Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwne stuki w przednim zawieszeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja wymieniłem 4 wahacze z prawej strony i dalej stuka z prawej strony z przodu np po zjechaniu z krawężnika, czy to drążki czy końcówki drążków mogą być? Wymienić to i to czy tylko końcówki drążków wystarczy?

Opublikowano

Zbieżność ustawiona była juz w pierwszy dzień po założeniu

Opublikowano

ja obstawiam amortyzator, mialem tak samo ze jak wjechalem lub zjecjalem z kraweznika to bylo slychac uderzenie....ja zmienialem wszystko amortyzator poducha na amortyzatorze i sprezyny i stukanie ustalo.

Opublikowano

Seniu001 czy jak koło podskoczylo Ci delikatnie to też stukało? U mnie delikatne podbicie koła nic nie powoduje żadnego hałasu dopiero mocniejsze daje głośną oznake stuku, byłem n SKP i nic nie stukalo jak mi amory sprawdzali, najgorzej jak wpadne gdzieś w studzienkę

Opublikowano

Seniu001 czy jak koło podskoczylo Ci delikatnie to też stukało? U mnie delikatne podbicie koła nic nie powoduje żadnego hałasu dopiero mocniejsze daje głośną oznake stuku, byłem n SKP i nic nie stukalo jak mi amory sprawdzali, najgorzej jak wpadne gdzieś w studzienkę

Sprawdź drążki jak wyżej napisałem ,na SKP nie wyjdzie że mają luz

Opublikowano

Ja też mam taki pusty dźwięk przy nie równościach dochodzący z lewej strony, a teraz doszedł jeszcze taki stuk przy skrętach. Czy to może być drążek kierowniczy ?

Opublikowano

Odkręć końcówkę od zwrotnicy , energicznie i mocno pociągnij do siebie za drążek ,jak będzie minimalny, nawet prawie nie wyczuwalny luz ,to winny będzie drążek ,roboty na 15 min

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Zauważyłem dzisiaj że jest zerwana guma przy łączniku stabilizatora. Czyli zacznę od niego, i zobaczymy ;)

Opublikowano

Seniu001 czy jak koło podskoczylo Ci delikatnie to też stukało? U mnie delikatne podbicie koła nic nie powoduje żadnego hałasu dopiero mocniejsze daje głośną oznake stuku, byłem n SKP i nic nie stukalo jak mi amory sprawdzali, najgorzej jak wpadne gdzieś w studzienkę

Sprawdź drążki jak wyżej napisałem ,na SKP nie wyjdzie że mają luz

Drążek czy końcowka drążka wystarczy?

Opublikowano

Seniu001 czy jak koło podskoczylo Ci delikatnie to też stukało? U mnie delikatne podbicie koła nic nie powoduje żadnego hałasu dopiero mocniejsze daje głośną oznake stuku, byłem n SKP i nic nie stukalo jak mi amory sprawdzali, najgorzej jak wpadne gdzieś w studzienkę

Sprawdź drążki jak wyżej napisałem ,na SKP nie wyjdzie że mają luz

Drążek czy końcowka drążka wystarczy?

Odkręć koñcówkę od zwrotnicy , drążka nie,przy okazji sprawdź luz na końcówce

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

U mnie była jedna śruba nie dokręcona przy sankach i stukało przy skrętach. A ja myślałem że to któryś wahacz albo końcówka :facepalm:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Podłączę się do tematu. U mnie sprawa wygląda tak że przejeżdżając przez studienkę lub nierówność z prawej strony słychać stuk. A na kostce to jest cały czas stukanie. Bujając autem lewo prawo nic się nie dzieje czyli wychodzi że to tylko przy "pionowym" ruchu zawiechy coś puka. Na trzepakach nic nie wyszło, wymieniłem łącznik i banany. Bez poprawy:(

Opublikowano

Moze amor masz walniety .

Opublikowano

Moze amor masz walniety .

A moge to jakos sprawdzic? Czy trzeba to wszystko rozbierac? I jesli wyszloby ze amor to mozna wymienic tylko jeden czy trzeba jakos parami?

Myslalem jeszcze sprawdzic drazek bo koledzy pisali ze tez moze byc. A wymieniac wszystko po kolei to tez mi sie nie usmiecha:-/

Opublikowano

Drążek możesz sam sprawdzić wyżej napisałem jak, jeśli nie to sprawdzisz amory , tu trochę więcej roboty

Opublikowano

A jesli juz amory to jak z wymiana? Parami czy mozna pojedynczo? I czy sprezyny tez trzeba od razu?

Opublikowano

amory parami ,sprężyny jak dobre zostają

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Udało mi się w końcu wyeliminować to irytujące stukanie :) Była to pierdoła a mianowicie gumy w których siedzą prowadnice zacisków były wyrobione i nie trzymało się to kupy. Wymiana 10 min i znowu mogę się cieszyć ciszą w autku :D

Opublikowano

Udało mi się w końcu wyeliminować to irytujące stukanie :) Była to pierdoła a mianowicie gumy w których siedzą prowadnice zacisków były wyrobione i nie trzymało się to kupy. Wymiana 10 min i znowu mogę się cieszyć ciszą w autku :D

Witam czy mógłbym się podłączyc bo u mnie na postoju przy skręcaniu kierownicą dla mnie stukanie tak jakby z maglownicy a w czasie jazdy pojedyńcze tak jakby chrupnięcia a przy jeździe po nierównościach metaliczny dźwięk.

Edytowane przez keram7576

Opublikowano

Witam

Mam podobny problem tzn:

Jak jadę po łuku np w prawo i wychodze na prostą i dam w lewo to słychać takie chrupnięcie wręcz, tak jakby coś miejsce połączenia wachacza lub końcówka drążka nie trzymała już. Na stacji kontroli oczywiście nic nie wyczuli. Jak pokręce się na parkingu w lewo i w prawo też słychać takie łupnięcie. Odłgos dochodzi od strony kierowcy, lewa strona, więc jest to wyraźne. Także jest jade w dół i zaraz w górę znarzy się takie łupnięcie. NIe wiem czy to jakiś wahacz, dążek czy amor. Dodatkowo mam chyba lekko przestawioną zbieżność. Na początek obstawiam dążek. Co wy na to?

Edytowane przez mroziu22

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.