Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łepski, ambro - nie chcecie kupić klapy tylnej USA?? !!

A po kiego h...

..uja ? :blink:

Ja już nie inwestuje w to autko a raczej szukam nabywcy na wiosnę :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy,

mam prośbę (bez pośpiechu). Czy mógłby ktoś rzucić okiem na tę sczwórkę: http://otomoto.pl/audi-s4-C11202653.html

Może coś wiecie na jej temat. Jak któś oceni że warto jechać z Poz do Gda to podjadę. Żaden problem. Tyle że jechać żeby obejrzeć złom to się nie uśmiecha.

Proszę o pomoc, pozdrawiam

Opublikowano

jak powaznie chcesz zeby obejrzec to zadzwon do kolesia dopytaj sie co i jak ...

jak przez tel nie bedzie lipy to daj cynk, umowie sie na zaprzyjazninej stacji dignostycznej i zajrze pod auto i zobaczymy czy cos widac niepokojacego...

Opublikowano

jak powaznie chcesz zeby obejrzec to zadzwon do kolesia dopytaj sie co i jak ...

jak przez tel nie bedzie lipy to daj cynk, umowie sie na zaprzyjazninej stacji dignostycznej i zajrze pod auto i zobaczymy czy cos widac niepokojacego...

Super. Wstępne info już mam. Jutro zadziałam. Nie myślę na razie o zaglądaniu pod auto. Bardziej interesuje mnie ogólny ogląd auta przez kogoś kto jeździ podobnym. Jutro wypytam dokładnie i napiszę do Ciebie pw.

Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano

Umów się z kolesiem na środę, na 19, pod CH Matarnia a my go przeskanujemy na spocie :chytry:

Opublikowano

Ambro w aucie wozi kilkutonowe hydrauliczne podnośniki więc auto możemy równiez przeskanować od spodu :decayed:

Opublikowano

Akurat w środę ich nie zabiorę.

Tomeks weźmie go na klatę :naughty:

Opublikowano

Akurat w środę ich nie zabiorę.

Tomeks weźmie go na klatę :naughty:

Tyle,ze Tomeks ma zapadnieta klate.Tylko brzuch mu odstaje :cool1:

Opublikowano

Akurat w środę ich nie zabiorę.

Tomeks weźmie go na klatę :naughty:

Tyle,ze Tomeks ma zapadnieta klate.Tylko brzuch mu odstaje :cool1:

Paulina ci mówiła :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Akurat w środę ich nie zabiorę.

Tomeks weźmie go na klatę :naughty:

Tyle,ze Tomeks ma zapadnieta klate.Tylko brzuch mu odstaje :cool1:

Dobrze, że chociaż Ty w naszym gronie jesteś takim koksem :paker:

:sarcastic:

Opublikowano

Dziekie Ambro.Staram sie jak moge. :decayed:

Moim idolem jest Mario.Jeszcze duzo mi do niego brakuje,ale mam nadzieje,ze bede taki jak on.

Chociaz byc jak Lepski.

Sila,masa,rzezba przede wszystkim :decayed: :decayed:

Opublikowano

Moim idolem jest Mario.Jeszcze duzo mi do niego brakuje,ale mam nadzieje,ze bede taki jak on.

Zacznij pic JAMESONA, to bedzie ci coraz blizej do niego :decayed:

Opublikowano

Ambro w aucie wozi kilkutonowe hydrauliczne podnośniki więc auto możemy równiez przeskanować od spodu :decayed:

wezmie sie ze 4 aut po lewarku i damy rade :decayed:

Chociaz byc jak Lepski.

Sila,masa,rzezba przede wszystkim :decayed: :decayed:

:silacz:

Opublikowano

Tomeks

mydlany,okazja

pchnij gościowi swoje 14",i niech ci dopłaci ofkors naughty gwizdanie decayed

http://www.a4-klub.pl/smf/alufelgi_17_na_mniejsze-t111744.0.html

I Mydlanego i te felgi wyglądają a w zasadzie nie wyglądają... :decayed:

Opublikowano

Tomeks

mydlany,okazja

pchnij gościowi swoje 14",i niech ci dopłaci ofkors naughty gwizdanie decayed

http://www.a4-klub.pl/smf/alufelgi_17_na_mniejsze-t111744.0.html

I Mydlanego i te felgi wyglądają a w zasadzie nie wyglądają... :decayed:

Przestań pierd...ć B4-line jest :kox:

A tak w ogóle to masz jeszcze dla mnie te 18???

Opublikowano

Opublikowano
:bry: Jedzie ktoś od Was do Bukowiny? :naughty:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.