Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to lipa niefajnie :thumbdown::disgust:

no niestety tak bywa :thumbdown: czego Ci ludzie sie boja ze nie chca na spociku zawitac :kox:
Opublikowano

Dzięki chłopy za spota :wink4: Jak będziecie mieli foty to dajcie znać :gwizdanie:

Opublikowano

ja również dziękuje za fajne spotkanko

fotki z wczorajszego spotu w Chełmie

0148151b4e0c2955m.jpg

bbb3856db2ce2506m.jpg

7681899f6255dadbm.jpg

1b821ee8cd050fb8m.jpg

a523a634395b988fm.jpg

a5c1404983e1cc8fm.jpg b6012fe481a1c7c4m.jpg 1a7eb90ad831c482m.jpg

9fe86f8d6e0a5104m.jpg

9e24281207f8933cm.jpg a466bb654c291d21m.jpg 92368fa922101324m.jpg

f79a02625fa8cc95m.jpg 4f00ff72b1abe33am.jpg

a4791dff58e645c4m.jpg ddf5411895c1c18em.jpg 1468fa3021ed24adm.jpg 914259c24e6bf3c2m.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Serdecznie zapraszam Wszystkich na zakupy :good:

BLUZY

POLARY

Opublikowano

Ooo w końcu znalazłem coś w Chełmie. Informujcie mnie kiedy następny spocik to wpadnę na pewno :>

POZDRO

Opublikowano
  • Autor

Ooo w końcu znalazłem coś w Chełmie. Informujcie mnie kiedy następny spocik to wpadnę na pewno :>

POZDRO

970789001228071374.gif Jak najbardziej zapraszamy do Chełma na spociki :decayed::good: kolejny bedzie 14 grudnia :wink4: miejsce i godzina spotkania sa jeszcze uatalane :kox: jak juz bedzie cośik wiecej wiadomo na pewno pojawi sie info :th:
Opublikowano

No to zajebiaszczo. Już widzę że termin mi pasuje :cool:

Aby pogoda dopisała i sprzęt nie zawiódł i przybędę.... :audi::a4fan:

Jeszcze nakręcę kilku kumpli. W końcu trzeba rozwijać takie imprezy... :yeah: ;D

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nakręcę kilku kumpli. W końcu trzeba rozwijać takie imprezy... :yeah: ;D

nakrec jeszcze kilka osob aby przyjechało na spota :decayed: każde Audi i VW mile widziane :good:

Opublikowano

Postaram się nakręcić tyle ile się da... :good: A może jakieś gadżety dało by się skołować... tylko trzeba by było jakiś fajny pomysł rzucić i je wykonać.... Co wy na to ? Bo przydało by się to trochę bardziej nagłośnić nie? :naughty::gicior:

Opublikowano
  • Autor

klubowe gadzety masz na forum :naughty: a informacje na temat spociku przydało by sie jak najbardziej nagłośnić :gicior:

Opublikowano

ale mi chodzi o jakieś gadżety ze spocików .. :naughty: :naughty: :naughty: a jak bedzie wiadomo dokładniejszy termin to dawajcie ogniem znac i troche to postaram sie rozprzestrzenic ;D :wink4::good:

Opublikowano
  • Autor

14 grudnia o godz 14:00 na parkingu pod gmachem :wink4: jak by co dam jeszcze zbac co i jak :kox:

Opublikowano
  • Autor

jeśli sie nie myle to bedzie już 12 spocik w Chełmie :wink4:

Opublikowano

eee to juz tako... a cos na styl ulotek robicie czy cos takiego? rzecz jasna do naglosnienia calej sprawy

Opublikowano
  • Autor

2 plakaciki na poprzednie spoty juz były :kox: i na ten trzeba bedzie jakis wymodzic :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak bedzie plakacik gotowy to na forum na pewno sie znajdzie :good:

Opublikowano

mam jeszcze jedno pytanko. Co tam sie bedzie dzialo tak mniej wiecej?

Opublikowano

mam jeszcze jedno pytanko. Co tam sie bedzie dzialo tak mniej wiecej?

Solarek będzie biegał i fotki robił, mrogal będzie sprzedawał swoje felgi, a reszta będzie siedziała w samochodach :polew: A na koniec POM :kox: tzn. nie do końca P raczej S (szybki) szczególnie koledzy z golfów się popisują :wallbash: Jeden ostatnio się przeliczył i zaliczył krawężnik... :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.