Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

wiec pewnie bedzie sluzyl to przemieszczania sie po miescie, right?

aaa, no tak - dla żony, także wiecie :) następne to będzie 1.8T :D

Ale 209/210 km/h da się pocisnąć tym autem :decayed: (książkowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki pre_pl za wskazówkę gdzie się udać, na razie problem znikł i się nie pojawił, udało mi się chyba wyśledzić przyczynę, a mianowicie górna lampka części bagażowej musiała woda zalecieć pod anteną, zwarło i świeciła non stop, jutro może będzie chwila czasu na naprawienie nieszczelności ;)

Co do A3 to mnie też żona męczy że by takie autko chciała, na razie daję jej czasem śmignąć a4 ale pewnie też za jakiś czas będę musiał pomyśleć o czym takim... ehh te kobiety... Ale pocieszający jest fakt że w upodobaniu do marki :audi: są dokładnie tak samo zakręcone jak my :wink4:

A jeszcze tak na marginesie od razu kolejne pytanie do ekipy trójmiejskiej ;) Zawieszenie mi się odzywa i raczej przed zimą będę zmuszony je zrobić a nie wiem czy będę miał czas i miejsce aby samemu się tym zająć więc może polecicie jakiegoś uczciwego, zdolnego i nie za drogiego fachowca? ;)

No i jeszcze przegląd mi się kończy za kilka dni, gdzie w Gdyni robicie przeglądy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robię u pocztowców, skręcasz w tę ulicę gdzie jest Prokom i walisz do samego końca (do samiutkiego), przejeżdżasz przez bramę i w lewo

66065196li6.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, czy jest jakiś termin następnego spotu w 3mieście?

Termin będzie jak się Zdeniu odezwie, w końcu do Słupska mieliśmy jechać :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze tak na marginesie od razu kolejne pytanie do ekipy trójmiejskiej ;) Zawieszenie mi się odzywa i raczej przed zimą będę zmuszony je zrobić a nie wiem czy będę miał czas i miejsce aby samemu się tym zająć więc może polecicie jakiegoś uczciwego, zdolnego i nie za drogiego fachowca? ;)

z cała odpowiedzialnością mogę Ci polecić warsztat BMW Rutkowski na ul. Gdańskiej w Gdańsku. Naprawdę dobrze robią, używają takich części jakich chcesz i nie jest drogo. Ja jestem maniakiem jeśli chodzi o sprawność mojego auta i tylko u nich robie. W pierwszej kolejności robią BMW ale na Audi tez bardzo dobrze sie znaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze tak na marginesie od razu kolejne pytanie do ekipy trójmiejskiej ;) Zawieszenie mi się odzywa i raczej przed zimą będę zmuszony je zrobić a nie wiem czy będę miał czas i miejsce aby samemu się tym zająć więc może polecicie jakiegoś uczciwego, zdolnego i nie za drogiego fachowca? ;)

Ja serwisuję swoje autko u człowieka który pracuje w ASO VW, a wszyscy wiemy że A4 i passat to te same rozwiązania. Jest naprawdę dobry i tani, jeśli chcesz to mogę Ci wysłać jego numer telefonu. Warsztat ma w Rumii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal jak byś mógł mi podać namiary na tego mechanika to będę bardzo wdzięczny ;)

Tymczasem znów mi moja A4 psikusa strzeliła i dziś znów prądu zabrakło :( Wychodzi na to że gdzieś woda zalatuje i robi zwarcie, tydzień temu po myciu, a dziś po wczorajszej wieczornej ulewie...

Ale na wszelki wypadek chyba jakiegoś elektryka będę musiał złapać i zmierzyć pobór prądu... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pszyszlą sobotę w 3mieście w godzinach 17-19

wiec jak coś zorganizujecie to sie pojawie

Ja się zorganizuję pod automatem z kawą (jak zawsze) albo jak by padało, parking pod Centrum Kwiatkowskiego (pierwsza godz. gratis :polew:)

Panowie, rozmowy o serwisach nic nie wnoszą do wątku związanego z tematem, w sobotę będzie okazja żeby pogadać kto i za co lubi którego mechanika :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak zwykle ja kurcze akurat mam wyjazd zaplanowany na następny weekend... ehh... Aczkolwiek może się jeszcze coś zmienić więc jak coś ja się również objawię pod autoamtem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...