Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

nie jest mocno uderzony,

w razie jak bedziesz go sprzedawał napiszesz,że dbałeś o niego i włożyłeś 10tyś.zł w poprawę stanu technicznego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

nie jest mocno uderzony,

w razie jak bedziesz go sprzedawał napiszesz,że dbałeś o niego i włożyłeś 10tyś.zł w poprawę stanu technicznego :decayed:

dokładnie a tak na powaznie wyposazenie super jest dokument ze zawieszenie zostało sprawdzone i geometria jest ok swiezo przed wypadkiem wymieniony rozrzad w aso no i wszystko przeglady i naprawy robione w jednym aso w de tylko niestety silnik to AKE miałem juz kiedys takiego i powiedziałem ze juz nigdy nie popełnie drugi raz tego samego błedu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest,że to najbardziej awaryjne 2.5tdi, ale podstawa jego wytrzymałości,to poprzedni właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest,że to najbardziej awaryjne 2.5tdi, ale podstawa jego wytrzymałości,to poprzedni właściciel.

wyglada na to ze poprzedni własciciel jest ok auto badz co bardz do konca serwisowane mysle ze jakos na weekend wybiore sie na de zobaczuc jak to cacko wyglada na zywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaletka :arrow2: <a href=http://www.a4-klub.pl/smf/all_propozycja_zlotu_79_maj_ustka-t114240.0.html>"Ustka" </a> :arrow2: Piła :?: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaletka i piła :naughty:

Obowiazkowo :good: tylko mozna jeszcze ta luke czasowa pomiedzy zapelnic, a wlasnie zauwazylem ze devastation cos tam w Ustce planuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie głupio planuje,ale jak znam życie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, nie mam zabardzo jak się wybrać w czasie pracy do Sopotu - kupi mi ktoś z was w ASO ten kabelek z pinem bo jutro chcę zamontować manetkę od fisa i tempo i będę musiał zmasować żeby nie wywalało komunikatu o kończącym się płynie od spryskiwaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko niestety silnik to AKE miałem juz kiedys takiego i powiedziałem ze juz nigdy nie popełnie drugi raz tego samego błedu

A w czym miałeś to AKE w A6? Jak Gili napisał zależy od właściciela Mam juz AKE ponad 2 lata i nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko niestety silnik to AKE miałem juz kiedys takiego i powiedziałem ze juz nigdy nie popełnie drugi raz tego samego błedu

A w czym miałeś to AKE w A6? Jak Gili napisał zależy od właściciela Mam juz AKE ponad 2 lata i nie narzekam

no w b6 masakra auto mkiało 140tys orginalnego przebiegu serwisowane w aso de władowałem w silnik prawie piec tys a i tak nie chciał chodzic pali ogromne ilosci oleju dmuchał odma a naj lepsze jest to ze tego oleju nie palił bo spaliny były ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...