Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instaluje Windowsa 7, Wymagany Sterownik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jest ktos w stanie wytłumaczyc mi o co tutaj chodzi.

Sciągnałem obraz iso windowsa ze strony winclub.pl

Wszystko fajnie według ich porad zrobiłem bootowalny pendrive(wzbudza instalacje)

System zaczyna wchodzi w tryb instalacyjny do momentu wyboru partycji(laptop jest swiezy nie było żadnego systemu)

Były dwie partycje system(ok 1gb) i podstawowa, zrobiłem sobie 2 podstawowe partycje, no wyskakuje mi monit o tym że system nie mógł utworzyc nowej i zlokalizawać istniejacej partycji. Iest tam polecenie załaduj sterownik, z automatu nic nie wykrywa, dostarczona płyta ma sterowniki pod windows8 ale mimo to też nic tam nie znajduje.

Wsparcie techniczne do laptopa nie ma żadnych sterowników SATAI, bo to raczej o taki chodzi.

Macie pomysł jak tu wgrać tego windowsa? laptop Lenovo G580 Notebook (20150)


DSC_0050_zpsemj5ywex.jpg

jak wybieram sterowniki, mam taką liste

DSC_0051_zps2tgvolg7.jpg

DSC_0052_zpskr0z3y4n.jpg

którykolwiek wybiore dzieje sie to

DSC_0053_zps5twvyweo.jpg

A taki bląd wyskakuje odnosnie wybranej partycji

DSC_0055_zpswzymyex7.jpg

Dodam że próbowałem zainstolwac z DVD i z pendriva, dwa inne obrazy ISO, problem ciagle ten sam

Opublikowano

Usuń partycje (Dysk 0 Partycja 1) i partycję (Dysk 0). Powinno pomóc.
Wtedy stworzysz nową partycję lub kilka według potrzeby.

Opublikowano

Usuń wszystkie partycje i utwórz nowe :hi: Jedną mniejszą zostaw sobie na system (100 GB Ci wystarczy), a drugą na dane i już.

Opublikowano
  • Autor

chłoapki, pierwsza była partycja systemowa i zrobiłem od razu tak jak mówicie 100gb na winde i reszte na graty, problem ten sam, póxniej usunałem wszystko zrobiłem jedna wielka 1tb, problem dalej, podzieliłem na pół i znowu to samo :facepalm:

Opublikowano

Znajdź w biosie opcje (uefi, secure boot) i wyłącz ją.

Opublikowano
  • Autor

10588517_679160415487132_1391990768_n.jp

cały czas o jakis sterownik prosi dziad, malo tego juznie mam wyboru systemu tylko odrazu odpala sie okienko z wyborem jeżyka i następnie jest to co na screenie, oraz nieaktywne cofanie


uefi wyłączone

Opublikowano

Jeśli instalujesz z pendrive i wkładasz pendrive w port 3.0 to spróbuj w porcie 2.0. Jeśli nie pomoże to zmień w biosie opcje "IDE configuration" z "Enhanced" na "Compatibile". Problemem jest tutaj brak sterowników SATA. Jeśli to nie pomoże to obstawiam wadliwą instalkę Windowsa.

Opublikowano
  • Autor

Teraz juz bez różnicy, tak jak by sie skopiowała jakaś cześc tego windowsa i odpala mi za każdym razem tak samo na etapie braku sterownika [przeglądaj]

Czy jest to płyta DVD, czy pendrive z inną instalka tak za każdym razem widze odrazu to jebitne okienko

Na samym początku był jakis freedos, tam wybierałem date, godzine i nic wiecej, teraz w ogóle to sie nie włacza, w biosie ustawione na przemian bootowanie z cdrom/usb/dysk/ethernet, jak wyjme pendraka i cd to odrazu odpala ethernet, pomija dysk :facepalm:

Opublikowano

A przestawiłeś AHCI/IDE na Compatibile?

Opublikowano

Przestaw z AHCI na IDE wgraj windę, ściągnij sterowniki matrix storage, zainstaluj, restart bios przełącz znów na AHCI w rejestrze z 3 na 0 i będzie docelowo AHCI bo szybszy. :-)

Sony Xperia ™ Tapatalk Pro.

Opublikowano
  • Autor

Udało sie inną instalką :) ale cały dzień zmarnowałem :facepalm:

Dzieki za rady

Nie było trybu IDE, był tylko Compatibile

Opublikowano

Przeinstalowałem ostatnio Win 8.1 na Win 7 Ultimate i obyło się bez żadnych problemów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.