Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1000 str :beer1: :kox:

wpadłbyś raz na spota,byśmy to uczcili,moderatorze działu :cool1: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...ale Jastarnia jest dużo lepsza,ma klimacik dla zakochanych :)

Ja już po ślubie a nie przed :polew: :polew: :polew:

Dzięki za info ale będziemy celowali w sopot i okolice. Będę śledził wątek może ktoś poda jakąś ciekawą miejscówkę.

Opublikowano

no to jak chcesz sopot,to plecam hotel chiński,nad samą plażą :naughty:

byłem pare razy,bardzo fajnie,śniadanko serwuje ori chinka,całkiem si :naughty:,tylko uprzedź,że ma być ciepłe,bo notorycznie podają zimne,chyba ta chinka kiepsko popierdala w tych ich wąskich sukienkach :decayed:

Opublikowano

jastarnia fajne miejsce :) sam osobiście polecam i jak Ci juz pisali jedz w ciemnko na 1000% cos znajdziesz :wink4:

http://www.jastarnia.com.pl/

tu bywałem ale zawsze latem pod namiot(camping) :decayed:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 12:39_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201753.new#new

ma ktoś może ? :mysli:

Opublikowano

jak u ciebie kupują takie furo to chyba też zajadę na małe 0.7 do ciebie :evil: w niedługim czasie tylko takiego czegoś nie szukam

Opublikowano

wypsiu dobrze widzę że auto ma kaseciaka i BOSE ?? :decayed::kox:

Opublikowano

wypsiu dobrze widzę że auto ma kaseciaka i BOSE ?? :decayed::kox:

...tak kaseciak zmieniare Bose, małą navi

Opublikowano

Panowie czy jutro odbywa się jakiś spot w 3city bo...nie mam żadnego problemu :polew: a chciałbym poznać swojską brać olimpijczyków :a4fan: Proszę o jakieś namiary i szacunek :hi:

Opublikowano

jutro raczej spotkamy się w http://az.gda.pl/

możliwe, że odpalimy grilla więc warto mieć przy sobie jakiś prowiant :naughty:

Opublikowano

pewnie,spocik jest,raczej zrobimy grilla u Ola :)

ty masz namiary http://az.gda.pl/kontakt.html

Opublikowano

A co macie na myśli mówiąc prowiant? Jakieś wkupne? :kox: A i jaka godzina tego spota?

Opublikowano

pewnie,spocik jest,raczej zrobimy grilla u Ola :)

ty masz namiary http://az.gda.pl/kontakt.html

Opublikowano

A co macie na myśli mówiąc prowiant? Jakieś wkupne? :kox:

prowiant = kiełbaskę

wkupne - oczywiście, że tak

zawsze każdy nowy przyjeżdża z dwoma sześciopakami Tyskiego 0,3l :wink4:

Opublikowano

Nie ma wkupnego Antonio, przestań straszyć ludzi stary alkoholiku :polew: Połowa osób jak słyszy "wkupne" to rezygnuje z przyjazdu :decayed: TDIrek nie musisz przywozić tyskiego, nie ma takiej tradycji, Antonio zwyczajnie chce coś wysępić bo reza S-line, zderzaki, listwy i inne pierdoły i szkoda mu kasy na piwo :polew:

Opublikowano

Nie ma wkupnego Antonio, przestań straszyć ludzi stary alkoholiku :polew: Połowa osób jak słyszy "wkupne" to rezygnuje z przyjazdu :decayed: TDIrek nie musisz przywozić tyskiego, nie ma takiej tradycji, Antonio zwyczajnie chce coś wysępić bo reza S-line, zderzaki, listwy i inne pierdoły i szkoda mu kasy na piwo :polew:

:polew:

Opublikowano

Siema,

Wiem, ze myślicie, że zaginęłam w akcji.

Ale nie, bo już jestem!!!

Teskniliście?? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie

:decayed:

Opublikowano

wiadomo, kto pierwszy się w tej kwestii wypowiedział :decayed:

Opublikowano

Siema,

Wiem, ze myślicie, że zaginęłam w akcji.

myślelismy , że zaciążyłaś.....

z Bieńkiem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.