Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze najbardziej to my, nowi, jestesmy napaleni na jakis spocik:)

Bo starzy byli w zeszłym tygodniu na spocie :naughty:

Miło, że w końcu jest jakiś odzew, tylko czy zapał nie będzie słomiany. Tak jak już pisałem; ta soboty mi nie pasi, a przyszła jeszcze niewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam moge w sumie podjechać na spota przywitać młodzików ;) tylko ustalcie miejsce i jak dla mnie sobota po 17. Może ktoś jeszcze ze starej ekipy dotrzyma towarzystwa :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mydlo

Może ktoś jeszcze ze starej ekipy dotrzyma towarzystwa

ja nie dam rady ale za to robię zapisy na niemieckie żelki Haribo :) (jadę we wtorek do kumpla na tydzień napić się 38 procentowej wódki, szkoda tylko że nie nałożyła mi się wizyta z terminem IAA we Frankfurcie...)

to kto chce Haribo ?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34-125 Kassel z tym że ja wyjeżdżam w noc wtorek/środa ale możemy się spotkać gdzieś już na trasie albo jakoś... ;)

Przemas to Ty robisz zapisy na czekolady z orzechami laskowymi ?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemas to Ty robisz zapisy na czekolady z orzechami laskowymi ??

nie, to mój kolega... Ja tylko na ananasy w puszkach

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak na marginesie jesli sa jeszcze jakies wolne ramki to ja wzialbym 2 sztuki:)

Pisz do Mateogda, to On zamawia dla wszystkich z 3-miasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak na marginesie jesli sa jeszcze jakies wolne ramki to ja wzialbym 2 sztuki:)

Poważnie będę traktował tylko te zamówienia których potwierdzenie dostane na PW, może z wyjątkiem osób, które zdążyłem poznać osobiście :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam mały problem i potrzebuję wesprzeć się wiedzą ekipy z trójmiasta. W dziale o elektryce opisałem psikusa jakiego mi moja a4 zrobiła, niespodziewanie nie mogłem jej odpalić czego przyczyną okazał się rozładowany akumulator. Potrzebuję więc informacji gdzie ew. mógłbym kupić akumulator - i jaki polecicie, i elektryka dobrego bym potrzebował bo to takie dziwne trochę że ni z gruszki ni z pietruszki mi takie coś się przytrafiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryków masz na Hutniczej 11c, chociaż niewiem czy ich tematyka, bo oni to raczej alternatory i rozruszniki ale ładowanie napewno sprawdzą. Co do zakupu to zależy czy ma być tanio czy ma być wybór? Koło skarbówki, także na Hutniczej jest Fota, kawałek dalej po przeciwnej stronie jest InterCars, a jeszcze dalej Makro, tam też kupisz. Jeżeli chodzi o producenta to ja poważam Centre, ale ostatnio z braku kupiłem Bosch i też byłem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź. Jakoś do akumulatorów BOSHa nie mam przekonania, niektóre elementy produkują ok, ale akurat co do bateryjek to różne opinie słyszałem. W każdym bądź razie dzięki za odpowiedź, jeszcze dziś nie odpalałem autka ale mam nadzieję że może dziś problemów robić mi nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma banner

seria power bull :P calkiem udana :P innych nie mailem okazji testować [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 15:44 _________________________________________________http://www.bannerbatterien.com/de/bb1/bb11/bb1103/index.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne akku w audi to m.in produkty Moll'a w drugiej kolejności polecam Vartę. Znajomy z Poznania kupił Moll'a 80-kę za 300zł oczywiście ze znaczkami OOOO. Co ważne wyprodukowany był 2-3 tyg. przed kupnem i polecam baczną uwagę zwracać na datę produkcji akku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, wróciłem z targów i z Frankfurtu ogólnie, z nowym nabytkiem :) (Audi A3 1.8, rok 1999 -model 2000, bardzo przyjemnie się prezentuje)

Goodspit, przy skrzyzowaniu Sopockiej i Chwaszczyńskiej jest taka uliczka w dół, tam są ludzie, którzy sądzę będą w stanie pomóc.

68706541qv8.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, wróciłem z targów i z Frankfurtu ogólnie, z nowym nabytkiem :) (Audi A3 1.8, rok 1999 -model 2000, bardzo przyjemnie się prezentuje)

Dawaj foty :) Po silniku wnioskuje, ze to samochod niskoprzebiegowy dla zony? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj foty :) Po silniku wnioskuje, ze to samochod niskoprzebiegowy dla zony? :)

foty będą, ale wczoraj w nocy przyjechałem, a dzisiaj do roboty już.

Autko nie ma małego przebiegu, ale mi chodziło o konkretne rzeczy w aucie, żeby były więc przebieg nie był aż tak dla mnie istotny. Zresztą jakie to ma znaczenie w przypadku Audi ;)

Niestety auto jest dość mocno zglebione, nie da się tym cholerstwem jeździć po Polsce komfortowo - także czeka mnie wymiana sprężyn i teleskopów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko nie ma małego przebiegu, ale mi chodziło o konkretne rzeczy w aucie, żeby były więc przebieg nie był aż tak dla mnie istotny. Zresztą jakie to ma znaczenie w przypadku Audi ;)

Nie to mialem na mysli ;) Chodzilo mi o paliwozernosc tego motorka, wiec pewnie bedzie sluzyl to przemieszczania sie po miescie, right? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...