Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:closed:

co do bluz,jest jeszcze opcja :cool1:

1.każdy kupuje na własną rękę,ustalamy tylko,kolor i czy z kapturem,czy bez.

2.napisy zamawiamy w formie naszywek i naszywamy na bluzy w ustalonych miejscach,tak,żeby wyglądały możliwie identycznie

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niema nadruków,jest tylko metalowy znaczek na cycu,w twoim przypadku,na żebrach :decayed:

Ja tam widze jakas krate :kox: a pw w srode dostales :?:

Opublikowano

właśnie dzwoniła babka,mają te czarne bluzy

M 6szt

L 9szt

XL 9szt

XXL 8szt

A nie mielismy kupowac jakichs bez nadrukow :?: :mysli:

niema nadruków,jest tylko metalowy znaczek na cycu,w twoim przypadku,na żebrach :decayed:

Jak dla mnie te bluzy z kapturem mogą być w rozmiary się oboje mieścimy :cool1:
Opublikowano

Z kapturem? jak blokersi? Wstydu tylko narobicie na zlocie :polew: Moja propozycja to koszula i spodnie na kant :polew:

Opublikowano

Naszywki sa ok

Opublikowano

Z kapturem? jak blokersi? Wstydu tylko narobicie na zlocie :polew: Moja propozycja to koszula i spodnie na kant :polew:

białe skarpetki, mokasyny, cieniutki wąsik, dwudziestocentymetrowa grzywka i kolczyk w uchu :decayed: :decayed:

bluza jest ok. [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 18:58_________________________________________________może być też opcja z naszywkami,ale żeby nie były jakieś mikro :cool1:

Opublikowano

Z kapturem? jak blokersi? Wstydu tylko narobicie na zlocie :polew: Moja propozycja to koszula i spodnie na kant :polew:

białe skarpetki, mokasyny, cieniutki wąsik, dwudziestocentymetrowa grzywka i kolczyk w uchu :decayed: :decayed:

bluza jest ok. [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 18:58_________________________________________________może być też opcja z naszywkami,ale żeby nie były jakieś mikro :cool1:

To jak już jest free style to ja kupie dla Tomeksa gacie i naszywke się Mu zrobi (może w końcu się odpier...i ode mnie ) :kox::naughty::polew:

Opublikowano

Z kapturem? jak blokersi? Wstydu tylko narobicie na zlocie :polew: Moja propozycja to koszula i spodnie na kant :polew:

W srode widzielismy marynary na matarni :polew:

Naszywki moga byc lepsze, nadruk sie szybciej poniszczy :mysli:

Opublikowano

Ja tam widze jakas krate :kox: a pw w srode dostales :?:

krata jest delikatna,bluzy wyglądają całkiem nieźle

PW dostałem,ale nie idzie do ciebie odpisać :disgust:

może być też opcja z naszywkami,ale żeby nie były jakieś mikro :cool1:

na przód ma byc naszywka taka sama jak na bluzach klubowych,tyle że pod napisem A4-KLUB.PL bedzie napis "GRUPA POMORSKA"

coś takiego,ale inna czcionka

logo2ed.jpg

duża naszywka ma byc w stylu naszywki "DESPERACI",w miejscu "desperaci" może byc napis A4-klub.pl,w miejscu napisu "SQUAD WAŁBRZYCH",napis GRUPA POMORSKA,a w miejscu znaczka motocykla napis A4 w stylu jak jest na logo,czyli z czerwonym paskiem,wiadomo,że naszywka nie musi być identyczna jak DESPERATÓW,ale w podobnm stylu.

jutro będę miał odpowiedź jaki jest koszt naszywek

desperaci.jpg

To jak już jest free style to ja kupie dla Tomeksa gacie i naszywke się Mu zrobi (może w końcu się odpier...i ode mnie ) :kox::naughty::polew:

:good::naughty::kox:

Opublikowano

PW dostałem,ale nie idzie do ciebie odpisać :disgust:

:decayed:

Ze niby cos w ten desen :?:

http://img687.imageshack.us/img687/7702/logo2cy.jpg

Opublikowano

A ja też mogę taki ciuch zamówić jak na zlot nie jadę? :decayed:

Opublikowano

nie

:decayed:

Opublikowano

A ja też mogę taki ciuch zamówić jak na zlot nie jadę? :decayed:

Jasne, ale placisz za wszystkich :decayed:

Opublikowano

A to sam sobie wyrezam z wełny :>

Opublikowano

koszt 1 naszywki z logo 5cm x13cm,czyli tej na przód,to ok.13zł,więc na tył będzie pewnie ze 40zł :disgust:

proponuję zamówić same naszywki z logo,a na plecy zrobić naprasowanki na papierze FOLEX

np.http://www.allegro.pl/show_item.php?item=910040035

koszt 1 wyszedłby max 8zł

Opublikowano

Wstawiłem już tego posta do strefy śmiechu ale ponieważ auto jest z Gdańska postanowiłem tutaj też wrzucić te fotki :decayed:

Specjalnie zatrzymałem się żeby zrobić zdjęcia temu cudeńku. :slina:

Właściciel pewnie niedługo przywita się w newbie ze swoim B8 :polew: :polew: :polew:

zdjcie0139.jpg

zdjcie0138e.jpg

zdjcie0137x.jpg

Opublikowano

O ja pier....e :shocked: :shocked: :shocked:

Wiadomo... każdy chce mieć Audi

Opublikowano

koszt 1 naszywki z logo 5cm x13cm,czyli tej na przód,to ok.13zł,więc na tył będzie pewnie ze 40zł :disgust:

proponuję zamówić same naszywki z logo,a na plecy zrobić naprasowanki na papierze FOLEX

np.http://www.allegro.pl/show_item.php?item=910040035

koszt 1 wyszedłby max 8zł

http://www.haftwear.pl/ceny_haftu_komputerowego/

30cm x 20cm 45zł-50zł :disgust:

A moze tylko male naszywki :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.