Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uuu.. a co to nie udało się ?

Opublikowano

Uparta bestia.

Opublikowano
  • Autor

no coś nie chce się przyuczyć gadzina , ale spokojnie, nie odpuścimy :P

Opublikowano

Jak nie vagiem ja to boszką :grin:

4412d33cc363b90eda2090c04e205d8d.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

hehe Michał jak co mogę Ci podesłać młot udarowy to ustawisz tę godzinę :D:P

Opublikowano

Mały apdejcik :

do mniejszego zestawu wpadł sporo większy (chyba największy zestaw YATO) i takim sposobem żadne rezanie nie będzie nam straszne :banan:

2015-02-21%2013.42.04_zpsxx5ttuqg.jpg

2015-02-21%2013.42.20_zps59efkkow.jpg

2015-02-21%2013.44.45_zpsjxzzck3t.jpg

2015-02-21%2013.44.52_zpsucznyo4x.jpg

bo dobry sprzęt to podstawa :kox:

Mistrzu ile taki zestaw kosztuje?
Opublikowano

wygląda zacnie, jeszcze ta gałka zmiany biegów szpeci :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wygląda zacnie, jeszcze ta gałka zmiany biegów szpeci :decayed:

A dziękuję , staram się :wink:

Juzio , gałka zmiany biegów to następny mod na liście . Będzie ori w kolorze jasna wzór taki jak s-line tylko nie pikowana oczywiście z ASO , tylko YATO wzięło góre bo jest potrzebne do dalszego rezania :) no i trza poczekać na kolejny przypływ złociszy

Chopin teraz to jakoś w końcu wyglądowywuje :decayed::kox:

Dzięki WARJOCIE :P

Jak nie vagiem ja to boszką :grin:

4412d33cc363b90eda2090c04e205d8d.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie mam boszki ale mam Black Deckera :P

Opublikowano

ja bym jeszcze dekory pyknął w kolor czarny mat taki jak rns-e klimatronik itp :D

Opublikowano
  • Autor

ja bym jeszcze dekory pyknął w kolor czarny mat taki jak rns-e klimatronik itp :D

yhy , i jeszcze siedzenia obszyć zieloną skórą a deskę czerwoną i będzie JAMAJKA project Hera Koka Hasz LSD :grin:

Opublikowano

ja bym jeszcze dekory pyknął w kolor czarny mat taki jak rns-e klimatronik itp :D

yhy , i jeszcze siedzenia obszyć zieloną skórą a deskę czerwoną i będzie JAMAJKA project Hera Koka Hasz LSD :grin:

A ja bym zostawił.Zreszta kwestia gustu waże że właścicielowi się podoba.Środek na duży Plus :wink:

Opublikowano
  • Autor

ja bym jeszcze dekory pyknął w kolor czarny mat taki jak rns-e klimatronik itp :D

yhy , i jeszcze siedzenia obszyć zieloną skórą a deskę czerwoną i będzie JAMAJKA project Hera Koka Hasz LSD :grin:

A ja bym zostawił.Zreszta kwestia gustu waże że właścicielowi się podoba.Środek na duży Plus :wink:

Dzięki , mi też to drzewo się podoba :wink:

Opublikowano

no i git :D koniec końców to TY tym latasz :D

Opublikowano

wygląda zacnie, jeszcze ta gałka zmiany biegów szpeci :decayed:

A dziękuję , staram się :wink:

Juzio , gałka zmiany biegów to następny mod na liście . Będzie ori w kolorze jasna wzór taki jak s-line tylko nie pikowana oczywiście z ASO , tylko YATO wzięło góre bo jest potrzebne do dalszego rezania :) no i trza poczekać na kolejny przypływ złociszy

Mają w ASO taką?

Szukałem takiej jasnej do A3 to w ASO rozkładali ręce.

Opublikowano
  • Autor

wygląda zacnie, jeszcze ta gałka zmiany biegów szpeci :decayed:

A dziękuję , staram się :wink:

Juzio , gałka zmiany biegów to następny mod na liście . Będzie ori w kolorze jasna wzór taki jak s-line tylko nie pikowana oczywiście z ASO , tylko YATO wzięło góre bo jest potrzebne do dalszego rezania :) no i trza poczekać na kolejny przypływ złociszy

Mają w ASO taką?

Szukałem takiej jasnej do A3 to w ASO rozkładali ręce.

Jasne że mają tylko oczywiście trzeba było przekopać pół internetu przez 2 lata żeby znaleźć numery ;

Armi łap :

gaka%20-%20jasna_zpsdmqiagbp.jpg

to jest do a4 ta sama co czarna s-line tylko beżowa bez pikowania

Opublikowano

Dziękuję :drinks:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję :drinks:

Na zdrowie :D

w końcu kiera zakodowana , jednak ORI VCDS robi robotę :banan:

Opublikowano

hehe to se kup to seee kup :D

Opublikowano

Upartą masz bestie :wink: albo lubi ori sprzęt, gites :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.