Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] 3.0 V6 Sedan quattro LZ5L Metalic ! [BDG]


PavełBdg

Rekomendowane odpowiedzi

Długo szukając B6 z trzy litrowym silnikiem , w końcu udało się znaleźć na granicach naszego wroga nie opodal Dusseldorf. Stan można powiedzieć wzorowy , od pierwszego właściciela który miał ją od nowości przebieg 196783 udokumentowany , nie będę pisać że bez wypadek bo jednak jak na auto 12 letnie miało swoje przygody , lecz co jest optymistyczne to nie duże. Przywiezione na kołach jako seria.

Wyposażenie dość bogate, kremowe skóry , czujniki parkowania , sensory , pełna elektryka itd, itp. etc.

Jak wyżej wspomniałem silnik 3.0 V6 , suchy bez grama wycieku , oczywiście napęd quattro.

Co zmieniłem / dodałem ? Otóż lotka od S4 na klapie , wszystkie dokładki w kolor , zawieszenie Sachs Sport , felgi S-Line 19" 35/215. Planów jeszcze trochę zostało do zrealizowania.

Postaram się bieżąco informować w owym temacie.

Cóż mi dalej tutaj te wypociny pisać , czas na zdjęcia (lepszej jakości i z lepszego pleneru będą niebawem). :)

iqqnmdxk.jpg

9bdkdu39.jpg

347w5vik.jpg

7lxjz65z.jpg

x2kfcm7c.jpg

w5t8bmbp.jpg

n6yzqwpo.jpg

4gw4l6j2.jpg

Pozdrawiam wszystkich:wink:

Edytowane przez PavełBdg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiles świetny wozik z fajnym silniczkiem:-) Wreszcie bedzie więcej ASN v6 w klubie pozdro!!

Xperia Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzuiałem na żywo i na prawde robi robote!!

pamietam jak ganiala po bydgoszczy jeszcze na niemieckich blachach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie jest sachs'a , na takim przyjechała , zmieniłem springi z przodu tylko , bo wcześniej stał z przodem uniesionym a d*pa opuszczona. Jednym słowe nie za ciekawie.

Artur82 , dokładnie dość długi czas latałem na niemieckich , bardzo specyficznych , ale niestety trzeba było obrzydzić wizerunek naszymi polskimi. :kwasny:

Bardzo często cię widzę nawet lecielismy kiedyś koło siebie szubińską :D. Stosunkowo nie daleko od siebie mieszkamy. Do zobaczycha !

Pany , profil i tytuł poprawiony , wybeczcie ale emocje mną troche poniosły przy rejestracji :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie jest sachs'a , na takim przyjechała , zmieniłem springi z przodu tylko , bo wcześniej stał z przodem uniesionym a d*pa opuszczona. Jednym słowe nie za ciekawie.

Artur82 , dokładnie dość długi czas latałem na niemieckich , bardzo specyficznych , ale niestety trzeba było obrzydzić wizerunek naszymi polskimi. :kwasny:

Bardzo często cię widzę nawet lecielismy kiedyś koło siebie szubińską :D. Stosunkowo nie daleko od siebie mieszkamy. Do zobaczycha !

Pany , profil i tytuł poprawiony , wybeczcie ale emocje mną troche poniosły przy rejestracji :facepalm:

no ale jak ja mam się gonić z 3.0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak ja mam się gonić z 3.0

kto tu mówi o gonieniu , ale swoją drogą to dobrze ci dmucha ten TDI'k :)

Mały update niedzielnej nudy :P Czewrone zaciski..

k44cmlc2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak powiem, może Ty zasiejesz iskierkę ognia w naszym regionie.... witamy ;-). Oby do zobaczenia! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak powiem, może Ty zasiejesz iskierkę ognia w naszym regionie.... witamy ;-). Oby do zobaczenia! ;-)

Chętnie na spocie ją zobacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jak się machina sprawuje? Kilka dni temu kupiłem sobie coś takiego i potrzebowałbym pomocy i konsultacji ;) Głównie chodzi o to czy w moim wszystko jest ok czy może coś trzeba poprawić. Nie mam z czym porównać a to moje pierwsze audi i do tego w quattro więc porównanie z takim samym modelem byłoby najbardziej rzetelne. Możliwy mały spot na 2 samochody? ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...