Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Pany dobry zestaw do leona:

-pasek rozrządu Conti 140 zł

-rolka napinająca Ina 126 zł

-rolka prowadząca duża Ina 110 zł

-rolka prowadząca mała (pierwsza) Ina 60 zł

-rolka prowadząca mała( druga) Ina 55 zł

-pompa wody SKF 184 zł, Hepu 180 zł

Nie bierz pompy wody SKFa.

CB mogę pożyczyć 520xl+Floryda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Pany macie jakiś wolny etat dla mnie :kox:

Na dzień dobry mam do zrobienia 400metrów płotu i studnię do wykopania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany macie jakiś wolny etat dla mnie :kox:

Na dzień dobry mam do zrobienia 400metrów płotu i studnię do wykopania :decayed:

wiesz coś mniej ambitnego daj mi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 08 Październik 2010, 22:02:44_________________________________________________

Pany dobry zestaw do leona:

-pasek rozrządu Conti 140 zł

-rolka napinająca Ina 126 zł

-rolka prowadząca duża Ina 110 zł

-rolka prowadząca mała (pierwsza) Ina 60 zł

-rolka prowadząca mała( druga) Ina 55 zł

-pompa wody SKF 184 zł, Hepu 180 zł

Taki sam zestaw możemy zorganizować u Ola za 620zł, tam gdzie podałeś wychodzi 671zł :naughty:

Daj znać czy zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde już wiem o co chodzi z tymi obrotami, najzwyczajniej w świecie ślizga mi się sprzęgło, już trzeci raz od wiosny, tyle że teraz dużo bardziej niż ostatnio. I tu pytanie, czy Olo robi takie rzeczy jak wymiana sprzęgła? Bo chciałem PW wysłać ale ma pełną skrzynkę. No i czy naprawdę muszę to cholerne koło dwumasowe też zmieniać? Bo średnio mi się to uśmiecha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce ktoś kupić fajnej skrzyni z głośniczkiem :decayed: robi wrazenie nie jest jakies monstrum ale bardzo ładnie gra

cena 150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde już wiem o co chodzi z tymi obrotami, najzwyczajniej w świecie ślizga mi się sprzęgło, już trzeci raz od wiosny, tyle że teraz dużo bardziej niż ostatnio. I tu pytanie, czy Olo robi takie rzeczy jak wymiana sprzęgła? Bo chciałem PW wysłać ale ma pełną skrzynkę. No i czy naprawdę muszę to cholerne koło dwumasowe też zmieniać? Bo średnio mi się to uśmiecha :decayed:

a ja taki zdziwiony ze nikt nie pisze Pw :polew: :polew: :polew: :polew:

pewnie ze zrobi. dwumasa w najgorszym razie moze zamienic jednomasą ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gites :> Póki co problem zniknął, właśnie wróciłem z "trasy" i wszystko gra, swego czasu na temat ślizgania sprzęgła trochę z Robem pogadałem i mówił, że to po kilku dniach może mijać. Tak czy siak sprzęgło powoli mi się kończy skoro takie kilkudniowe uślizgi mi się pojawiają. I trzeba zacząć kasę odkładać na nowe. Jeśli już zajdzie potrzeba wymiany to jednak w półśrodki się nie będę bawił i od razu z dwumasem wymienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja oglądam na TVN Turbo jak chłopaki śmigają po lodzie ...a później jakiś spacerek i deser belgijskie frytki ... :slina::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wciągnąłem pyszny polski obiad,gołąbki w kapuście,pure i sos pomidorowy :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj byłem z Karolkiem na Piranha 3D i właśnie ściągam soundtrack :naughty:

a film za***isty,nie spodziewałem się,Karol mnie prosił to poszedłem,ale ze łzami w oczach,spodziewając się totalnej szmiry,a tu zaskoczenie :good:

...a muza za***ista,no jest na co popatrzeć :przebiegly:,aż dziw,że film jest od 12lat :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest mieszkać na wsi,ale mały wypad do kina lub gdzieś do klubu,to straszna wyprawa,więc w końcu zostajesz z piwkiem przed tv,a młodzi tłuką się w pokoju na dole :thumbdown:

Najgorzej jest zimą na spacer trzeba zabrać łopatę,żeby odśnieżyć sobie drogę....

Niema jednak co narzekać,powietrze jest czyste i właśnie przed chwilą spacerowaliśmy nad jeziorkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam takie pytanie czy ktoś z was miał do czynienia z Fiatem Punto 1,2 znajoma ma okazję do kupna takie wozidło z 2001 roku 80 tyś km z klimą serwisowany od pierwszego właściciela, tydzień temu zdała prawko i zgłosiła się do mnie o pomoc... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad ma i jeździ raczej się nie psuje,pompka sprzęgła i kilka drobnych awarii zaliczone(jego ma też tak ok 80tyś przejechane), ogólnie ok. mało pali i ciche.

ale to Fiijjat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam pytanko czy będzie ktoś w środę z VAG-iem na spocie?? Bo parę dni temu czyściłem przepustnicę i zrobiłem adaptację bez VAG-a sposobem z forum ale chyba coś nie jest jak powinno bo auto na obrotach od 1000 do 2500 w ogóle nie jedzie, nie ma przyspieszenia a potem już tak i zaczęło się to po tym czyszczeniu. Może trzeba VAG-iem zrobić adaptację albo coś innego się zbroiło :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...