Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

jakbym szukał to bym brał ją

ale lusterko ma jasne :thumbdown: ktoś rezał środek

albo już wcześniej też miał dobrego strzała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

http://moto.allegro.pl/audi-a4-s-line-xenon-navi-dvd-full-opcja-i1891611484.html szrot?? :D[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 10:26_________________________________________________a skrzynia to multi, jo?[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 10:27_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-s-line-xenon-6bie-skory-po-oplatach-i1884100709.html

ten czerwony mi sie podoba, no... oprocz tych lusterek

szukam 1,8t i nic nie ma ;([br]Dopisany: 27 Październik 2011, 10:32_________________________________________________salon polska http://otomoto.pl/audi-a4-C20849416.html ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie najtansze b7 z allegro do tego z multi.

Dobry wybor bedzie....Tyle,ze Ola Cie wygoni jak przyjedziesz :kox: :kox:

Alona!!! Ja Cie prosze!!Nie pchaj sie w b7,jak nie dysponujesz odpowiednim budzetem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie najtansze b7 z allegro do tego z multi.

Dobry wybor bedzie....Tyle,ze Ola Cie wygoni jak przyjedziesz :kox: :kox:

Alona!!! Ja Cie prosze!!Nie pchaj sie w b7,jak nie dysponujesz odpowiednim budzetem...

przeciez wiem, tak sobie to wrzucilam :P

jak prosisz, to już nie bede :P

a co sadzicie o tym czerwonym b6??[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 11:21_________________________________________________a i w ogole sms od OLA:

"PAZDZIOCH - TRUP" ;( ; ( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłaś że nie chcesz gleby a czerwony ładnie siedzi :> No i te lusterka, wstyd na mieście będzie :> aaa i grill do d*py też :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłaś że nie chcesz gleby a czerwony ładnie siedzi :> No i te lusterka, wstyd na mieście będzie :> aaa i grill do d*py też :naughty:

No lusterka wstyd na maxa... Ale ogolnie nawet ladne i kolor mi sie podoba :P[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 11:59_________________________________________________Jeny co za dzien, wlasnie jechalam do Ola i micre za wxzesnie nie rozgrzana wrzucilam na gaz i mi zgasla, stoje i czekam az odpali hahaha mam dosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czerwony :kox: tylko gril i lustra do zmiany a tak to na prawdę fajny wóz :wink4:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 12:47_________________________________________________

Alv ile wchodzi opału do zbiornika w Twoim rumplu ? :decayed:

Synek nie sądź innych swoją miarą, że ty lejesz do swojej bitej B7 opał zmieszany z biedronkowym olejem to nie myśl że robią tak wszyscy... Ja w gospodarstwie używam ON bo czerwona mi się zwyczajnie nie opłaca.... :decayed: -VAT i zwrot podatku akcyzowego wychodzi taniej jak czerwone gówno którego używasz w PYROLANDII :decayed: A wracając do tematu ~100L :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio ostatnio jakis wrazliwy jest.Juz sie Gilemu tlumaczyl.

Mendo pyry Ci gnija, czy nie bzykasz? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z seksem wsio OK, pyry nie gnijo - ogólnie jest OK :decayed:

Przez pytanie do Alva chciałem się dowiedzieć ile paliwa wejdzie do baku a nie o ten opał :tongue4:

ja się tłumaczyłem Gilemu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...