Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to w końcu Kacza kupił czy nie ? :>

kupił, bo pokazywał mi na stacji....

[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 21:47_________________________________________________

lambosy moje.. trochę pokrzywione.. ale co tam :polew:

dzieje się dzisiaj coś ciekawego w 3city ?

pokrzywione to tam ch.uj,

ale ja je malowałem Hammeritem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale ja je malowałem Hammeritem :gwizdanie:

:polew: :polew:

A Ty swoją b5 sprzedałeś czy dalej gdzieś w krzakach stoi ? :decayed:

Opublikowano

UWAGA!! UWAGA!! :>

Wczoraj auto rozkraczyło mi się na środku autostrady....

Misja dla wszystkich, szukamy dla mnie B6 2004 rok najlepiej 1,9 tdi 130 PS :decayed: :decayed: :decayed:

Mam już dość, boję się już jeździć tym gratem...

Opublikowano

Znajomy ma na sprzedaż srebrnego sedana AWXa w skórach z potwierdzonym przebiegiem 88tyś.

Opublikowano

Jaki rocznik i za ile?? :decayed:

Opublikowano

UWAGA!! UWAGA!! :>

Wczoraj auto rozkraczyło mi się na środku autostrady....

Misja dla wszystkich, szukamy dla mnie B6 2004 rok najlepiej 1,9 tdi 130 PS :decayed: :decayed: :decayed:

Mam już dość, boję się już jeździć tym gratem...

Sprzedam Ci moje a4 :polew::naughty:

Opublikowano

Jaki rocznik i za ile?? :decayed:

2004 za 32tyś.

Opublikowano

UWAGA!! UWAGA!! :>

Wczoraj auto rozkraczyło mi się na środku autostrady....

Misja dla wszystkich, szukamy dla mnie B6 2004 rok najlepiej 1,9 tdi 130 PS :decayed: :decayed: :decayed:

Mam już dość, boję się już jeździć tym gratem...

Sprzedam Ci moje a4 :polew::naughty:

zrobimy zamiane, ale Ty mi dopłacisz :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wypasu strasznego niema,skóry,ksenon i 17cali.

Modzony też nie jest bo koleś po 50tce,ale najważniejsze,że igła.

Opublikowano

wypasu strasznego niema,skóry,ksenon i 17cali.

Modzony też nie jest bo koleś po 50tce,ale najważniejsze,że igła.

wazne, ze skóry i ksenon są :gwizdanie: :gwizdanie:

Zoltar czipsika by wymodził i mogłabym jeździć :kox: :kox: :kox:

Bo moim to normalnie już się zaczynam bać, ciekawe co wyjdzie z wczoraj, już się nie moge doczekać werdyktu :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Alona, chyba czas zmienić twój podpis pod postami :polew: :polew:

"To nie 2.5 jest beznadziejnym silnikiem (...)" :gwizdanie:

Opublikowano

UWAGA!! UWAGA!! :>

Wczoraj auto rozkraczyło mi się na środku autostrady....

Misja dla wszystkich, szukamy dla mnie B6 2004 rok najlepiej 1,9 tdi 130 PS :decayed: :decayed: :decayed:

Mam już dość, boję się już jeździć tym gratem...

Po co ci kolejny ropniak, poszukaj zdrowego 1.8T w Q :naughty:

Opublikowano

UWAGA!! UWAGA!! :>

Wczoraj auto rozkraczyło mi się na środku autostrady....

Misja dla wszystkich, szukamy dla mnie B6 2004 rok najlepiej 1,9 tdi 130 PS :decayed: :decayed: :decayed:

Mam już dość, boję się już jeździć tym gratem...

Po co ci kolejny ropniak, poszukaj zdrowego 1.8T w Q :naughty:

to że Alona lubi chłopców,nie znaczy że jest gejem :cool1: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

.... z potwierdzonym przebiegiem 88tyś.

:doh1: :doh1::polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :polew: :polew:

Opublikowano

.... z potwierdzonym przebiegiem 88tyś.

:doh1: :doh1::polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :polew: :polew:

No co ty antonio ma tylko 2000 km mniej od mojej ... :cool1:

Opublikowano

.... z potwierdzonym przebiegiem 88tyś.

:doh1: :doh1::polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :polew: :polew:

i tak nic nie przebije dzwona z koparką niebitym audi bez strzału poduchy :kox:

Opublikowano
:)
Opublikowano

Zapraszam na oględziny z panną Aloną :wink4:

Opublikowano

do serwisu jeździł po wpis co trzecią wymianę oleju :polew:

jest od nowości u znajomego? skąd masz pewność tego przebiegu?[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 19:52_________________________________________________

.... z potwierdzonym przebiegiem 88tyś.

:doh1: :doh1::polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :polew: :polew:

i tak nic nie przebije dzwona z koparką niebitym audi bez strzału poduchy :kox:

tzn? chodzi Ci o zderzenie mojego starego A6?

Opublikowano

Jest drugim właścicielem,sam go przywiózł ze Szwajcarii. Nie wiem,czy ma taki przebieg,ale wygląda naprawdę na niezużyty skóry jak nowe,nie cieknie żaden zawór,silnik suchy jak pieprz i ciągnie super.

Jedno co mnie zastanawia,to już ślady obtarć na włączniku świateł i klimatroniku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.