Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze -nigdy wiecej 2,5 tdi, po drugie nigdy avantów :P :P :P[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 23:48_________________________________________________http://moto.allegro.pl/piekne-biale-audi-200-km-quattro-skory-jak-nowe-i1852354520.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Podobno narzekają, że 2.0T olej bierze ale dokładnie nie wiem bo się nigdy tym silnikiem nie interesowałem :> Ale jakbym kupował A4 to brałbym pod uwagę tylko 2.0T lub 3.0TDI :> Ew możesz poszukać 1.8T bo też były w B7. No i amerykańców to powinnaś w carfaxie sprawdzić, czy nie są po dużych dzwonach. Niestety sporo 2.0T na rynku pochodzi z US a wieść gminna niesie, że auta marek europejskich robione na rynek USA mają materiały gorszej jakości, co szczególnie widać przy dużych przebiegach. Ale jak znajdziesz zadbany i bezwypadkowy egz to nie patrz czy US czy EUR tylko bierz zanim Ci go sprzątną :decayed: Na oględziny możesz na spota wpaść, to przy okazji Łepski właścicielowi na fejsa wejdzie żeby sprawdzić czy to porządny gość czy oszust :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-C20365550.html to jest opcja 130 ps + 6 biegow, ale "zamienie na samochod powypadkowy samo za siebie swiadczy" :D

[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 08:16_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-serwis-niemcy-zobacz-C20890179.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma zderzak tylko sline.CIekawe dlaczego ktos wymienial.

Swoja droga po drodze spotkalem jakieos goscia na macdonaldzie w czestochowie.Oglada auto i jak podszedlem to zaczal wypytywac.

No i mowi,ze ladne ,ale z przodu to walone zdrowo.Pytam czemu.A on,bo kierownica wymieniona to poducha musiala strzelic. :polew: :polew: :polew: :polew:

To ciekawe czy zdrrzak tutaj wymieniony,bo uszkodzony byl,czy poprsostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez widac,ze ten drugi ma tylko zderzak sline no i spojler.Przebieg tez watpliwy.

Cos kolorystycznie sie nie zgrywa poducha z kiera.[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 08:42_________________________________________________No i zabraklo mu na srodkowy grill do zderzaka.Zamontowal zwykly i jest mega szpara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 2.0TFIS ponoć sporo palą,13-14,alternatywą jest zagazować,ale nie wiem jak to znoszą,pogadaj z mateo,a olej palą chyba te nowe 2.0 211PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alona ten biały z USA - brak obrysówek w przednim zderzaku :cool1: pewnie walony

I fotel kierowcy elektyczny a pasażera manual ??? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakby co to ja zalecę swoim Passkiem uśmiechem to będę miał jeszcze "lepszy" wóz :decayed:

:takiego: ja będę z rekinem :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty jeździsz na te spoty bo ja Ciebie jeszcze nie widziałem :tongue4:

A bo dopiero raz byłem, niedawno przeprowadziłem się do Gdańska i jakoś nie było okazji wcześniej śmigać. Jutro mam szkolenie do godziny 20, więc wpadnę troszkę później, no ale będę :decayed: pewnie koledzy będą pomagali Alonie wyceniać bryke, już to widzę :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludki,lato się skończyło,w zasadzie moglibyśmy jutro zrobic takie zamknięcie sezonu,można by to jakos uczcić,np wódą,czy cóś :mysli:

...może byśmy sie napierdolili,tak konkretnie,hmm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...