Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Należało się mu, może przestanie się nas czepiać :gwizdanie:

chyba sobie żartujesz :polew:

podaj jeden powód abym mial przestać :kox:

choc postepy robicie

już u Was potraficie powoli w większym gronie się zebrać ]

ale zapewne o obiecanym przyjedzie do mnie w licznym gronie to tylko pomarzyć można :D

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nooo, czekamy już od września... trochę dajesz ciała Goodspit :naughty: Ale poczekamy ;)

To se pofochowaliśmy na zdeniowym temacie o spotach, no nie mateo ? :D

Tylko że jak ja byłem na spociku to Ciebie kolego nie było ;) Fakt że trochę czasu minęło od mojej ostatniej wizyty na spocie bo to już w październiku było... No niestety jakoś ciężko przypasować z terminami, często wyjeżdżam a tym razem w końcu też parapetówkę mam więc też niestety...

Opublikowano

nooo, czekamy już od września... trochę dajesz ciała Goodspit :naughty: Ale poczekamy ;)

To se pofochowaliśmy na zdeniowym temacie o spotach, no nie mateo ? :D

Tylko że jak ja byłem na spociku to Ciebie kolego nie było ;) Fakt że trochę czasu minęło od mojej ostatniej wizyty na spocie bo to już w październiku było... No niestety jakoś ciężko przypasować z terminami, często wyjeżdżam a tym razem w końcu też parapetówkę mam więc też niestety...

weź tylko pod uwagę ile razy , jak często ja bywam u Was ;)

poza tym obecna godzina 19 czy 20 to juz mi wogóle odpada

więc ja napewno już nie zawitam

Opublikowano

Goodspit dawaj adresa na PW to wpadniemy oblać kwadrat ... :drunk: :gwizdanie: i kasowanie błędów też sie zrobi

Opublikowano

poza tym obecna godzina 19 czy 20 to juz mi wogóle odpada

Zdeniu, będziesz wcześniej w trójmieście? jeżeli tak to możemy się spiknąć wcześniej pod automatem (jak zawsze), potem Ty sobie polecisz do domu czy gdzie tam lubisz, a ja/my do Gdańska na spota :naughty:

Opublikowano

Organizuje Hamowanko dla wiekszej ilości aut w Gdyni ul. . Nad Stawem 10 1, 81-198 Gdynia - Kosakowo

V-tech Pomorze s.c. http://www.vtechpomorze.pl/

Cena będzie podana pózniej

Hamowanie odbędzie się w sobote od godziny 11....

Ktoś chętny z Kolegow ?

Cena uzależniona od ilości aut...narazie jest ok. 6-8

Deklarujemy się do piątku rano...

pozdro

Opublikowano

Quattro shamują?

Wstępnie sie piszę jak tak.

Ale muszę znać cenę.

100 dla frajdy nie dam. :thumbdown:

Za niedługo i tak będzie program robiony więc i hamowanko w cenie. :hi:

Opublikowano

ok + - 50 zl jak będzie duzo aut ale to cene poznam dokładną jak będę wiedzial ile aut jest chętnych...

Quatro nie zhamuja ;/ chyba ze masz wyłączany przedni napęd.

Opublikowano

poza tym obecna godzina 19 czy 20 to juz mi wogóle odpada

Zdeniu, będziesz wcześniej w trójmieście? jeżeli tak to możemy się spiknąć wcześniej pod automatem (jak zawsze), potem Ty sobie polecisz do domu czy gdzie tam lubisz, a ja/my do Gdańska na spota :naughty:

normalnie milusio, lecz pewne plany uległy zmianie i niestety nie przejadę wogóle

ale wielkie dzięki za propozycję, naprawdę milo że ktoś zaproponował to

pozdro

Opublikowano

jak 50zł hamowanko to ja sie wstepnie pisze ;)

jak bede robił program to pewnie u Rogala, wiec po programie znowu u nich sprawdze :)

Opublikowano

to o której jest w końcu ten sobotni spot ??

Opublikowano

Z zapytaniem sie kieruję czy Alfa Centrum - Gdańsk to stałe miejsce spotów czy może wróci na skwerek?

Opublikowano

Zobaczymy czy nam się spodoba ale przynajmniej w okresie zimowym myślę, że będziemy się trzymać miejsc zadaszonych.

Opublikowano

Czyli Tylko Daras na hamowanko w Gdyni ?? w SObote ?

Opublikowano

tylko ja? a z kąd to 6-8 aut? :P

aaa, i jak cena 50-60zł to bedzie jeszcze kumpel Hondą Civic. Także ja i kumpel co daje 2 osoby :decayed:

Opublikowano

O super....jutro będę wszystko wiedział i do Ciebie zadzwonie Daras .

Kumple moi oraz ludzie z DieselTeam .

Opublikowano

ok, czekam na phona ;)

Opublikowano

O której ten spot w sobotę ?

Opublikowano

no to 19:30 i bedzie git :P

Ja pojade chyba na 19...

Opublikowano

no to 19:30 i bedzie git :P

Ja pojade chyba na 19...

Mam zaliczenia w ten dzien ale postaram sie najszybciej ;) pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.