Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Planowaliśmy jechać bardziej w okolicach Kołobrzegu, prawdopodobnie zakwaterujemy się gdzieś bliżej, możliwe że wpadnę poznać ekipę :)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Planowaliśmy jechać bardziej w okolicach Kołobrzegu, prawdopodobnie zakwaterujemy się gdzieś bliżej, możliwe że wpadnę poznać ekipę :)

no to rozumiem ze bliżej mnie sie zakwaterujesz :cool:
Opublikowano

no witam pomorze, wybieram sie poopalac nad nasze morze na poczatku lipca, wiec moze jakis spocik bo nastepnym razem to na zlocie zimowym sie zobaczymy :dance:

Opublikowano

oj to widze ze szykuje sie jakis zlot nad morzem bo ja od 7 lipca urzeduje :dance:

Opublikowano

no witam pomorze, wybieram sie poopalac nad nasze morze na poczatku lipca, wiec moze jakis spocik bo nastepnym razem to na zlocie zimowym sie zobaczymy :dance:

Takiej to dobrze... :foch: To nad Bałtyk, to do Włoch... :tongue4:

Opublikowano

Lukas a dokad jedziesz? Bo ja planuje przyjazd na d morze 9 lipca to moze pobalujemy gdzies razem rodzina A4 :dance::drunk::dance:

MACHINE sie uczy i pracuje to sie ma :naughty: jedz z nami nad morze, bedzie fajnie :drool:

Opublikowano

Ja to u Zdenia bede za plotem Ustka jednak wyrała :thumbup:

Zdeniu szykuj sie :drunk: i :dance:

Opublikowano

MACHINE sie uczy i pracuje to sie ma :naughty: jedz z nami nad morze, bedzie fajnie :drool:

Hmm kusząca propozycja :drool: Kiedy odjazd ? :dance:

Opublikowano

hmm... 9 lipca :naughty:

Opublikowano

HEHE... :) wpaść moge ale narazie w laFiesta :)

:a4fan: w drodze...

Opublikowano
  • Autor
ale narazie w laFiesta

laFiesty czasem były obok naszych spotów, zająbiste wydechy mają porobione :naughty:

Następne spotowisko można zrobić w Słupsku (jakoś połowa lipca, albo cuś) :decayed:

Opublikowano

laFiesty czasem były obok naszych spotów, zająbiste wydechy mają porobione :naughty:

o to fakt , piękne brzmienie :polew:

Następne spotowisko można zrobić w Słupsku (jakoś połowa lipca, albo cuś) :decayed:

:D:polew: a sie ubawilem , juz w zeszłym roku sie odgrażaliście że przyjedziecie i nic

no ale trzymam za słowo :evil:

Opublikowano
  • Autor
grin a sie ubawilem , juz w zeszłym roku sie odgrażaliście że przyjedziecie i nic

jak wracałem od Ice'a to wyszukiwałem Cię, ale nie pojawiłeś się :tongue4::polew:

Także można powiedzieć, że na spocie w Słupsku byłem, ale nikt nie przyjechał :decayed:

Opublikowano

wy sie szykujcie bo teraz moze byc inwazja klubowiczow z poludnia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak wracałem od Ice'a to wyszukiwałem Cię, ale nie pojawiłeś się :tongue4

bo jechałes chyba kanałami :D
Opublikowano
  • Autor
bo jechałes chyba kanałami

:tongue4: paaaanie, najgłówniejszą z głównych ulic przedefilowałem :rolleyes:

Opublikowano

tongue4: paaaanie, najgłówniejszą z głównych ulic przedefilowałem :rolleyes

hmm

ul.gówna

hmm

nie ma u nas takiej wiec jesteś kłamca kłamca :polew:

Opublikowano

o prosze jak temacik ruszyl z kopyta ;)

Opublikowano

o prosze jak temacik ruszyl z kopyta ;)

Wystarczyła twoja wizyta :>

Opublikowano

no witam pomorze, wybieram sie poopalac nad nasze morze na poczatku lipca, wiec moze jakis spocik bo nastepnym razem to na zlocie zimowym sie zobaczymy :dance:

To zapraszamy na plaże do Gdyni :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.