Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bieniek nie chcesz jutro podjechać do Gliwic ? :polew: :polew:

nie

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj na chwaszczyńskiej ( jak dobrze pamiętam :mysli: ) Czarne b8 avant na puckich blachach,klubowe ramki i za***ista rysa na drzwiach

Znacie tego cudaka [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 20:33_________________________________________________Siedziałem 3 dni w Gdyni w porcie :decayed: takie cudo złomem ładowałem http://www.marinetraffic.com/ais/pl/showallphotos.aspx?imo=9129029 :kox:

Opublikowano

dzisiaj na chwaszczyńskiej ( jak dobrze pamiętam :mysli: ) Czarne b8 avant na puckich blachach,klubowe ramki i za***ista rysa na drzwiach

Znacie tego cudaka

:no:

Opublikowano

to lipa nawet zew. s-line miał :cool1: i się nie udziela :kwasny:

Opublikowano

Dziś po Gdańsku piękne S4 w budzie B7 latało :evil:

jak białe to na 80% pewien jestem że to rs :naughty: ,akurat wracałem do Elbląga i na elbląskiej mijałem :)

Opublikowano

Nie nie, czarna właśnie :kox: ale rejestracje CTU czy coś takiego ;( fajnie jakby taka na spocie się pojawiła, bo jest na co popatrzeć :evil:

Opublikowano

Prezes u mnie w firmie ma rs4 b7 biale.rejestracja GA....[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 21:23_________________________________________________

dzisiaj na chwaszczyńskiej ( jak dobrze pamiętam :mysli: ) Czarne b8 avant na puckich blachach,klubowe ramki i za***ista rysa na drzwiach

Znacie tego cudaka [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 20:33_________________________________________________Siedziałem 3 dni w Gdyni w porcie :decayed: takie cudo złomem ładowałem http://www.marinetraffic.com/ais/pl/showallphotos.aspx?imo=9129029 :kox:

Czarny avant??Wiele razy widzialem i cisza....

Opublikowano

Czarny avant?

:good:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 21:30_________________________________________________blach rs-a nie widziałem bo słuchałem jak odjeżdża :evil:
Opublikowano

Siedziałem 3 dni w Gdyni w porcie :decayed: takie cudo złomem ładowałem http://www.marinetraffic.com/ais/pl/showallphotos.aspx?imo=9129029 :kox:

..o,to prawie się minęliśmy,bo cały dzień szlakę miedziową na Nautę woziłem :naughty:

v2_013.jpg

v2_014.jpg

Auto Kaczy :naughty:

Opublikowano

W takim razie podziękowania dla Alony :cool1:

heheheh nie ma sprawy :hi:, zastanawiałam się czy jedziesz do nas na spot, ale chyba nie jechałeś, a nie chciało mi się cb włączać ;)[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 22:50_________________________________________________

Siedziałem 3 dni w Gdyni w porcie :decayed: takie cudo złomem ładowałem http://www.marinetraffic.com/ais/pl/showallphotos.aspx?imo=9129029 :kox:

..o,to prawie się minęliśmy,bo cały dzień szlakę miedziową na Nautę woziłem :naughty:

v2_013.jpg

v2_014.jpg

Auto Kaczy :naughty:

wreszcie godne auto :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

v2_013.jpg

v2_014.jpg

Auto Kaczy :naughty:

fele od rdzawego?

Opublikowano

nie wiem?

Pauzowałem na cpenie w Miszewku i stało..1.9 kłatro :decayed:

Koleś za lady mówi,że to jego :decayed:

Opublikowano

nie wiem?

Pauzowałem na cpenie w Miszewku i stało..1.9 quattro :decayed:

Koleś za lady mówi,że to jego :decayed:

To ile oni zarabiają? :gwizdanie:

Opublikowano

Gili a Ty wanną jeździsz? Bo w drodze do gdańska zawsze widuje konwoje po 2-3 z naczepami GKS :> O różnych porach w tą i z powrotem :>

Opublikowano

lambosy moje.. trochę pokrzywione.. ale co tam :polew:

dzieje się dzisiaj coś ciekawego w 3city ?

Opublikowano

lambosy moje.. trochę pokrzywione.. ale co tam :polew:

dzieje się dzisiaj coś ciekawego w 3city ?

Już się działo i przegapiłeś :decayed:

Opublikowano

Hehe tak jak Maciek pisze :tongue4:

Alona - no niestety się nie udało znaleźć czasu, ale mam nadzieje, że w przyszłym tygodniu wpadne :chytry:

Opublikowano

Przed chwilą był u mnie Robert od tej białej a4, śmiał się że Kacza chciał targować się jak porąbany :polew: :polew:

Opublikowano

No to w końcu Kacza kupił czy nie ? :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.