Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siemianowy Golfik Gti


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

No tak zrobiło się trochę slisko i te grubo ponad 300PS ciężko okiełznać hehe. 4x4 przy takiej mocy to podstawa. Ja jeżdziłem cuprą zrobioną na 300 i tez bylo kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musi się sprzedać, potem będę myślał co by sobie kupić.

Co do trakcji to nadal uważam ze nie ma tragedii... Audi dużo bardziej się slizgalo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Cie napadło na pozbycie sie gołfa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od początku miałem taki plan. kupie, zrobie fajnie, pobawie się troche, sprzedam i od nowa :) ...kupie,.. itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile $$$ za te petardę? Wystawiony gdzieś ?

Co do golfa 7 R Jeździłem na torze w bednarach , d*py nie urywa xD

Jak juz to chyba bym wolał to Evo x lub audi rsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości: skąd taka cena? Kolega kupił golfa 6 R z 2012r, przebieg 20tys km za 62tys zł. A GTI do eRki troche brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przez wlozone modyfikacje sam stage3 pewnie troche kosztuje :) do b8 chyba 16tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przez wlozone modyfikacje sam stage3 pewnie troche kosztuje :) do b8 chyba 16tyś

Myślisz że modyfikacje kosztowały 50-60tys? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości: skąd taka cena? Kolega kupił golfa 6 R z 2012r, przebieg 20tys km za 62tys zł. A GTI do eRki troche brakuje.

Bardzo jestem ciekaw w jakim stanie ta rka musi być skoro ktoś ja sprzedaje po 3 latach za 30% wartości nowego samochodu...

Nie będę nawet dyskutował bo szkoda tępić klawiaturę. Taki już charakter naszego narodu, ze każdy musi dyskutować i komentować bo jest specjalista w każdej dziedzinie...

Wartość nowego gti w tej wersji podczas zakupu wg ostatniego dostępnego cennika to około 160 tys zł, do tego dochodzą przeróbki za ok. 20 tys. Auto ma przejechane 15 tys. Tyle. Nie pasuje- nie komentuj, na szczęście nikt Cie nie zmusza do zakupu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości: skąd taka cena? Kolega kupił golfa 6 R z 2012r, przebieg 20tys km za 62tys zł. A GTI do eRki troche brakuje.

Bardzo jestem ciekaw w jakim stanie ta rka musi być skoro ktoś ja sprzedaje po 3 latach za 30% wartości nowego samochodu...

Nie będę nawet dyskutował bo szkoda tępić klawiaturę. Taki już charakter naszego narodu, ze każdy musi dyskutować i komentować bo jest specjalista w każdej dziedzinie...

Wartość nowego gti w tej wersji podczas zakupu wg ostatniego dostępnego cennika to około 160 tys zł, do tego dochodzą przeróbki za ok. 20 tys. Auto ma przejechane 15 tys. Tyle. Nie pasuje- nie komentuj, na szczęście nikt Cie nie zmusza do zakupu...

Jesteś przyzwyczajony do klepania po ramieniu czy nie lubisz niewygodnych pytań? Nie neguje ceny a pytam skąd ona. Co do eRki to wlasciciel hamowni Bartpol Tuning i wierz mi że auto jak nowe. Podobnie jak Twoje ze stanów. Nie spinaj się nie potrzebnie. Dla mnie możesz i za 50tys wystawic bo i tak golfa nie kupie. Skoro chcesz anormalną cene to pewnie z jakiegos powodu wiec o to zapytalem. Za 160tys to jest nowa eRka 7 a nie gti.

Tu masz zdjęcia i info tej eRki

https://pl-pl.facebook.com/165797800120548/photos/a.890388200994834.1073741881.165797800120548/890394470994207/?type=1

Edytowane przez Stano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście możemy pisać że za dużo Siemian chce itd. ale to bez sensu :facepalm: , on wie jaki samochód kupił , ile w niego włożył i realnie według mnie cena jest ustalona, ja chętnie bym taką 6 -steczkę przyjął :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest tyle warte ile ktoś jest skłonny za nie zapłacić i zapłaci.

Pisanie o tym tutaj nie ma uzasadnienia ani sensu.

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości: skąd taka cena? Kolega kupił golfa 6 R z 2012r, przebieg 20tys km za 62tys zł. A GTI do eRki troche brakuje.

Bardzo jestem ciekaw w jakim stanie ta rka musi być skoro ktoś ja sprzedaje po 3 latach za 30% wartości nowego samochodu...

Nie będę nawet dyskutował bo szkoda tępić klawiaturę. Taki już charakter naszego narodu, ze każdy musi dyskutować i komentować bo jest specjalista w każdej dziedzinie...

Wartość nowego gti w tej wersji podczas zakupu wg ostatniego dostępnego cennika to około 160 tys zł, do tego dochodzą przeróbki za ok. 20 tys. Auto ma przejechane 15 tys. Tyle. Nie pasuje- nie komentuj, na szczęście nikt Cie nie zmusza do zakupu...

Jesteś przyzwyczajony do klepania po ramieniu czy nie lubisz niewygodnych pytań? Nie neguje ceny a pytam skąd ona. Co do eRki to wlasciciel hamowni Bartpol Tuning i wierz mi że auto jak nowe. Podobnie jak Twoje ze stanów. Nie spinaj się nie potrzebnie. Dla mnie możesz i za 50tys wystawic bo i tak golfa nie kupie. Skoro chcesz anormalną cene to pewnie z jakiegos powodu wiec o to zapytalem. Za 160tys to jest nowa eRka 7 a nie gti.

Tu masz zdjęcia i info tej eRki

https://pl-pl.facebook.com/165797800120548/photos/a.890388200994834.1073741881.165797800120548/890394470994207/?type=1

Napęd na korzyść tej R-ki więcej niema co porównywać. Stopień zainwestowania rocznik,czy 20tyś.km w 3 letnim aucie niema o czym rozmawiać,bo nie sposób wszystko zweryfikować więc jak odnieść się do ceny...

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna cena i kolejne bicie piany :D obyć by się nie mogło. Cytując: "dał cenę, to dał - po co drążyć" :kox: a jak się ktoś skusi, to i zapłaci - koniec tematu. U nas każdy chce na siłę drugiemu zaglądać do portfela, bo ściągnął z USA, bo taniej kupił, a drożej sprzedaje, itp., ale samemu nie łaska ściągnąć, znaleźć, czy załatwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...co Wy macie na tym forum z komentowaniem ceny.....99% użytkowników komentujących nie jest zainteresowana kupnem w ogole takiego samochodu/ tego egzeplarza itd.....po ch*j komentujcie?!? Wystawil to jego sprawa...może sobie za niego krzyknąć nawet srylion i nic Wam do tego....rozumiem ze Wy co komentujcie to jak sprzedajecie swoje zadbane zabawki to oddajecie je za pół darmo...

prawda jest taka że im większy "drobnobzdziej" tym ma wiecej do powiedzenia/skomentowania...

tylko dlaczego?!? Może dlatego że go nie stać...to przynajmniej się wyżyje słownie...anonimowo?!? Nie zrozumiem tego nigdy...normalnie od razu kojarzy mi sie taki komentarz z tępymi komentarzami na plotek.pl czy innym serwisie plotkarskim...

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...co Wy macie na tym forum z komentowaniem ceny.....99% użytkowników komentujących nie jest zainteresowana kupnem w ogole takiego samochodu/ tego egzeplarza itd.....po ch*j komentujcie?!? Wystawil to jego sprawa...może sobie za niego krzyknąć nawet srylion i nic Wam do tego....rozumiem ze Wy co komentujcie to jak sprzedajecie swoje zadbane zabawki to oddajecie je za pół darmo...

prawda jest taka że im większy "drobnobzdziej" tym ma wiecej do powiedzenia/skomentowania...

tylko dlaczego?!? Może dlatego że go nie stać...to przynajmniej się wyżyje słownie...anonimowo?!? Nie zrozumiem tego nigdy...normalnie od razu kojarzy mi sie taki komentarz z tępymi komentarzami na plotek.pl czy innym serwisie plotkarskim...

Ogarnij się zamiast głupoty pisać. Co Wy wszyscy klepiecie się nawzajem po ramieniach czy łapiecie za rączki tańcząc w kółeczku? Zadałem pytanie Siemianowi nie Tobie to skończ pociski na co mnie stać a co nie bo pojęcia o tym nie masz. Nie znam się na golfach więc grzecznie zapytałem bo może to jakaś wersja która rzeczywiście jest sporo droższa od GTI. Napisałem gdzieś że cena za duża, albo że jest je*nięty z tą ceną? Kontroluj słowa jeśli na Mój temat się wypowiadasz. Chcesz poubliżać zapraszam w 4 oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tyle że nowe gti z salonu po rabacie idzie kupić za niecałą "stówę", oczywiście z dsg. Nie będę wspominał o tym że jak by nie było jest to amerykaniec i stara buda. Wykonanie wnętrza w golfie 6 i 7 to dosłownie przepaść. Po remapie nowe gti wychodzi na 300-315 km. Więc cena jednak kosmiczna jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jak ma się na nazwisko kulczyk albo ma się tatę prezesa to "idzie" (w sensie ze da się?) kupić nowe gti poniżej 100. Bo ja się nie spotkałem żeby ktoś dostał 40% rabatu w salonie VW ;-) reszty nie będę komentował bo po co...

Edytowane przez siemian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...