Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Owocna wizyta w Tune-up Gdańsk, proszę o ocenę wykresu


nastek79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dzisiaj byłem na ciekawej wyprawie w Gdańsku okazało się że też bardzo owocnej. Oto owoc pracy inż.Roberta z Tune up proszę o ocene wykresu

http://www.directupload.net/file/d/3721/rl4cdpfa_jpg.htm

Edytowane przez nastek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duży bonus. W serii ponad 150 KM rzadko się zdarza.

Musiał byś widzieć moją minę jak zobaczyłem ten wynik :slina:, Robert też był trochę zaskoczony. Ogólnie to jest taki spokojny soft dlatego że taki mniej więcej chciałem( około 170KM i około 370-380Nm), można było bardziej wyciągnąć ale nie jestem pewny sprzęgła i dwumasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferki ładnie wyglądają ;) nagraj jakieś filmiki z przyspieszenia, zobaczymy jak jedzie :P np. 50-100 na trzecim biegu oraz coś na czwórce...

PS: myślę ze moment mógłby zostać trochę lepiej rozłożony, bardziej płasko...

Sent from Lumia 920

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferki ładnie wyglądają ;) nagraj jakieś filmiki z przyspieszenia, zobaczymy jak jedzie :P np. 50-100 na trzecim biegu oraz coś na czwórce...

PS: myślę ze moment mógłby zostać trochę lepiej rozłożony, bardziej płasko...

Sent from Lumia 920

Pewnie masz rację, na innych wykresach rzeczywiście wygląda to bardziej płasko, a co do filmików z przyśpieszenia to obiecuje że coś nagram w wolnej chwili lub na trasie bo sporo po autostradach jeżdżę :wink:

Edytowane przez nastek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferki ładnie wyglądają ;) nagraj jakieś filmiki z przyspieszenia, zobaczymy jak jedzie :P np. 50-100 na trzecim biegu oraz coś na czwórce...

PS: myślę ze moment mógłby zostać trochę lepiej rozłożony, bardziej płasko...

Sent from Lumia 920

Pewnie masz rację, na innych wykresach rzeczywiście wygląda to bardziej płasko, a co do filmików z przyśpieszenia to obiecuje że coś nagram w wolnej chwili lub na trasie bo sporo po autostradach jeżdżę :wink:

im pózniej moment tym lepiej,niegnieć z niskich obrotów sprzęgło długo posłuży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bonus niezły... :) zdrowe flaki.

Poniżej dla porównania golf 4 ale z malutkim FMIC (program nie jest Roberta)

g14m43y3o2ef.jpg

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na te 390 NM słabo... A wiesz czemu? bo ten maksymalny moment utrzymuje się zbyt krótko- patrząc na wykres od 2000 do 2600 a potem leci na łeb i szyję... wolałbym 350-360 NM ale płasko- wtedy przyrost mocy jest w miarę równy i sprzęgło z dwumasem nie jest tak obciążone.

Ale seria zdrowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że takie bonusy rozdają ? Może i owszem, autko zapewne było po lekkim lub nie do końca prawidłowo wykonanym modzie (choć moment na to nie wskazuje). Tak czy inaczej finalnie wyszło bardzo dobrze,

maksymalny prawidłowo, absolutnie nie ma obawy o 2mas czy sprzęgło, poradzi bez problemu, górę trzyma o czym świadczy wynik i tak ma być, co oczywiście i tez świadczy o tym, że nie ma problemu ani z wtryskami, ani wałkiem i suszy jak trzeba :-) Zresztą myślę, że kolega Robert żadnego chrupka by tak nie wyciągał :-)

Edytowane przez QaDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...