Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowanie nowego pilota wymiana bateri kluczyka


ziomek1988

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Czyli taki sam 315MHz zamawiać? Kodowanie w serwisie czy może u jakiegoś speca? Jest jakaś różnica poza ceną?

Zadzwon i popytaj :) w ASO masz najtaniej

Czy ktoś może mi powiedzieć / sprawdzić u siebie czy po zakodowaniu kluczy po zmianie jakiejś wartości w MMI np. Składanie lusterek / zamykanie, otwieranie szyb pilotem wartości adaptacji w VCDS również zmieniają się dla danego kluczyka?

Chodzi o wartości w module 46, Adaptacje, kanały 001 - 004.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis nie koduje żadnych zamienników bo sprzęt nawet tego nie łyknie.

W ASO dostajemy kluczyk prekodowany pod auto na podstawie wstępnie VIN, ale w bazach zapisany jest kod konfiguracyjny fury i czysty pilot zostaje przygotowany w ten sposób.

ASO przygotowaną sztukę tylko wpisuje w auto.

Można kupić dodatkowy a pózniej wkodować go w inne autko tylko.... serwis także nam tego nie zrobi.

Zamawia się zestaw pod konkretne auto i tylko do niego koduje.
O używanych już całkiem można zapomnieć !.

Koszta 600zl + robocze ok 150-250zł w zależności od serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam tylko jeden kluczyk.dzwonilem do aso ,powiedzialem ze chce kupic uzywany kluczyk na allegro i zaprogramowac u nich.babka z info.nie widziala zadnych problemow,wrecz zaprosila i powiedziala ze programowanie kosztuje 200 zl. Natomiast bylem kilka dni temu w tym samym serwisie na wymianie rozrzadu i dowiedzialem sie ,ze jednak wchodzi w rachube tylko i wylacznie nowy kluczyk z aso. Koszt 1200 zl w Switon Paczkowski Lubin -Dolnosladkie :) natomiast kluczyk serwisowy (ten plastikowy) 600 zl. wiec sie narazie wstrzymuje:)

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kluczyk w vw świdnicy do a4 b8 z logowaniem mi wyszło 680zl kluczyk plus kodowanie da się da się nie musi być serwis audi może być skoda VW ja kodowałem w VW w świdnicy oryginał kupiłem u nich kluczyk i i mi zakodowali więc nie było żadnych problemów a w audi zawsze robią problemy we Wrocławiu za identyczny kluczyk 1200 krzyczeli w zeszłym roku teraz niewiem ile w każdym bądź razie przy kupnie kluczyka na allegro nie zakodują choć by pewnie mogli ale lepiej kupić u nich wtedy zakoduja a tak to nie bo dla nich to strata nawet wtedy gdy to dla nas oszczędność i tak nie zrozumieją że Polakowi ciężko i liczy się z każdym groszem żaden cwaniak z aso tego nie rozumie

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dzerbok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt 1200 zl w Switon Paczkowski Lubin -Dolnosladkie :) natomiast kluczyk serwisowy (ten plastikowy) 600 zl. wiec sie narazie wstrzymuje:)

Drogo. Ja za niecałe 1000 zł dorobiłem kluczyk z pilotem + plastikowy kluczyk zapasowy + kodowanie. Warszawa, Audi Połczyńska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kluczyk w vw świdnicy do a4 b8 z logowaniem mi wyszło 680zl kluczyk plus kodowanie da się da się nie musi być serwis audi może być skoda VW ja kodowałem w VW w świdnicy oryginał kupiłem u nich kluczyk i i mi zakodowali więc nie było żadnych problemów a w audi zawsze robią problemy we Wrocławiu za identyczny kluczyk 1200 krzyczeli w zeszłym roku teraz niewiem ile w każdym bądź razie przy kupnie kluczyka na allegro nie zakodują choć by pewnie mogli ale lepiej kupić u nich wtedy zakoduja a tak to nie bo dla nich to strata nawet wtedy gdy to dla nas oszczędność i tak nie zrozumieją że Polakowi ciężko i liczy się z każdym groszem żaden cwaniak z aso tego nie rozumie

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

kolego kiedy to robiles?cena moze sie zmienila.jesli nie to do swidnicy mam rzut beretem, bo aktualnie siedze we wrocławiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W będzie ponad półtora roku jak robiłem najpierw dzwoniłem do VW w świdnicy potem się umówiliśmy i przyjechałem na robotę i tyle kosztowało za kluczyk bodajże około 450 a z robotą 680 myślę że teraz albo tyle samo albo odrobinę drożej może być ale nie ponad 1200 bo wtedy trafiłem dość fajnie bo jest jeszcze w kątach wrocławskich firma co robi ale 800zl biorą

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty powalilo mnie pomyliłem się nie kąty tylko Żerniki wrocławskie.

http://www.c-tronic.pl/

Na tej stronie masz namiary

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Tu masz dane

C-TRONIC

ul. Wrocławska 78

55-010 Żerniki Wrocławskie

koło Wrocławia

GODZINY PRACY

pon-piątek 8.30-18.00

soboty 9.00-14.00

TELEFONY

tel/fax. 0-71 390 25 30

kom. 604 455 655

kom. 602 318 411

ADRESY EMAIL

[email protected]

[email protected]

[email protected]

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Wiem od znajomego że jak kupisz gdzieś na allegro kluczyk to tam też Ci zaprogramują w Żernikach

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Wtedy jest jeszcze taniej

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kodowałem na Połczyńskiej w Warszawie kluczyk awaryjny ( plastikowy) numer kluczyka bez obudowy 8K0837216INF. Koszt kluczyka 201 PLN, kodowanie nowego + 2 stare 68 PLN :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a ja mam inny problem- mam q5 i kluczyk jak w a4 b8... jeden dziala a w drugim padnieta bateria- odpala normalnie ale nie otwiera centralnego po wymianie baterii na nowa to samo... jakos go trzeba z centralnym na nowo sparowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, koledzy wiecie o co chodzi z moją adaptacją kluczyka. Mam nie pierwsze audi i nie mialem z tym problemu - kanał 21 numer kluczyka, test, przycisk unlock i save. Teraz w mojej A4 (całkiem inne) mam tylko jeden kluczyk wiec odpada adaptacja na dwa kluczyki. Jak jestem na kanale 21 to mam ciągle zero i nie przyjmuje innej wartości. Po wpisaniu kazdej od 1 do 4 wyrzuca errror. dodam ze nie mam błedów na module komfortu. poradzicie? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, koledzy wiecie o co chodzi z moją adaptacją kluczyka. Mam nie pierwsze audi i nie mialem z tym problemu - kanał 21 numer kluczyka, test, przycisk unlock i save. Teraz w mojej A4 (całkiem inne) mam tylko jeden kluczyk wiec odpada adaptacja na dwa kluczyki. Jak jestem na kanale 21 to mam ciągle zero i nie przyjmuje innej wartości. Po wpisaniu kazdej od 1 do 4 wyrzuca errror. dodam ze nie mam błedów na module komfortu. poradzicie? pozdrawiam.

a jakie auto ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie auto? ;-)

Audi A4 B7 cabrio 2006 rok modul komfortu 8h0 959 433K sorkki dopisalem temat do A4 B8. :-)

Edytowane przez Maciek0880
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwolilem sobie tutaj zapytac, mianowicie auto ma kluczyk schowany w schowku (w plastikowym chwycie), pytanie do czego on jest czy mozna nim odpalic auto, zamknac otworzyc drzwi?

schowek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mechanika dziala wsio ale nie otwiera schowka zeby ci nie grzebali

Wysłane z sixeSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kluczyk dla mechanika.

Jeśli jest to sama obudowa, to nią nic nie można. W środek wchodzi kluczyk awaryjny - plastikowy grot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...