Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Foty oczywiscie wyszly beznadziejnie, jak to zwykle bywa kiedy swiatla brak:) Ale wklejam linki do dwoch zeby dowod byl ze trojmiasto tez potrafi sie zebrac w wiekszej ilosci :)

http://img511.imageshack.us/my.php?image=dsc00941uc8.jpg

http://img248.imageshack.us/my.php?image=dsc00950wh5.jpg

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja to mam wszystko

Ja też, także dawaj siostre na spota ;) i kuzynki też :) Alv

Opublikowano

Ode mnie tez dzieki za spotkanko, fajnie bylo Was poznac.

Ponizej dwa zdjecia , ale jakos kiepsko wyszlo.

p1010058hy4.th.jpg

p1010059mz0.th.jpg

Opublikowano

Szkoda, że te foty takiej kiepskiej jakości.

Jestem zły, bo zapomniałem, że miałem aparat i mogłem pstryknąć kilka sztuk :wallbash:

Opublikowano
adadur, lukaszr bardzo dziękujemy że przyjechaliście

Również wielkie dzięki za spotkanko - spocik dobił niemal do 3 godzin!!! Następnym razem może jednak pod dachem ... rozmawialiśmy później o pewnym miejscu.

P.S. W Gdyni padało, a jak wjechałem do Gdańska to suchutko

potwierdzam hyhyh też jechałem jeszcze do Gdańska...

Do Sopotu padało...

A ja kurdę miałem wrażenie że jadąc do G-ka to gdzieś w Sopocie mocniej popadywało. No ale trochę później jechałem ;)

alv, znowu gadaliśmy o licht pakiecie i porównywaliśmy

I ku...a dalej nic z tego nie kumam hahaha ;)

Foty oczywiscie wyszly beznadziejnie, jak to zwykle bywa kiedy swiatla brak:)

Trzeba było podpytac powiedzieł bym jak to trzeba zrobić. Było tak ku...sko zimno że mi sie nie chciało fotek pstrykać.

Mydło jak tam nowa laska w aucie? ... angielki zimne są, niemki to potrafią rozgrzać ... no ale jak nie szło się porozumieć ... :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mydło jak tam nowa laska w aucie? ... angielki zimne są, niemki to potrafią rozgrzać ... no ale jak nie szło się porozumieć ... :kox:

mówiłem, żeby zostawić gorącą Włoszkę :naughty:

Opublikowano

Mydło jak tam nowa laska w aucie? ... angielki zimne są, niemki to potrafią rozgrzać ... no ale jak nie szło się porozumieć ... :kox:

mówiłem, żeby zostawić gorącą Włoszkę :naughty:

Dobra włoszka nie jest zła. Ja mam włoszke która mówi po angielsku :kox:

Przemas ja poprosze także 2 smycze

Opublikowano

Dobra włoszka nie jest zła. Ja mam włoszke która mówi po angielsku :kox:

Przemas ja poprosze także 2 smycze

Dobrze, że działa.

A sprawdzałeś czy zadziałało to co zmieniłem - pokazywanie navi na FISie ???

Opublikowano

Dobrze, że działa.

A sprawdzałeś czy zadziałało to co zmieniłem - pokazywanie navi na FISie ???

Działa działa. Jeszcze raz wielke dzięki Łukasz. Następnym razem jak się na 3-m spociku pokażesz to masz ode mnie browar

Opublikowano

Działa działa. Jeszcze raz wielke dzięki Łukasz. Następnym razem jak się na 3-m spociku pokażesz to masz ode mnie browar

To super, a co do browara to bez przesady :wink4:

Opublikowano

To super, a co do browara to bez przesady

Ok, rozumiem 6-paka dostaniesz ;)

Opublikowano
  • Autor

To super, a co do browara to bez przesady

Ok, rozumiem 6-paka dostaniesz ;)

buzi mu daj kiss2.gif, te rzeczy robimy dla siebie za darmochę :tongue4:

Opublikowano

buzi mu daj kiss2.gif

Jeszcze czego tfuuuuuuuu :bicz:

Przemas Ty to masz pomysły.

Nie chce ani browara ani buzi :D

te rzeczy robimy dla siebie za darmochę :tongue4:

Dokładnie tak jak piszesz.

Pieniądze (lub co innego) to mogę brać od kogoś z ulicy, a nie od forumowiczów.

Opublikowano

...a pozniej mi narzeka na gadu, ze znowu calego spota latal z laptopem :P

Nie mowie tu o trojmiejskim tylko ogolnie.

Opublikowano

...a pozniej mi narzeka na gadu, ze znowu calego spota latal z laptopem :P

Nie mowie tu o trojmiejskim tylko ogolnie.

Wiesz, pojawiłem się 1 raz na Trójmiejskim to trzeba było pokazać, że jest się miłym :polew:

Opublikowano

lukaszr

Wiesz, pojawiłem się 1 raz na Trójmiejskim to trzeba było pokazać, że jest się miłym

Bo wszystkie Łukasze to fajne chłopaki :polew:

Opublikowano

Bo wszystkie Łukasze to fajne chłopaki :polew:

Nie chciałem tego pisać wprost, ale trudno się nie zgodzić emot19.gif

Opublikowano
  • Autor

no dobra, widzę że nikt więcej się nie zgłasza na smycze.

Jakby co, to potem u mnie będę 2 na sprzedaż, każda za 99zł (promocja, bo normalna cena to 129zł)

:tongue4:

Opublikowano

pre_pl a jak Ci kase przekazac? na zlocie? na konto?

Opublikowano
  • Autor

pre_pl a jak Ci kase przekazac? na zlocie? na konto?

jeszcze nie :) potem się dogadamy... napiszę osobno do każdego z Was PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.