Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lukasz zdjecia :good: :good: :good:

Opublikowano

Jeśli macie jakieś swoje to też wrzućcie, ja próbuje znaleźć jakieś na których sam jestem...

Taki los fotografa :confused4:

Opublikowano

Jeśli macie jakieś swoje to też wrzućcie, ja próbuje znaleźć jakieś na których sam jestem...

Taki los fotografa :confused4:

ja mam jakieś tam fotki ale to bardziej prywatne :mysli::polew:
Opublikowano

dzieki za możliwość podpięcia sie do kolumny

przeestań... cała przyjemność po naszej stronie :cool1:

Opublikowano

Jeśli macie jakieś swoje to też wrzućcie, ja próbuje znaleźć jakieś na których sam jestem...

Taki los fotografa :confused4:

ja mam jakieś tam fotki ale to bardziej prywatne :mysli::polew:

ty masz wp***dol że nie byłeś :cool1::disgust:

Opublikowano

:hi:

Wybiera się ktoś na spota... i może będzie jechał przez Sopot :mysli: ? :gwizdanie: [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 17:04_________________________________________________ :hi:

podziekował za spota

no i podziękował za "mini spota" w Gdyni :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 21:32_________________________________________________Bieniek, cały i zdrowy dotarłeś ?

Opublikowano

Ta dotarlem.j**any samochod.same problemy :embarrassed:

Opublikowano

turbawka :confused4:

Opublikowano

uuu :thumbdown: a co konkretnie ?

P.S. Zobacz PW :wink4:

Opublikowano
:hi: I ja już dotarłem do domu :decayed:
Opublikowano

:hi: I ja już dotarłem do domu :decayed:

czyli wszystkie dziewczyny są już w domu :decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 15:20_________________________________________________MIAZGA :kox::slina:

3329567732_a5796cd7bc_b.jpg

Opublikowano

Jeśli macie jakieś swoje to też wrzućcie, ja próbuje znaleźć jakieś na których sam jestem...

Taki los fotografa :confused4:

ja mam jakieś tam fotki ale to bardziej prywatne :mysli::polew:

ty masz wp***dol że nie byłeś :cool1::disgust:

Tomek wiesz jak bardzo chciałem być :kwasny: ale dzień po zlocie dzidzia mi się urodziła .... ale i tak byłem z Wami duchem ... a na letnim będę z Wami nie tylko duchem ale też ciałem .... jestem do dyspozycji jak coś ... :)
Opublikowano

uuu,to gratki Adaś :):hi:

Poznania bardzo,ale to bardzo brakowało :(:cool1:

Opublikowano

Chłopaki, powiedzcie mi gdzie mogę zamówić/kupić dekle do swoich letnich felg? :cool1: :cool1: :cool1:l

Opublikowano

Chłopaki, powiedzcie mi gdzie mogę zamówić/kupić dekle do swoich letnich felg? :cool1: :cool1: :cool1:l

allegro.pl :hi:

Opublikowano

allegro to sama wiem, nic tam nie ma, pytam się w Trójmieście, MĄDRALO! :rolleyes: :rolleyes:

Opublikowano

Gajos, Groblewski, Plichta :decayed:

O ile nie masz na nich krzaczkow :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.