Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyblaknięta kierownica


windu83

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki temat własnie wyblakniętej skórzanej kierownicy w mojej B6, prawie cała obręcz jest miejscami lekko brązowa, a oryginalna skóra jest czarna, nie za fajnie to wygląda w słońcu. Sama skóra nie jest nigdzie poszarpana ani przetarta tylko te wyblaknięcia. Czy jest jakaś możliwość jej renowacji bez konieczności ponownego szycia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie cała obręcz jest miejscami lekko brązowa

Bo masz nawalone kilometrów i jest już po prostu przetarta.

Szkoda roboty bo to i tak wszystko zostanie później na rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje autko ma zaledwie 250 tyś najechane :) No chciałem się zapytać was o opinie, tak coś czułem że jak zrobi się ciepło to farbę rękoma będę zacierał. Potem murzyńskie palce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej będzie Ci kupić nową kiere bądź używaną ale w ładnym stanie ? Wydaje mi się że to lepsze rozwiązanie . Jakoś nie mam przekonania co do tych " takich kosmetyków " które zdziałają cuda , pewnie efekt jest ale dosłownie na chwile :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje autko ma zaledwie 250 tyś najechane :) No chciałem się zapytać was o opinie, tak coś czułem że jak zrobi się ciepło to farbę rękoma będę zacierał. Potem murzyńskie palce

no bedziesz wycieral

czy tam wycierala

odpusc sobie - nie tedy droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego np. nie dasz do ponownego obszycia, koszt pewnie ~300zł i spokój na następne 250 000 kilometrów?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej będzie Ci kupić nową kiere bądź używaną ale w ładnym stanie ? Wydaje mi się że to lepsze rozwiązanie . Jakoś nie mam przekonania co do tych " takich kosmetyków " które zdziałają cuda , pewnie efekt jest ale dosłownie na chwile :wink:

Kupisz używaną w " ładnym" stanie za 100 zł i za pół roku/ rok będziesz miał to samo.

Lepiej za 140 zł oddać do obszycia. Działam w tym fachu i wiem, że połowa klientów przed decyzją o obszyciu próbowała tapetować je jakimiś mazidłami..kasa w błoto, ręka czarna i kupę nerwów.

Profi regeneracja w firmie kosztuje tyle samo lub więcej co nowa skóra. Dla mnie logika bardzo prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcą, sam mi obszył i jest miła w dotyku, ręka się nie poci i wygląda jak nowa - oryginalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...