Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam historię tej A4 niebieskiej

ogólnie OK, rozrząd zmieniony przy 150kkm ale bez pompy wody,

zaraz wam wrzuce te kartki[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 20:16_________________________________________________klikajcie w miniatury :wink4:

9d03ea75c3985463m.jpg

d6c7b5474534708dm.jpg

1658d74bf3adfe1fm.jpg

2e2c54d1bd68dd47m.jpg

d082b9008a9d1915m.jpg

c11776d31b5506b0m.jpg

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

klikajcie w miniatury :wink4

ale po co :cool1:

Opublikowano

po gówno

:decayed:

Opublikowano

Gili chyba będzie trzeba spakować man-dziur i ruszać ... :slina:

W BE...są w biurach oferty pracy do Kanady w rejon francuskojęzyczny,muszę to dokładnie sprawdzić .... :mysli:

Opublikowano

kurcze ładny ten niebieski, ale avant chyba jednak odpada.... bede sie wkurzać, że nie mam sedana a poza tym chyba do mnie nie pasuje.... :confused4:

Opublikowano

Jak chcesz cos co pasuje,to pogadaj z Tomeksem,moze sprzeda Ci mazde.ALbo z Olkiem gadaj o iveco :)

Opublikowano

Jak chcesz cos co pasuje,to pogadaj z Tomeksem,moze sprzeda Ci mazde.ALbo z Olkiem gadaj o iveco :)

spadaj :bicz:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 21:29_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-prywatny-wlasciciel-od-3-lat-C20929276.html ja chce tegooooooooooooooooo!!!

Opublikowano

Gili chyba będzie trzeba spakować man-dziur i ruszać ... :slina:

W BE...są w biurach oferty pracy do Kanady w rejon francuskojęzyczny,muszę to dokładnie sprawdzić .... :mysli:

Fajny koleś :cool1:

..i jeździ Volvo :) :)

Opublikowano

Widziałeś resztę filmików na jakiś czas się zatrudnił w polskiej firmie aby zrobić porównanie między pracą na międzynarodówce w europie a za oceanem normalnie przepaść... :cool1:

Opublikowano
ten jest fajny.. :)
Opublikowano

A kto ogarnie zakup czesci i przekladke?

Opublikowano

chyba facet co robi przekladki sam sobie czesci zalatwi?

Opublikowano

Alona, ja osobiście odradzam przekładki jeśli chodzi już o taki samochód :no: lepiej dać kilka PLNów więcej ale mieć pewność że samochód złożony jest dobrze z niemiecką precyzją niż przez jakiegoś gościa, który wcale nie musi tego dobrze dobić. Może i taka operacja by się opłacała, bo wrzucasz od razu części s-line + jakieś tam dodatki typu navi itd, więc tak czy inaczej będzie to rozbierane, aczkolwiek ja bym nic nie przekładał tylko zostawił w oryginale :wink4:

Opublikowano

siema, co tu taka cisza?

Opublikowano

po sobocie o ciężarówkach wiem chyba wszystko :decayed:,a Gili po kilku piwach obiecał,że karne się jego ciężarówką po obwodnicy :naughty:

...i będzie lewy pas,gaz i płyne :evil:

Opublikowano

po sobocie o ciężarówkach wiem chyba wszystko :decayed:,a Gili po kilku piwach obiecał,że karne się jego ciężarówką po obwodnicy :naughty:

...i będzie lewy pas,gaz i płyne :evil:

Daj znac kiedy :polew:
Opublikowano

jakby ktoś miał ochotę mieć takie felgi (malowane proszkowo) to mój kolega robi takie cuda

2857b042465bc0e5.jpg

0b2c17d05c1b90a8.jpg

374316f76b31f731.jpg

f4529bdb05f523df.jpg

Opublikowano

po sobocie o ciężarówkach wiem chyba wszystko :decayed:,a Gili po kilku piwach obiecał,że karne się jego ciężarówką po obwodnicy :naughty:

...i będzie lewy pas,gaz i płyne :evil:

jest zakaz jeżdżenia lewym dla dużych po obwodnicy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.