Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Być może pilne sprawy mnie powstrzymają w trójmieście w ten weekend więc może w końcu i ja dojadę. A może ktoś będzie miał ze sobą VAGa? Może by coś wyjaśnił w sprawie mojego rozładowującego się akumulatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja postaram się być, ale nie obiecuję... niestety mam "inne zajęcia służbowe"... yhm

Ale może zdążę (także przybyłbym z laptopem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łuuuf, auto zarejestrowane... VAT25 odebrany (po 2 dniach) i od razu blachy załatwione (całość : 4 dni).

No tak, to mi się podoba :decayed: Jeszcze dzisiaj ubezpieczenie i żona może fruwać :D

:thumbup:

PS. A jakie fajne dziewczyny teraz są w UM :slina: fiu, fiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A jakie fajne dziewczyny teraz są w UM :slina: fiu, fiu

A no są. Też miałem przyjemność jak rejestrowałem swoją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteśmy po ! , chociaż nieobecność niektórych troche nas zmartwiła :confused4:

no i co dziewczyny , będzie ktoś gdzieś w sobotę :mysli:

i niechodzi tylko o spota ale także o aktywność na forum. Czy już nas nie lubisz Zdeniu?

Dziękujemy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh szkoda ze nie moglem dluzej zostac ale coz... mialem byc sam ale wzialem kumpele bo chciala zobaczyc jak jest na takich spotach i mam nauczke:) zaczela marudzic ze jej zimno i chce wracac heh:) nastepnym razem bede sam i odpokutuje ucieczke opuszczajac spota jako ostatni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzialem kumpele ...

Trzeba była ją w jakimś centum handlowym zostawić i odebrać za 1,5 godzinki ;) ... najlepiej z kieszonkowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha no prawde mowiac plan byl podobny:) ale ze pogoda byla kiepska to stwierdzilem ze nie bede takim chamem i podrzuce ja gdzie chce bo jechalem w tamtym kierunku akurat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niechodzi tylko o spota ale także o aktywność na forum. Czy już nas nie lubisz Zdeniu?

Dziękujemy !!!

wybaczcie że mnie nie było

lecz niestety nie jestem reżyserem życia które często płata figle

(tak a propo to też nie raz byłem a miejscowi nie potrafili dojechać a parę kilometrów mam aby dojechać)

co do aktywności owszem spadła, jak już wspomniałem samo życie

są po prostu ważniejsze rzeczy co nie znaczy że rezygnuję całkiem z forum

myślę że każdy to rozumie a Ci co nie rozumieją to już ich problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie rozkminiłem dokładanie tempomatu do A4B6, wkrótce będę wrzucał do siebie :) Bo okazuje się, że właśnie u mnie jest to "prawie bezkosztowo" (nie zawsze tak jest)

alvaro, Ty też chciałeś coś takiego robić, jesli masz autoscan Twojego auta to wyślij mi.

Jest tam bardzo ważna informacja, która może pozwolić na zaoszczędzenie 700 zł :D

Być może wkrótce też w u kolegi będziemy dokładać MFSW (multifunkcyjna kierownica), zbieraj szasza kasiorę, zbieraj :tongue4:

hyhyhy, Warszawa się zbroi w multimedia (wiem, że wkrótce się pojawią 2 auta z telewizją w środku :D ), to my se trochę inne rzeczy powrzucamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do B6, na pewno z B7 nie, bo według mnie jest to zbyt duża modyfikacja (dalej to modyfikacja ?), która nie zapewnia bezpieczeństwa (inaczej sterowane są poduchy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz myslalem, ze chcecie zrobic cos nad czym czasem mysle :) ale komplikacji jest zbyt duzo i ryzyko z poducha tez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...