Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Pumeks zonk - mieszkam w Malborku a pole mam w Stogach :decayed::tongue4:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 12:43_________________________________________________Te król potejto jak długo masz kabel z Adako ? Ponad rok ? Program Ci się aktualizuje jeszcze czy się skończył ? Miałeś jakieś problemy z kablem ?? Bo dorosłem w końcu do zakupu oryginału i we wtorek ma być u mnie... :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

jestem w Luzinie na meczu,k**wa :kwasny:,młody ładnie mnie wyc**jał,dzwoni wczoraj i mowi -tata,wpadnj na mecz o 13,przyjeżdżam,okazuje się,że mecz jest,ale w Luzinie i na 15.30,musiałem zabrać piątkę i cisnąc na tą wioche,niedziela za***ista,pewnie o 19 bede w chacie,kuźwa,po meczu chciałem skoczyć z młodym do kina i do aquaparku,ale gdzie do c**ja,jak mowi brukselski kondon :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brytyjski przekładaniec :cool1:

skąd wiesz???

Alona ten z Bytowa coś nie tak musiał mieć skoro ktoś mu wrzucił kiere z B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks samochód od zachodnich sąsiadów to nie dla Ciebie,tobie będzie pasowało auto kupione w PL...będzie Ci do twarzy w struclu .... :decayed:

to będzie dobre bo i kiedyś wspominałeś o cabrio .... :mysli:

http://fr.autoscout24.be/Details.aspx?id=203388106

Bieniu Ci u Ola ogarnie mechanikę a później wizualkę .... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brytyjski przekładaniec :cool1:

skąd wiesz???

Alona ten z Bytowa coś nie tak musiał mieć skoro ktoś mu wrzucił kiere z B5

szkoda, bo jutro akurat jadę do bytowa to bym go zobaczyła, a ta kiera rzeczywiście od b5 taka jak moja :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w Luzinie na meczu,ku*** :kwasny:,młody ładnie mnie wyc**jał,dzwoni wczoraj i mowi -tata,wpadnj na mecz o 13,przyjeżdżam,okazuje się,że mecz jest,ale w Luzinie i na 15.30,musiałem zabrać piątkę i cisnąc na tą wioche,niedziela za***ista,pewnie o 19 bede w chacie,kuźwa,po meczu chciałem skoczyć z młodym do kina i do aquaparku,ale gdzie do ch***,jak mowi brukselski kondon :disgust:

szkoda że przeczytałem to dopiero teraz.. mieszkam 5 min. od luzina, wpadł bym pogadać.. bo dzisiaj straszne nudy :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera z B5 fotele S-line a sufit jasny... Niezły ulep :decayed:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 19:53_________________________________________________Alona a z tą B7 to chyba sobie jaja robisz... :shocked::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. nie rozumiem kupowania auta przez wrzucanie ogłoszeń z których nie zbyt dużo wynika,wreszcie się okaże,że najlepsza jest calibra,bo ma gaz i duży spojler.

Moim zdaniem,żeby coś kupić,trzeba najpierw obejrzeć,dotknąć,na moje oko nic mu nie brakuje i od takiego czegoś zaczął bym porównana,jechał na giełdę do kilku komisów...a nie od razu zbity przebieg,a jeśli już,to łatwo sprawdzić ile..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...