Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze przednie


rafi10612

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam problem ze spryskiwaczem przednim lewem tj jedna dysza leje plyn na dach a nie na szybe,czy jest jakas regulacja tych dysz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat bo też mam problem ze spryskiwaczami. Gdy chcę prysnąć płynem na szybę po dłuższym postoju to ledwo mi leci płyn. Tak jakby nie było ciśnienia. Dopiero po dłuższym trzymaniu manetki od sprysków powoli się rozpędza zwiększając ciśnienie. Czy po objawy siadającej pompki od spryskiwacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zwykle ale widzialem jak dzialaja mgielkowe na filmiku na forum i musze przyznac ze o wiele bardziej mi sie podoba ich dzialanie niz moich zwyklych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat bo też mam problem ze spryskiwaczami. Gdy chcę prysnąć płynem na szybę po dłuższym postoju to ledwo mi leci płyn. Tak jakby nie było ciśnienia. Dopiero po dłuższym trzymaniu manetki od sprysków powoli się rozpędza zwiększając ciśnienie. Czy po objawy siadającej pompki od spryskiwacza?

Może być słaba pompka lub po prostu po długim czasie płyn wraca się do zbiornika i trzeba czasu żeby pompka dopompowała go sprysków. Zależy ile to dla Ciebie dłuższy postój.

mam zwykle ale widzialem jak dzialaja mgielkowe na filmiku na forum i musze przyznac ze o wiele bardziej mi sie podoba ich dzialanie niz moich zwyklych

Niedawno montowałem u siebie mgiełkowe i muszę Ci powiedzieć że na prawde warto je zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mgielkowe z podgrzewaniem ,takie dorwac, an forum widzialem albo podgrzewane albo mgielkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem te spryski i sposob mocowania beznadziejny,wolalbym takie P&P w miejsce starych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposób mocowania a działania to inna bajka, kolego ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób mocowania jedynie przed zamocowaniem wydaje się kiepski, w codziennym użytkowaniu ani nie sprawiają spryski problemu ani też nie widać jak są zamocowane. Efekt końcowy jest wart zainteresowania tą modyfikacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem na forum spryski do kupienia i nikt nie pisal ze sa od tourana wiec po co kombinowac jak mozna wlozyc od audi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...