Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole


wampir

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak wypadnie "mierzenie długości penisa" tzn. hamowanie we Wrocku bo w Opolu każdy łącznie ze mną miał "zdziwioną" minę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wypadnie "mierzenie długości penisa" tzn. hamowanie we Wrocku bo w Opolu każdy łącznie ze mną miał "zdziwioną" minę :)

Nie wiem co tam sobie mierzyliście ale u mnie w AVF wyszło poniżej danych fabrycznych. Wprawdzie niewiele ale jednak mniej co w sumie mnie nie dziwi biorąc pod uwagę przebieg 360 tys. Ciężko mi uwierzyć jak widzę że niektórzy mają serię powyżej 140/330. Ja jestem z pracy Gregora10 zadowolony. A4 "odzyskało" 30 kucy i blisko 60 niutków. Do tego charakterystyka się zmieniła tj. ciągnie równomiernie od dołu aż po czerwone pole. Efekt ujemny to średnie spalanie powyżej 10l [emoji41] ale to zasługa ciągłego dawania w p.... [emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie się naoglądali cukierkowych wykresów, gdzie seryjne auto po zmierzeniu ma 11KM więcej.

Żeby nie było, to każde z tych aut, przy których hamowaniu ja byłem, było logowane przed pomiarem i wszystkie były sprawne co potwierdzały logi. Moc w nich wychodziła przeważnie kilka KM mniej niż seria.

Niestety takie wykresy nie są mile widziane "marketingowo" przez klientele. Każdy chce mieć na papierze więcej mocy tylko potem się dziwi jak go objedzie fura o faktycznie takiej mocy :)

Ja jestem z pracy Grześka bardzo zadowolony i mam nadzieje, ze jeszcze powalczymy kiedyś znowu na innym setupie albo w innym aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pewnie dlatego taka cisza... ja czekam na wykres od Gregora żeby na spokojnie przeanalizować przebieg momentu.

Wczoraj leciałem pod górkę 210! Wcześniej z saabem 1.9 TiD szliśmy równo no i właśnie pod górkę straszne baty dostał. Banan cały dzień haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakiś inny kontakt do Grzegorza? Czekam w umówionym miejscu i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakiś inny kontakt do Grzegorza? Czekam w umówionym miejscu i nic...

dzwon:)

731 226 888

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekałem się...

No i już po "zabiegu":-D Lpg ustawione, mapa pb skorygowana pod BEXy. Dzięki Grzegorz. Miło było poznać.Miałeś rację,można dojechać w 3,5godz. Z przerwą na tankowanie i jedzenie jechałem ok.4godz. Aha w Nowym Miastku jest radar-działa:-\ stoi w lesie,na zjeździe ze wzniesienia. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawic sie z Grzesiem to kazden jeden by chcial a zeby pochwalic sie efektami to nikogo nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykresu nie mam, ponieważ nie hamowaliśmy auta. Wrzucę logi jak tylko je zrobię. Po strojeniu korekta długoterminowa spadła do -1.6%. Więc jest b.dobrze, wynosiła wcześniej od-12% do-14%. Dzięki Grzesiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co było w serii nikt się nie pochwali?

No to ja pierwszy

bupubura.jpg

A poniżej produkt Gregora10 [emoji2]

e3ybe9eg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś się orientuje czy Gregor planuje jakieś grupowe chipowanie w najbliższym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie Grześ nie planuje ale pisał że może być grupowy ale u niego może zrobimy listę? Zawsze to taniej będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za :) Fajnie by było gdyby ktoś kto ma bliższy kontakt z Panem Grzegorzem coś zorganizował... ja jestem gotów przyjechać z Olsztyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierajcie, zbierajcie i dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...