Treść opublikowana przez TDIrek
-
2.0 TDI-CAHA Vcds nie łączy z abs, awaria modułu?
Kabel wygląda na ori ross-tech, po zainstalowaniu vcds 18.9.0 i podpięciu kabla licencja się aktywowała. Abs to jedyny moduł, z którym brak komunikacji.
-
2.0 TDI-CAHA Vcds nie łączy z abs, awaria modułu?
Kabel niedawno kupiony w celu diagnostyki abs, błędów dużo abs,esp, ręczny, parktronic, wskaźnik paliwa, prędkościomierz i jeszcze kilka i generalnie nie wiem od czego zacząć. Jak podpiąłem inny moduł abs, to samo, brak komunikacji.
-
2.0 TDI-CAHA Vcds nie łączy z abs, awaria modułu?
Witam, Jak w tytule, czy ktoś ma wiedzę jak zmusić kabel do współpracy z modułem abs? Kabel to HEX-V2 + vcds 19.6.2 Nie ma problemów podczas komunikacji z innymi modułami.
-
Mega wysokie spalanie
Dycha to norma w korkach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Już wiem skąd te dziury w asfalcie na trakcie św.Wojciecha Jeśli Olo codziennie tak wyrywa swoim 3.0 to nie wróże tej ulicy długiej przyszłości :gwizdanie: Spocik +klimaty warsztatowe super Dzięki i szacunek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A co macie na myśli mówiąc prowiant? Jakieś wkupne? A i jaka godzina tego spota?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie czy jutro odbywa się jakiś spot w 3city bo...nie mam żadnego problemu a chciałbym poznać swojską brać olimpijczyków Proszę o jakieś namiary i szacunek
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
A4 B6 1.9 tdi AVF Avant Multitronic 10/2004 Rok 240 tysi na blacie i zero problemów [czasem adaptacja ale ten typ chyba już tak ma] :>
-
[B6 AWX] Jak ocenić stan silnika
Turbinka do regeneracji. Dżwięk jest typowy dla tego uszkodzenia jak i lekkie pobieranie oleum. W poprzednim aucie kupiłem regenerowaną turbinę w turbo expert + oddanie starej + przesyłka = 950 złotych. Potem śmigałem tym autem jeszcze 50 tyś km i nie było żadnych problemów. Polecam ten warsztat. A co do twojego mechanika to chyba lepiej będzie dla wszystkich jak się przekwalifikuje na coś co wymaga mniej...wszystkiego a najbardziej to myślenia. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Wysokie spalanie
Wymień filtr paliwa i wróci do normy. Przerobione na własnej skórze a raczej niuni
-
[B6 AVF] Czy ktoś to stosował
W tym artykule jest wyrażnie napisane najpierw kontrola stanu więc preparat odpuść sobie na póżniej. W tym wypadku lepszym rozwiązaniem jest mechanik lub odrobina samozaparcia+garaż+zapas piwka. ale najpierw logi. Więc do dzieła
-
[ALL B6] Spadek mocy - turbina czy coś drobnego...?
Kolego kuropatkin turbo do czyszczenia. Troche zaufania do szanownego grona tu zebranego. Ale najpierw
-
[B6 AWX] Problem powyzej 4200 obr
Klasyczny notlauf turbo do czyszczenia ale najpierw logi
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
B6 AVF 2004/5 225 000 tysi (małe problemy z adaptacją) śmiga jak malina :> Kto wymienia(olej)ten jeżdzi (update 19.01.2012-260 000 tysi nadal bez problemów)
-
[B6 AVF] Skrzynia mulitronic
Niestety książka milczy na ten temat. Muszę jeszcze tydzień wycierpieć i lecę po auto Może wtedy wrócimy do tematu,aczkolwiek mam nadzieję że jednak niemiaszki zrobili co trzeba. Dzięki Bart.
-
[B6 AVF] Skrzynia mulitronic
Witam szanowne grono Auto kupiłem miesiąc temu na niemieckich blachach. 214.000 km Wg historii serwisowej,którą udało mi się dostać w aso w uk dnia 29-10-2007 przy przebiegu 158.258 została wymieniona skrzynia biegów więc wydaje mi się że powinno być już 7 lamel i nowy soft nr skrzyni 01J300053PX Czy ktoś z szanownego grona jest w stanie pomóc mi to zweryfikować? Nie mam dostępu do auta :confused4:czeka na mnie w Polsce. mam tylko vin WAUZZZ8E05A095515
-
[B6 AVF] Kierunki w błotnikach
Witam szanowne grono Pytanie moze jest banalne na pierwszy rzut oka: jak wymienić żarówkę kierunku w błotniku i jaki jest typ tej żarówki?
-
[B6 AVF] Zapytanie o nr częsci
Witam.Czy ktoś z szanownego grona posiada etke i sprawdzi co to za częsci? 01J300053PX Próbuje ustalić czy była robiona modyfikacja multitronica. Oraz tą część prawdopodobnie to alternator. Nie mam na razie dostępu do vaga,aby sprawdzić soft. Te numery pochodzą z historii auta wydrukowanej w serwisie. Z góry dziękuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam.