Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a czy jest juz jakieś nowe miejsce spotów ? :mysli:

narazie nie, ale pracujemy nad tym :D

Zima idzie trzeba coś z dachem i siedzeniami znaleść ;)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tez bede :a4fan:

Opublikowano

bardziej pasuje mi 20 w środe

mi sie plany zmienily, musze sie zajac przepustnica

Trochę niewporządku wszyscy ustawili się pod Ciebie, a teraz się migasz? :bicz:

Opublikowano

co ja poaradze ze samochod zwaiował ;/ i jexdzic nie chce

zrechabilituje sie jeszcze

Opublikowano

Obecnym DZIĘKUJEMY ! :th:

Opublikowano

Bartti10 jakos te Twoje 100% nie wypalilo hyhy :P

Opublikowano

dziewczyny

robicie jeszcze jakieś spoty czy juz nic nie organizujecie

Opublikowano
  • Autor

wyłącz tylko tą paskudną pogodę :D

Opublikowano

mówisz, masz

a tak poważnie przecież mieliście wyszukać jakieś miejsce zadaszone

Opublikowano

mieliście wyszukać jakieś miejsce zadaszone

ale brak nam motywacji, bo na spoty nie przyjeżdżasz :D

Opublikowano

mieliście wyszukać jakieś miejsce zadaszone

ale brak nam motywacji, bo na spoty nie przyjeżdżasz :D

hehehe

nie przyjeżdżam bo nie ma miejsca

i kółko się zamyka :cool:

Opublikowano

mieliście wyszukać jakieś miejsce zadaszone

ale brak nam motywacji, bo na spoty nie przyjeżdżasz :D

hehehe

nie przyjeżdżam bo nie ma miejsca

i kółko się zamyka :cool:

Zdeniu Zdeniu nie kombinuj ;)

Opublikowano

mieliście wyszukać jakieś miejsce zadaszone

ale brak nam motywacji, bo na spoty nie przyjeżdżasz :D

hehehe

nie przyjeżdżam bo nie ma miejsca

i kółko się zamyka :cool:

Zdeniu Zdeniu nie kombinuj ;)

no co :kox:
Opublikowano

mieliście wyszukać jakieś miejsce zadaszone

ale brak nam motywacji, bo na spoty nie przyjeżdżasz :D

hehehe

nie przyjeżdżam bo nie ma miejsca

i kółko się zamyka :cool:

Zdeniu Zdeniu nie kombinuj ;)

no co :kox:

Przyjeżdzaj i coś się wymyśli

Opublikowano

mieliście wyszukać jakieś miejsce zadaszone

ale brak nam motywacji, bo na spoty nie przyjeżdżasz :D

hehehe

nie przyjeżdżam bo nie ma miejsca

i kółko się zamyka :cool:

Zdeniu Zdeniu nie kombinuj ;)

no co :kox:

Przyjeżdzaj i coś się wymyśli

no OK

tylko kiedy i gdzie

Opublikowano

24.11. i 01.12. mnie nie pasuje :no:, pod każdy inny termin się podłączam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czy tu ktoś zagląda :mysli:

czy 3miasto to po prostu mała wiejska osada :kox: w której nie ma konkretnych ludzi tylko same pierdoły :polew:

Opublikowano

nie ma konkretnych ludzi tylko same pierdoły :polew:

:tongue4:

Myślę, że można liczyć (konkretnie) na trzy osoby, reszta to mienkie faje !!![br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 09:31 _________________________________________________Chociaż zauważyłem, że wchodząc na ambicję ludziom w ten czy inny sposób i tak nic się nie zmienia. :mysli:, więc może darmowe ciasteczka?

Opublikowano

Chociaż zauważyłem, że wchodząc na ambicję ludziom w ten czy inny sposób i tak nic się nie zmienia. :mysli:, więc może darmowe ciasteczka?

wniosek jest jeden, macie tam same
mienkie faje !!!
bez ambicji :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.