Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana rozrzadu !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jako nowy forumowicz i od paru dni nowy nabywca audi a4 b6 1.8t mam do was jedno pytanie :)

Zakupilem pare dni temu w niemczech audi a4 1.8t 163km samochod ma pelny serwis przy przebiegu 145tys w ksiiazce serwisowej jest zaznaczona wymiana paska rozrzadu w 2011 roku

chyba w maju jakos , dziwi mnie jedno ze w ksiazce cofajac sie do tylu i patrzac w inne przeglady niema wzmianki o wymianie rozrzadu wczesniej czy to nie dziwne ze ktos na jednym pasku rozrzadu przejechal az 145tys i nie wymienial go wogole wczesniej , wiem ze rozrzad wymienia sie co 60 -80 tys a tu tylko jedna wymiana?

Co sadzicie o tym ?

Pozdrawiam:wink:

Opublikowano

To w cale nie dziwne pierwsza wymiane paska servis zaleca z tego co pamietam przy 180 tys nastepne chyba co 120.

Opublikowano
To w cale nie dziwne pierwsza wymiane paska servis zaleca z tego co pamietam przy 180 tys nastepne chyba co 120.

Dokładnie tak, ale moim zdaniem 180 tys. Na rozrzadzie to przesada, dla spokojnej głowy po zakupie zawsze powinno się wymienić rozrząd oleje filtry.

Złożysz na dobrych częściach i 100 tys możesz śmiało smigac

Opublikowano
  • Autor

Super dzieki za info :) a jeszcze jedno Pytanko do was :D bo szukam ile pojemnosci ma zbiornik paliwa w moim audi na jednym forum znalazlem ze 62 na drugim 70 na trzeci 65 :D wkoncu sam nie wiem :D jest to zwykla wersja bez Quatro :D

Opublikowano
To w cale nie dziwne pierwsza wymiane paska servis zaleca z tego co pamietam przy 180 tys nastepne chyba co 120.

pierwsza wymiana jest na 100tys kazda nastepna co 70-80 tys i trzeba zwrócić uwagę ze nie jest to co 180tys tylko na 180tys czyli gdy licznik pokaże 180.000 wymiana bo luzdie bzdury gadaja jak mało kto

Opublikowano
  • Autor

czyli wedlug twojej odpowiedzi poprzednia wlascicielka samochodu delikatnie sobie przeciagnela ta wymiane pierwsza zamiast na 100 to na 145 tys

Opublikowano
To w cale nie dziwne pierwsza wymiane paska servis zaleca z tego co pamietam przy 180 tys nastepne chyba co 120.

pierwsza wymiana jest na 100tys kazda nastepna co 70-80 tys i trzeba zwrócić uwagę ze nie jest to co 180tys tylko na 180tys czyli gdy licznik pokaże 180.000 wymiana bo luzdie bzdury gadaja jak mało kto

Piszesz do mnie? Czytales kiedys ksiazke servisowa od 1.8t? Pierwsza wymiana zalecana jest przy przebiegu 180 tys, czy ja napisalem co 180 tys? Tak zaleca servis wiadomo ze mozna to skrocic, wiec wymiana pierwszej wlascicielki po 145 nie byla bledem.

Opublikowano
  • Autor

zle zroumialem , czyli wszystko jasne dzieki za info :) pozdrawiam

Opublikowano

W 2011r wymienili rozrząd pewnie ze względu na upływ lat i starzenie się gumy w pasku a nie na przebieg.

Audi zaleca wymianę najpóźniej co 8 lat czyli by się zgadzało

Opublikowano
  • Autor

No to tez racja dzięki za info ;) a co do pojemności zbiornika paliwa w 1.8t bez quatro powiecie mi ile mieści litrów ?

Opublikowano

Ile masz nakulane teraz?

Poczytaj watek olejowy zebys gafy nie strzelil :naughty: przy wymianie

Opublikowano
  • Autor

175tys jakiej gafy ?

Opublikowano

A jaki olej planujesz zalac na wymianie?

Osobiscie po 100 tysiach bym go zmienil, u mnie za 17 tysi bedzie 100 i wymiana

Opublikowano
  • Autor

Acha czyli zeby co 100tyd wymieniać olej tak ? Nie wiem jaki olej zalać jakiej firmy?

Opublikowano
Acha czyli zeby co 100tyd wymieniać olej tak ?

Nieeeee olej mialem na mysli, rozrzad :facepalm:

olej co 10 zmieniam

Opublikowano
  • Autor

ja jeszcze pojezdrze na tych rozrzadzie co mam do przebiegu 200- 210tys i wymienie go na nowy

Opublikowano

ASO NL wymiana po 150kkm albo 3 latach :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.