Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

ewentualnie zastanow sie nad jakims tanim lakiernikiem i naprawic te rdze bo kazdy kupujacy zdeka sie moze przestraszyc - blacha ocynk a tu - o co kaman :wink4:

zwyczajnie - ocynk się utlenia a maska chyba jest alu więc też się utlenia[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 07:14_________________________________________________

Alona dawaj VIN tego Gilowoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio, później do kolesia zadzwonie, ale nie wiem czy chce AWXA i nie wiem czy chce srebrne...

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-130km-6-biegow-jedyny-C14636597.html co myślicie z komisu w Koscierzynie??

czy z autohandlu raczej nie ma co nawet sprawdzac??

[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 09:37_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-131km-niemcy-C20164284.html[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 09:38_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-sedan-2004r-1-9tdi-130km-6-bieg-i1840247543.html ten podejrzanie tani?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-131km-04-s-line-sedan-alu-navi-i1838368457.html[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 09:45_________________________________________________a do czego mi czujnik deszczu potrzebny?? :D[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 09:46_________________________________________________Antonio jak w dobrym stanie, to może być tyle kasy.... choc kierownica na smietnik do razu sie nadaje, nienawidze takich :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36kPLN + opłaty + rozrząd ETC i kupa - wychodzi 40kPLN[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 09:52_________________________________________________Zajebi$cie Tomeks, że przesłałeś mi co mam zamówić dla Mateo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YATO YT-0461[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 10:01_________________________________________________Alona,jak już chcesz kupować auto,to zrób tak,jak ten brukselski przykurcz radził,jedz na zachód i przywieź se sama :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak bys ku*** nie zamówił,ciężko napisać/zadzwonić -daj nr bo robie zamówienie :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj rano zamawiałem

to po ki c**j wczoraj wieczorem mówiłeś że niema problemu i zamówisz??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym dziś o 7 zamówił to bym to dziś dostał

czytałeś wczoraj smsa i miałeś mi go odrazu przesłać ale dałeś d*py i ch*** - teraz musisz się pucować do mateo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj rano zamawiałem

a dziś przypomniało mi się jak mateo był w wątku

przestań kręcić ziemniak :cool1:,i tak byś zapomniał,o 7 to mateo jedzie do roboty i uważa na dziki,a nie siedzi na forum :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was o coś poprosić.... parówy!

Mateo to ty nie wiesz że oni się tylko nadają do produkcji kartoszków i sprzedaży.

to są dwa bite kartofle .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... oni się tylko nadają do produkcji kartoszków i sprzedaży....

Z tym też bywa różnie.

nosz k**wa :angry:,nie dość że mu przywieziesz,wcześniej załadujesz,potem wyładujesz,dorzucisz jeszcze pare kilo od siebie,bo antonio kombinuje z wagą,to jeszcze marudzi :wallbash:,nie no,szczyt :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...