Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zwykłe A4/b6 AKE


Rederyk78

Rekomendowane odpowiedzi

kolor ekstra...rieger jest dość specyficznym pakietem.tu wszyscy są nastawieni albo sline lub s4 albo nic.ale do tego trzeba sie przyzwyczaić.jesli moge wyrazić swoją opinie na temat riegera to niestety tylny zderzak to masakra.progi sa spoko.przedni zderzak ujdzie ale widziałem go u Remik a4 i na czarnym wozie lepiej sie prezentuje.mogłes wrzucic tego riegera na przód Rieger Audi A4 Typ 8E Complete Kit (incl. full front bumper w/HWS) wydaje mi sie że jest mniej krzykliwy..ale wozidło twoje i twoje pomysły na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super kolor pewnie w pełnym słońcu wygląda jeszcze lepiej, zderzaki ok chociaż mogły by być odrobinę mniej krzykliwe, ale najważniejsze żeby tobie się podobało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor fajny, ale body to kibel :decayed:

Froosty przecież Ci już kiedyś wspominałem że będzie RIEGER

---------- Post dopisany at 07:46 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ----------

W planach masz gwint, myślę że zderzak nie pozwoli ci na ustawieniu gwintu w takiej konfiguracji do jakiej gwint jest stworzony

Możesz mieć absolutną rację niestety.:kwasny: Dlatego nie mam jeszcze gwintu.

---------- Post dopisany at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany at 07:46 ----------

Kolor miażdży suty !!!! :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:

Pakiet... no cóż jak dla mnie jedno z największych gówien jakie wyprodukowano do Audi (kojarzy mi się z pseudo tuningiem modnym w latach 90'tych), z resztą zaraz za nim plasuje się Hofele ze zderzakiem imitującym duży grill z nowszych audi, ale za to jest też drugi pakiet od hofele z małym grillem, upodobniający body B6 do RS4 B7- ten ujdzie :wink:

Jak nie chciałeś szablonu S4/S-line, a nie było Cię stać na hofele to ja bym wrzucił carractere- jest dość delikatny i nie robi z A4 wieś tuningu.

Myślałem o Hofele z małym grillem bo z dużym też mi się nie podoba. Owszem Caractere też jest bardzo ładnym pakietem. Odpadł z wyboru bo: przód ładne łagodne linie i wyoblenia ale jak dla mnie wpadające w S-line (wpadające nie przypominające:decayed:) Boki zwykłe nie rzucające sie w oczy i niestety tył który zupełnie mi nie leżał . Dlatego wyglad jest rzeczą subiektywną dla oglądającego:decayed:.

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ----------

kolor ekstra...rieger jest dość specyficznym pakietem.tu wszyscy są nastawieni albo sline lub s4 albo nic.ale do tego trzeba sie przyzwyczaić.jesli moge wyrazić swoją opinie na temat riegera to niestety tylny zderzak to masakra.progi sa spoko.przedni zderzak ujdzie ale widziałem go u Remik a4 i na czarnym wozie lepiej sie prezentuje.mogłes wrzucic tego riegera na przód Rieger Audi A4 Typ 8E Complete Kit (incl. full front bumper w/HWS) wydaje mi sie że jest mniej krzykliwy..ale wozidło twoje i twoje pomysły na niego

Akurat ten mi się nie widział i do niego idą inne progi (chyba??:eusathink:) Mój jak nie ma światła też jest czarny a raczej ciemny:decayed: Jest parę zdjęć pakietu w czarnym kolorze i w moim osobistym odczuciu mam wrażenie że za bardzo giną szczególy. :eusathink: A ja chciałem nie uniknąc krzykliwości ale podkreślić odrębność. Kurcze ciężko to wytlumaczyć. Nic tylko kobieca logika:decayed:

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

W temacie jest "zwykłe A4/B6" a tutaj coś całkowicie odwrotnego! :decayed: O gustach nie powinno się dyskutować... Ale ja nie wiem czy to idzie w dobra stronę. :wink: Body takie bardzo agresywne aż za bardzo wg mnie. :whistling:

i

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

super kolor pewnie w pełnym słońcu wygląda jeszcze lepiej, zderzaki ok chociaż mogły by być odrobinę mniej krzykliwe, ale najważniejsze żeby tobie się podobało

Wbrew pozorom nie wygląda tak agresywnie jak się wydaje na zdjęciach. Też się bałem jest dobrze:thumbup1:

Mam zrobionych kilka zdjęć w słońcu kalkulatorem więc w chwili wolnego czasu wrzucę. Teraz rozglądam się za gwintem i końcówkami Ultera ,gryyylem. bixem i tylnymi lampkami.

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:20 ----------

Parę nowych. Robione na szybko kalkulatorem.

2014_07_06_486.jpg

Jej Wyskość w otoczeniu dworzan:decayed:

2014_07_06_502.jpg

2014_07_06_504.jpg

2014_07_06_505.jpg

2014_07_06_507.jpg

2014_07_06_487.jpg

2014_07_06_491.jpg

2014_07_06_498.jpg

Jedno z środka

2014_07_06_508.jpg

I dwa ostatnie. Sory za miejscówe ale teściowa chciała żeby ją podwieźć więc nie robiłem problemów:decayed:

2014_07_06_503.jpg

2014_07_06_506.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie 19 na lato mam nadzieję. Marzy mi się felga Corniche Challange

1879_1.jpg

211432970.jpg

lub Tomason TN4

4144373054.jpg

tomason_tn4_20_zoll.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fotek z prac moich i dotyku magicznych rąk KAJA :

rstri52f.jpg

uq7wt2xn.jpg

we73ibk9.jpg

xr74vojb.jpg

chtyhi4z.jpg

fcrll4c6.jpg

85vnkugw.jpg

45o8pr76.jpg

Edytowane przez Rederyk78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...