Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 15:47_________________________________________________http://moto.wp.pl/kat,121,title,Odcinkowy-pomiar-predkosci-na-A1-dzialal-tydzien,wid,13633535,wiadomosc.html

Jaaaaa to po co ja tam jeżdzę przepisowo?????? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Jadę dziś sobie przez orunię a tam Wypsiu z przeciwka. W pierwszej chwili myślałem że mam omamy :polew: Ale potem mi się przypomniało jak mówiliście że przyjeżdża :decayed:

Opublikowano

Jadę dziś sobie przez orunię a tam Wypsiu z przeciwka. W pierwszej chwili myślałem że mam omamy :polew: Ale potem mi się przypomniało jak mówiliście że przyjeżdża :decayed:

po jaki ciul o tu znowu przyjechał :disgust:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 11:43_________________________________________________Bieniek można przełożyć FIS z licznika kolor do licznika MONO??? Pytam Ciebie bo Ty już rozbierałeś praktycznie wszystko...

.... niekoniecznie z powodzeniem :decayed:

Opublikowano

Wydaje mi sie,ze nie przelozysz samego fisa bez konkretnych ingerencji. Na pierwszy rzut oka duzo sie rozni. Pewnie sie da,ale jakas fachura musi sie tym zajac.Caly licznik przeloz i zakoduj immo.

Opublikowano

Wydaje mi sie,ze nie przelozysz samego fisa bez konkretnych ingerencji. Na pierwszy rzut oka duzo sie rozni. Pewnie sie da,ale jakas fachura musi sie tym zajac.Caly licznik przeloz i zakoduj immo.

no ale mogę miec licznik z angola a tam na skali 100km/h nie jest tak jak w EU czyli na godzinie 12stej :disgust:

Opublikowano

A tarcze przelozyc??

Opublikowano

A tarcze przelozyc??

podobno lipa będzie ale muszę to obadać

Opublikowano

kiedyś coś słyszałem o przekładce i kodowaniu licznika także chyba się da

Opublikowano

nie da się... Ale pisz do yaboo bo ja jemu sprzedawałem angielski kolorowy zegar i miał go wytargać i wpakować do swojego europejskiego monochroma...

Opublikowano

nie da się... Ale pisz do yaboo bo ja jemu sprzedawałem angielski kolorowy zegar i miał go wytargać i wpakować do swojego europejskiego monochroma...

no właśnie z nim o tym liczniku gadałem :good:

Opublikowano

i co on wyczarował ?? Przełożył tylko LCD ??

Opublikowano

nic jeszcze nie zrobił :decayed:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 07:33_________________________________________________mydło po ile pyry na hurcie

Opublikowano

bez zmian 6 PLN

Opublikowano

w sklepach u mnie drożeją :mysli:

Opublikowano

w sklepach u mnie drożeją :mysli:

:polew:

jedni sledzą kurs franka,drudzy ziemniaka :polew:

Opublikowano

w sklepach u mnie drożeją :mysli:

:polew:

jedni sledzą kurs franka,drudzy ziemniaka :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w sklepach u mnie drożeją :mysli:

:polew:

jedni sledzą kurs franka,drudzy ziemniaka :polew:

:cool1: trzeba badać sytuację na rynku... kurvva przy takiej cenie to na paliwo do A4 nie zarobię ;(

Opublikowano

w sklepach u mnie drożeją :mysli:

:polew:

jedni sledzą kurs franka,drudzy ziemniaka :polew:

:cool1: trzeba badać sytuację na rynku... kurvva przy takiej cenie to na paliwo do A4 nie zarobię ;(

Przecież jeździsz na opale także tragedi nie będzie :wink4:

Opublikowano

opał tylko zeta tańszy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.