Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiscie ze aktualne:)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to co, jaka godzina? 17-sta pod Fasionem?

Opublikowano
  • Autor

cały czas :)

Opublikowano

No widać (bynajmniej po wypowiedziach), że troche autek bedzie w sobote. Ale zobaczymy jak bedzie w realiach :)

Opublikowano

a moze z Gdyni jakiś wspólny przejazd pod fasiona? :P

Opublikowano

to jest przy wyspie rybackiej?

Opublikowano

to jest przy wyspie rybackiej?

a gdzie jest wyspa rybacka?

Opublikowano

Nie wiem gdzie wyspa rybacka ale wpadnę z Kobietą. Weźmiemy aparaty i statyw moze jakieś fajne fotki wyjdą :audi:;)

Opublikowano

w pierwszym poście wrzuciłem mapkę więc większych problemów nie powinno być

Opublikowano

MoKrY tak to jest przy wyspie rybackiej

Opublikowano

kurde... mój przyjazd stanął pod małym znakiem zapytania gdyż jutro przyjeżdza gościu oglądac nasze popszednie auto i nie wiem ile mu zejdzie to oglądanie. mam nadzieje ze szybko i ze weźmie auto ;)

EDIT

auto sprzedane... wiec powinienem sie stawić ;)

Opublikowano

Szkoda, ja nie dam rady dziś :sick3:

Liczę na fotki. Pozdro 4all.

Opublikowano

Coraz lepiej to wygląda :th: Dziękujemy wszystkim obecnym :thumbup:

Opublikowano

Fotki marne ale jakieś tam są .... za zimno na takie zabawy ;) i na szybkiego robione, next time będzie lepiej :)

pruszcz.cba.pl/audia4/P1010016.jpg

pruszcz.cba.pl/audia4/P1010035.jpg

pruszcz.cba.pl/audia4/P1010010.jpg

pruszcz.cba.pl/audia4/P1010011.jpg

pruszcz.cba.pl/audia4/P1010023.jpg

pruszcz.cba.pl/audia4/P1010029.jpg

pruszcz.cba.pl/audia4/P1010031.jpg

pruszcz.cba.pl/audia4/P1010024.jpg

pruszcz.cba.pl/audia4/P1010021.jpg

pruszcz.cba.pl/audia4/P1010017.jpg

pruszcz.cba.pl/audia4/P1010020.jpg

Głupi serwer trzeba ręcznie wklepywać w przeglądarke...nie da sie url ani img.

Pozdro i do zobaczenia w Alfie ;)

edit by pre_pl

leoneq, wstawiaj bez blach

Tu już wrzucone na imageshacka i wymazane rejestracje :

p1010024dw8.th.jpg p1010029fn2.th.jpg p1010031dv4.th.jpg

p1010035xo7.th.jpg p1010010wn0.th.jpg p1010011vn9.th.jpg

p1010016ob8.th.jpg p1010017qq1.th.jpg p1010020cx2.th.jpg

p1010021nb4.th.jpg p1010023sb8.th.jpg

Opublikowano

chylę czoła :hi:

przyznaję bez bicia, dziś to był spot (10 aut) :dance:

PS.ale aby tradycji stało się zadość :tongue4:

do jasnej cholery, spot był w Gdańsku a z gospodarzy tylko dwóch :bicz3:

żenada :polew:

Opublikowano

A faktycznie blachy ;) na szybkiego wrzucałem sorki...

Dwóch gospodarzy ale jakich :tongue4:

next time alfa , będzie dużo cieplej jaśniej... ;)

Opublikowano

pierwszy spocik zaliczony :) było zacnie ;) zimno ale co tam :P

wielkie dzieki dla Alvaro za grzebanie przy aucie i ciekawą przejażdzke ( :decayed: ) i dla naszego admina za "wsparcie moralne" :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

coś już na temat kodowania telematika znalazłem :wink4: Choć nie widzę "jak to zdezaktywować".

Mówię Ci... wyciągaj to cholerstwo i wystawiaj na ebayu niemieckim :)

Może się sprzeda, kupujesz sterownik do bluetootha i jest już lepiej - tak ja bym zrobił

Opublikowano

tylko kwestia co wyciągnąc? moge samą słuchawke z uchwytem i moze jakis sterownik... chyba nikt nie wezmie bez tego pilocika przy zaplaniczce, kolorowego FIS-a i tych przycisków SOS przy lusterku... :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.