Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Takie tam 330d


dziadek

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że w B6 jest więcej miejsca.

Autko fajne, ale jak byś dorzucił zew. M pakiet + jakieś sprężynki Eibacha, to byłaby jeszcze fajniejsza :wink:

(TOM77 miał kiedyś fajne ceny na sprężyny Eibacha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zawiechy się pomyśli, narazie kasa pójdzie na niezbędne sprawy - czyli:

-wywalenie klapek

- pakiet startowy - czyli filtry, oleje (w tym olej w skrzyni i tu może zaboleć bo spora tam go jest - no ale zobaczymy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie oleju w skrzyni radzę jeździć w koło komina, gdyż czasem jest potrzeba jego dolania po kilkuset km,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie oleju w skrzyni radzę jeździć w koło komina, gdyż czasem jest potrzeba jego dolania po kilkuset km,

Mam nadzieje ze nie bo zamierzam oddać do zakładu oddalonego ode mnie troche , ale jest mega polecany wiec mam nadzieje doradza co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek fajna furka, widzę, że tęsknota do BMW wzięła górę :wink:

Niech się pięknie sprawuje pszczółka :)

Edytowane przez skovroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka :) Gratulacje :wink:

Jak popchnę swoją B6 to jej miejsce zajmie BMW (celuję w E39, ale E46 też biorę pod uwagę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mocą coś bedziesz kombinowal? szkoda ze bez mpakietu ale ciezka taka trafic w rozsadnych pieniadzach w DE

chyba nie , bo skrzynia GM ma małą rezerwę na moment obrotowy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam porównanie b5 do e46 touring i bmw jest znacznie wieksza

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tylnej kanapie jest odczuwalnie więcej miejsca - na długość jakieś 5 cm pewnie (patrząc po montażu fotelika kiedyś), natomiast sam bagażnik jest krótszy w E46.

Litrowo niby większy, ale te litry dodatkowe to są chyba pod podłogą. Plusem przy pakowaniu jest oczywiście otwierana szyba w kombi, bo można dopchać bagażnik na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagażnik krótszy ale znacznie szerszy wiem bo wózek dziecka bez probkemu wchodzi do e46 a do b5 po przekontnej

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Mi wózek wchodził wzdłuż z kołkami w B5, a w E46 już musiałem kółka ściągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździem B5 w sedanie, obecnie posiadam E46 również w sedanie.

Co do bagażnika to B5 jest o wiele dłuższy i głębszy - jako tako większy. Jednakże bagażnik w E46 jest praktyczniejszy jeśli chodzi o dostępność, a przede wszystkim jeśli chodzi o sprzątanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zwalalem kolektor dolotowy, i? Był to ostatni dzwonek...choć 5 klapek w stanie idealnym - zero luzu , jedna trzymała sie juz na słowo honoru . Dotknalem ja tylko i opadła :( ...wiec jestem mega szczęśliwy ze sie za to wziąłem...toczyła sie tu w jakimś wątku polemika na temat wyrzucania klapek itp ...ja jestem zwolennikiem tego i tylko sie przy tym utwierdzilem....przy okazji egr moczy sie teraz w płynie do mycia silników a i cały kolektor dostanie małe mycie "pach" :P

Niestety zdjec nie zdążyłem zrobić bo sie zciemnilo ...

Aha , skad wziąć przewody podciśnieniowe? Pare dosłownie złamało mi sie przy dotknięciu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w moim wątku, ktoś twierdził, ze nie bedzie poprawiał fabryki:)

To gratuluje refleksu, dobrze, ze sie udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem/usłyszałem, że po wywaleniu klapek auto jest słabsze z dołu? Ile w tym prawdy? Trzeba to jakoś elektroniką oszukiwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile aut tyle opinii...podejrzewam ze te negatywne to tych którzy sa temu przeciwni i nigdy tego nie robili ...ja w e60 nie odczułem żadnej zmiany , w tym zdam relacje po montażu ...narazie muszę znaleźć gdzies przewody podcisnieniowe...

Ps nie trzeba nic oszukiwać , wywalasz , zaślepiasz i tyle

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz farta dziadek.

Ja podobnie, klapki out zaraz po zakupie.

Generalnie Beemka mi się słabiej zbiera z dołu niż poprzednie "stare" TDI, ale to po prostu "stare" TDI ciągnęło już od tysiąca obrotów.

Parę razy mi zgasła na początku. Po zwaleniu klapek róznicy nie zauważyłem.

A świece wymieniasz? Sprawdzałeś? Bo to jedna robota, więc warto by od razu wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...