Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć chopin :) jeszcze mnie tu nie było

niedługo zmolestuje Cię w sprawie TV w RNSe

Ależ nie ma problemu :D ogarniemy :)

Graty Chopin bardzo piękny furacz :) Jestem z lcy wiec dolecim do ciebie pozdrowienia

Witaj :hi:

dzięki i dawaj tutaj :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311880-bukowina-2015-wspolna-podroz-ogolnopolska-d/

no to działamy dalej w temacie :)

przyszły dystanse na przód i tył od MAtiego - Mati dziękówka :hi:

2015-03-14%2018.36.48_zpsjkgqlbet.jpg

Miałem h&r i polecam. Brak jakichkolwiek problemów. Tylko nie dokręcaj ich wybitnie mocno żeby nie pękło alu :wink:

Dzięki za rade mój kompanie :D myślę że są optymalnie dokrecone :)

Za te dokrecenie to ja recze glowa [emoji1]

Miałem takie na aucie już z niemiec. Ledwo odkręciłem tył no i peknięcie już miały pomiędzy otworem na śruby :kwasny: Ale trzymały :wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Chopin leciales dzisiaj Pułaskiego po południu? Widziałem podobna doinwestowana ale bez ramek klubowych.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Furka piękna, jakich wymiarów masz te dystane kolego? Bo widze całość ładnie jest spasowana.Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Posiadam wóz również w takim kolorze ^_^ Jednym z moich celów będzie osiągnięcie wyglądu z zewnątrz tak jak Ty :D + lotka na klapę ;)

Bezawaryjności i powodzenia w modach! :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Furka piękna, jakich wymiarów masz te dystane kolego? Bo widze całość ładnie jest spasowana.Pozdrawiam

Wartości to 10 mm przod przelotowy i 20 mm tył przykręcane

Posiadam wóz również w takim kolorze ^_^ Jednym z moich celów będzie osiągnięcie wyglądu z zewnątrz tak jak Ty :D + lotka na klapę ;)

Bezawaryjności i powodzenia w modach! :)

Dzięki i wzajemnie :) jak cos mogę podpowiedzieć to pisz

Opublikowano

On żyjeeee :D

Opublikowano

To chyba w końcu znalazłem właściciela B6, którą podziwiałem od dłuższego czasu pod blokiem ;)
Gratuluję, samochód wyjątkowej urody ;)
Może spotkamy się kiedyś na spocie ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

To chyba w końcu znalazłem właściciela B6, którą podziwiałem od dłuższego czasu pod blokiem ;)

Gratuluję, samochód wyjątkowej urody ;)

Może spotkamy się kiedyś na spocie ;)

Dzięki dzięki :) włożone dużo czasu i serca :hi:

On żyjeeee :D

cały czas :P i nawet oddycha :D:D:D

Opublikowano

no taaa ale forum to odswietnie widze odwiedza :D:P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no taaa ale forum to odswietnie widze odwiedza :D:P

wcale nie :P

Opublikowano

no właśnieee :D

Opublikowano

Kolor taki jak mojej [emoji6]

Ilość zmian i utrzymanie samochodu na wielki plus [emoji1]

Widziałbym tu jeszcze lotkę na tylnej klapie...

Opublikowano
  • Autor

Kolor taki jak mojej [emoji6]

Ilość zmian i utrzymanie samochodu na wielki plus [emoji1]

Widziałbym tu jeszcze lotkę na tylnej klapie...

Oczywiscie jest taki plan

Opublikowano

nooo to teraz się weźmiesz mam nadzieje :D

Opublikowano
  • Autor

nooo to teraz się weźmiesz mam nadzieje :D

ależ oczywiście :)

Opublikowano

bo po mału z tego co widzę przechodzisz myslami na b9 :D :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

bo po mału z tego co widzę przechodzisz myslami na b9 :D :D

chyba oszalałeś :grin: żebym nie mógł normalnie w zimie na ręcznym polatać ? kto to wymyślił jakiś ręczny w przycisku :facepalm:

Opublikowano

przycisk nie jest zły gorzej że hamuju wsie 4 kułaaa :D:P

Opublikowano
  • Autor

przycisk nie jest zły gorzej że hamuju wsie 4 kułaaa :D:P

jak Ci sie zatnie ten pseudo hamulec to dopiero zatesknisz za swoją kochaną bezawaryjną B szósteczką :P

Opublikowano

jo jo się Ci zatnie :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.