Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] Audi A4 1.9 TDI S-line black sedan by cub@sX :) ! ! ! Update!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postanowiłem trochę odświeżyć temat ;)


Moje auto to Audi A4 B7 1.9 TDI BRB 116km S-line.
Samochód zakupiony w 2014 roku, 116k km przebiegu w momencie zakupu obecnie 160k, posiada pełną książkę serwisowa Audi, jestem jego drugim właścicielem.
Od zakupu serwis robiony co 10k km olej Motul Specific 5w40.


Podstawowe wyposażenie z jakim kupiłem auto to m.in:

- Pakiet S-line E4J
- ABS,ESP
- Trójramienna multifunkcyjna kierownica
- Sportowe fotele z elektryczną regulacją
- Dock na iPod'a w schowku
- Czerwony Fis
- Audi Concert 3 z systemem 10 głośników
- Zawiecha 1BE
- Felgi 18" RONAL wraz z oponami 235/40/18
- Klimatronik 2 strefowy
- 4 elektryczne szyby

Wykonane przeze mnie do chwili obecnej:

- RNS-E
- Podłokietnik
- Tempomat
- Odlokowanie pełnego FIS + nowa funkcyjna manetka
- Zwiększenie mocy do 147km - 350 NM
- Oświetlenie wnętrza białe LED
- Żarówki PHILIPS Diamond Vision do przodu + LED pozycyjne
- Kierownica B8 black edition
- Przyciemnienie szyb - przód + ciemniejszy tył
- Felgi 19" OEM RS4 kolor Titanium
- Perforowana gałka biegów S-line
- Perforowany ręczny z RS4
- Oklejenie chromów wokół okien - czarny mat
- Moduł Bluetooth w wersji High
- Dekory wewnętrzne 3M Black Carbon
- Sprzęgło + dwumas Sachs

- Hamulce przód + tył - Pagid i ATE
- Nowa sprężarka klimy

Plany nadal są na dalsze modyfikacje oczywiście ! ! !

W najbliższym czasie myślę o springach Eibach Sportline ewentualnie H&R (szukam nadal porad co lepiej podejdzie), grill od S4 lub S-line czarny i kilka innych rzeczy także zobaczymy co wyjdzie w praniu.







Aktualne foty 07.2016 :)



Felgi RS4 OEM 19"8J Titanium

xi2qy9ts.jpg

Kierownica multifunkcyjna A4 B8 polift Black Edition obszyta na wzór RS4 B8

nxw7gmxj.jpg

RNS-E + Bluetooth

rj9tv87a.jpg

3M Black Carbon

niznawom.jpg

fou73qpg.jpg

Tempomat

e8hhbrhi.jpg

Gałka S-Line perforowana oryginalna!

q7hclwmm.jpg

Ręczny RS4 oryginalny!

5xhnd2ut.jpg

r2peywe2.jpg

Ramki okien czarny Mat

c6oe7iym.jpg

wqb663bq.jpg

Siatka - bardzo praktyczny modzik

rmw7526f.jpg


c8czy2lh.jpg

8i5dfmql.jpg

Zestaw kosmetyków do codziennej pielęgnacji

lfudcl5f.jpg

Dorzucam jeszcze kilka dodatkowych fotek jak wygląda teraz:

w7r5wx84.jpg

g39qjzjm.jpg

yudr7ez8.jpg

t94trg3p.jpg

44lsszon.jpg

kvmsrdbg.jpg

Auto po zakupie wyglądało tak:







10520470_783028888385563_915830232_n.jpg

10524060_783029108385541_401802270_n.jpg

10524823_783029001718885_715528656_n.jpg

10524870_783028948385557_826189234_n.jpg

10524966_783028771718908_1259462896_n.jp

10526680_783028908385561_1522755784_n.jp

10527947_783028925052226_1660867674_n.jp

10531156_783029228385529_2024463404_n.jp

Edytowane przez cubasx

Opublikowano

Stołki out, pasowałaby tej Twojej niuni skóra jakaś, ale sam mam identyczne fotele i nie chciałbym się zamienić na pełną skórę, wygląda bardzo ładnie ale boję się że raz bym się w lato do nich przykleił i wściekł, poza tym nie mam S-line i nie zamierzam :naughty: . Bixy wrzuć. Ogólnie bardzo ładna. Zaraz wszyscy napiszą, żebyś robić wewnętrzny pakiet S-line. Jak ledy to poszukaj kolegi Tomnik, nikt lepiej Cię nie oświeci.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie zależało mi na tym żeby fotele były sportowe ale bez skóry:wink:

Ewentualnie pół ale bez cisnienia zawsze można coś pokombinować!

Opublikowano

ogólnie też szukam sedana ,ale wersji europejskiej, świetny wybór co do silnika, mam nadzieje że niedługo i ja podobną będe jeździł:banan:

Opublikowano
ogólnie też szukam sedana ,ale wersji europejskiej, świetny wybór co do silnika, mam nadzieje że niedługo i ja podobną będe jeździł:banan:

Z widlastego 2.5 6-biegowego chcesz się przesiąść na rzędowe 5-bieg 1.9? Tzw. krok wstecz? :decayed:

Opublikowano

było b6 szukam b7 więc krok naprzód , ja inczaej to interpretuje , 1.9 spokojne + czip i będzie okej, a 2.5 + multitronic to zaufaj mi bomba zegarowa:facepalm:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

oo widze ze takie cos jak moje tylko ze rok mlodsze;p a kolega gdzie mieszka??

Opublikowano

Ładna perełka!!! :drinks::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Nowe felgi z oponami melduja sie na pokladzie;)!

245/35/19"

uiob2zar.jpg

Opublikowano

twoje poprzednie 18 idą na sprzedaż ? jaka cena?

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

jiaoaavs.jpg

we9gvwns.jpg

Edytowane przez cubasx

Opublikowano

Z czego ta kiera ? Ile dałeś? Wygląda pięknie:-)

Opublikowano
  • Autor

A4 b8 od 2013 roku black edition :) £400 funtow

Edytowane przez cubasx

Opublikowano

fajnie się prezenci fura.

Opublikowano

A4 b8 od 2013 roku black edition :) £400 funtow

Multifunkcja działa ? :)

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

dziala wszystko poza przyciskiem NAV :)

Aktualizacja :)!

Opublikowano

widać ,że masz ją również mega zadbaną :thumbup1: oby tak dalej :) jakieś modyfikację w planach? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Myślę cały czas nad springami tylko nie wiem jakie wybrać... Grill tak samo chciałbym czarny, tylna listwa jest nadal chromowana a też chce ją czarną... Zawsze jest coś co by można było zmienić :)

Edytowane przez cubasx

Opublikowano

dziala wszystko poza przyciskiem NAV :) Aktualizacja :)!

Musiałeś coś przerabiać jak ją zakładałeś?

Tak w ogóle to fajna furka ;) masz dpf?

Opublikowano
Myślę cały czas nad springami tylko nie wiem jakie wybrać...

Gwintuj! ; )

Norbas nic nie trzeba przerabiać jeśli miałeś wcześniej multi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.