Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra


Maniu.

Rekomendowane odpowiedzi

Tyłek jest posadzony, tylko na zdjęciu auto stoi nierówno i stąd taka koza z tyłu :P Musiałem lekko podkręcić, bo nadkola z tyłu opierały się o opony, muszę wypchnąć błotniki około centa, żeby móc posadzić bardziej bo tak opona blokuje.

dsc_0178f2s8s.jpg

dsc_0163zgjx8.jpg

dsc_0191srjw4.jpg

dsc_017664ko8.jpg

dsc_01733hk0v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może camber? :kox: U mnie leżą 3 tygodnie chyba już i nie ma czasu.. Nie wiem nawet czy w tym roku założę >.<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzi mnie się to ;v Wolę pójść w szerokość i modzić nadkola, żeby docelowo upchnąć JRy o pól cala szersze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniu jak finalnie masz zrobiony wydech? Daj jakiś aktualny film jak gada :)

Wysłane z mojego SHIELD Tablet przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam y-pipe i później 2,5" z kwasu, muszę jeszcze pociągnąć kwas od kolektorów i zmienić plecionki bo tam jest jakaś nieszczelność i nie gada jak powinien, jak ogarnę to nagram ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mocy się nie wypowiem bo u mnie coś kuleje z cewkami albo przepływką i nie mogę dojść do ładu w sumie od początku.

A wydech wygląda tak + y-pipe

received_10416207292hxso1.jpeg

Edytowane przez Maniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie :) też mam v6 i zaczynam myśleć o wylocie, ale przerażają mnie info o utracie mocy...zwłaszcza że mam tipa, gdzie tej mocy i tak nie czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W silniku wolnossącym, żeby nie stracić a zyskać na mocy, trzeba obliczyć wydech, są jakieś wzory w necie, ale pewnie najlepiej zlecić to jakiejś firmie...ważne, żeby nie odprężyć wydechu, np jak miałem samą rurę, to V6 ryczało konkretnie, ale jechało jak tdi 1z 90KM ;v Po wrzuceniu końcowego było o wiele lepiej, żeby było jak w serii, to najlepiej wrzucić jakąś konkretną puszkę w miejscu środkowego i końcowy przelotowy, wtedy nie powinno być problemów z utratą mocy, a i dźwięk będzie przyjemny dla ucha. No i podstawa to Y-pipe albo x-pipe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pewnie na konkretny wydech z nierdzewki w kumatej firmie to pewnie z 3k trzeba szykować, a nie ukrywam że to w ch... [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo duzo pracy włozone :) auto konkretne :) ile razy jestem w inowrocławiu tyle razy szukam wzrokiem ale niestety jeszcze nigdy na ciebie nie trafiłęm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo duzo pracy włozone :) auto konkretne :) ile razy jestem w inowrocławiu tyle razy szukam wzrokiem ale niestety jeszcze nigdy na ciebie nie trafiłęm :)

Rzadko wyprowadzam Smerfetkę na spacer do Ina. Dzięki, do konkretnego jeszcze sporo brakuje ;)

Koło widziałem idzie w świat, na co polujesz? :P

Na razie na nic konkretnego, ale na 19" słabo mi się jeździ, jednak wolę 18" i trochę szybszą jazdę ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś znalazłem filmik o Twoim autko na necie. Później zacząłem grzebać, bo widziałem dobrą robotę. A tu dziś przypadkiem znalazłem Cię na forum. Powiem tyle: ŁAŁ :D:D

Sam myślałem nad przełożeniem z zewnątrz auta na polifta, ale potrzeba na to trochę kasiorki. Kosmicznie podobają mi się klamki poliftowe. :D

No co do auta no to chyba nic więcej mówić nie trzeba. Wszyscy wiedzą, że jest za***iste. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem. No cóż, autko się trochę zmieniło od dnia zakupu ;) Aktualnie założyłem ori S-line 19x8,5j ET45 + dystanse 25mmx4, opony 215/35. Niedługo wleci licznik z S4. Jak skompletuje kilka plastików, wezmę się za naprawę podsufitki, pewnie od razu zrobię środek na czarno, plus jakieś fajne audio i konsola 2din z navi. 

 

dsc_007396unh.jpg

 

dsc_00809ssmt.jpg

dsc_0075q1ssp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wypchales te kola, ale niedosyt pewnie jest co do wzoru? mialem w 18 dwa sezony, w locie ta rolka wyglada mega. A i 19 to idealny spas w b5 moim zdaniem. PS. u Ciebie juz taka odwilż po zimie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podobały mi się te felgi zawsze, a że była okazja kupić oryginalne, a nie podjebki jak większość, to skorzystałem i nawet to siadło, trochę się potoczę na nich :) Zawsze to kolejne koło do kolekcji :D Odwilż? Ziomek był po flaty u mnie, to się bał przejechać przez podwórko, ja bez Quattro pewnie bym zawisł :v drogę polną mam tak rozjeżdżoną, że ciągle szoruję podwoziem, nie mam łatwych warunków, jeszcze jakby teraz to przymarzło, to nie jestem w stanie wyjechać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...