Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może ja się zjawię po długiej przerwie... co do skweru to faktycznie może być tłoczno... może przy hali Oliwii??? tak tylko luźno rzucam...

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dawaj bronson, dawaj :) pochwalisz sie playerem ;)

Opublikowano

No ??adnie Pany. Nikogo nie ma pod automatami.

Opublikowano
  • Autor

No ?�adnie Pany. Nikogo nie ma pod automatami.

byłem, nawet widziałem chyba Ciebie...

Ale krążyłeś i nie zdążyłem Cię złapać... W ogóle cienizna, za dużo ludzi - trzeba wykombinować inne miejsce.

To Ty byłeś w tej granatowej A4 ? Co się kierowca przyglądał tej pięknej S6 z blachami EL ?

Jakbyś odwrócił głowę w prawą stronę to ja tam stałem :)

Miałem też okazję poznać niemiła ekipę w Audi 80, której nie spodobało się, że czekam aż pan w Mesiu A zaparkuje.

Trąbili i trąbili tak im się śpieszyło w miejscu gdzie jest 20km/h i pełno aut.

Pozdrawiam ich serdecznie (jeszcze odgrażali mi się na skrzyżowaniu)....

Opublikowano

S6? chyba nie widzialem

ale ogólnie krążyłem po skwerze i nawet stałem ze 20 min. pod aftomatami

Opublikowano

Wielkie sorry panowie za moją nieobecność! Znalazłem się całkiem niespodziewanie 400km od trójmiasta. Ale w lato rzeczywiście na skwerze jest mnóstwo ludzi... No mam nadzieję że kiedyś mi się uda dotrzeć na spocik...

Opublikowano

Czyli jak zawsze :th:, słodkie piardy ale żadnych konkretów :polew:

Opublikowano

Czyli jak zawsze :th:, słodkie piardy ale żadnych konkretów :polew:

łahahaha dokładnie

Opublikowano

Nie zapowiadałęm się, choć byłem w okolicy niestety na 17 nie byłem w stanie się wyrobić.

Może warto pomyśleć by z miasta d*py ruszyć na jakiegoś grilla - tu pytanie do Alvaro może na swojej plantacji wygospodaruje kawałek poletka?

Opublikowano

adadur

Alvaro może na swojej plantacji wygospodaruje kawałek poletka?

:D pewnie że tak ale do końca sierpnia ostro zapitalam z robotą tak co by zdążyć na zlot letni...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś z ekipy trójmiejskiej wybiera się w sobotę do Nowej Kaletki, żeby się spocić ze zlotowiczami??? Nie deklaruję się tutaj, że napewno pojadę ale jeżeli będzie pogoda to poważnie rozważę taką wycieczkę!

Opublikowano
  • Autor

ano dawaj :)

to tylko 200km, także nie dużo - w szoku byłem kiedy zobaczyłem jak mało ludzi jedzie z Pomorza....

Opublikowano

Mamona..... ale może chociaż sobota wypali :th:

Opublikowano

mateogda trzymamy kciuki żeby wypaliła :thumbup: bo pomorze jak zwykle da d*py... (sorry za wulgaryzmy...)

Opublikowano

w szoku byłem kiedy zobaczyłem jak mało ludzi jedzie z Pomorza....

Jeśli morze nie pomoże to może pomoże Pomorze,... :polew:

Pomorze jest martwe??? czy może się mylę... :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

taktuś niestety się nie mylisz... a Gdańsk i Sopot w szczególności...

Opublikowano

ale zobaczcie jak np trójmiejski klub audi działa.. dosyć często się spotykają... i frekwencja jest..

Opublikowano

ale zobaczcie jak np trójmiejski klub audi działa.. dosyć często się spotykają... i frekwencja jest..

no tu się zgodzę...
Opublikowano

TKA to szczególna ekipa nawet na zloecie AKP tworzą odrębną grupkę ludzi co nie specjalnie się widzi. Ale z drugiej strony godne podziwu to jak się dogadują - zloty to pikuś dla nich wypady na weekend czy sylwester to nie problem - a niech ktoś spróbuje w naszym rejonie zorganizować imprezkę sylwestrową :polew::drunk:

Opublikowano
  • Autor

mateogda, fajnie że wpadłeś na przejazd Olsztynem, a teraz dawaj zdjęcia, które syn robił :cool:

Mam nadzieje, że jest ich więcej (no i Ty ich nie usunąłeś) :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.