Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam klubowiczów z 3miasta :hi: mam mała prośbę znalazłem ciekawą navigacje za przystepna cene w miejscowosci KARTUZY czy mogl by ktos podleciec oblukac czy działa i czy wszystko ok, mieszkam pod Wa-wą a gosc nie daje żadnej gwarancji :wallbash: jak wiadomo w Polsce nie ma nic za darmo więc napewno bedzie sie wam opłacało :gwizdanie: zależy mi na czasie więc najlepiej jesli z potencjalnym chętnym dogadał bym sie przez telefon, :cool1:

Mam kolege w Kartuzach ogarniętego. Jeżeli chcesz to podaj jakieś namiary na tą Navi i namiary na siebie na PW.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany mam kupca na auto zaproponował mi 4800 euro tak jak stoi ... :mysli:

Opublikowano

z forum ktoś??

Opublikowano

Pany mam kupca na auto zaproponował mi 4800 euro tak jak stoi ... :mysli:

Sprzedać.... mógł by dołorzyć z 500 :cool1:

Opublikowano

Pany mam kupca na auto zaproponował mi 4800 euro tak jak stoi ... :mysli:

Sprzedać.... mógł by dołorzyć z 500 :cool1:

albo 4800,ale bez alu :naughty:

Opublikowano

albo 4800,ale bez alu :naughty:

:good: :good:
Opublikowano

siemka Panowie i Panie :hi:

walnęłam dzisiaj w sarnę dosyć ostro ;( nie mam AC czy mam jakieś szanse na odszkodowanie z zarządu dróg bądź z danego obwodu łowieckiego ?

Opublikowano

Marne niestety :wallbash:

Opublikowano

czy był znak informujący o dzikich zwierzętach? i czy masz notatkę od policji o zdarzeniu?

Opublikowano

czy był znak informujący o dzikich zwierzętach? i czy masz notatkę od policji o zdarzeniu?

Jakie to ma znaczenie? Za sarnę, dzika czy inne wolno żyjące zwierze nikt Ci nie zapłaci! Chyba, że byłby to łoś albo żubr, który się urwał z rezerwatu, ale wtedy sprawca musi być na miejscu zdarzenia w momencie przybycia policji (lub świadkowie).

Opublikowano

czy był znak informujący o dzikich zwierzętach? i czy masz notatkę od policji o zdarzeniu?

znaku nie było , policja przyjechała zrobili zdjęcia i sporządzili notatkę ,powiedzieli że mogę pisać jedynie do koła łowieckiego ale nie wiedzą czy to coś pomorze :confused4:

dlatego chciałam się dowiedzieć czy to pisanie ma jakiś sens :cool1:

Opublikowano

Chyba, że byłby to łoś albo żubr, który się urwał z rezerwatu, ale wtedy sprawca musi być na miejscu zdarzenia w momencie przybycia policji

ty się z dzikiem nie mogłeś dogadać,a co dopiero mówić o przekonaniu łosia albo żubra,żeby poczekał na policje :cool1:

Opublikowano

Odszkodowania możesz się domagać od koła łowieckiego lub nadleśnictwa tylko i wyłącznie w okresie sezonu łowieckiego, wtedy niby zwierzyna jest spłoszona przez polujących, wiem bo miałem z tym do czynienia kilka lat temu.

Opublikowano

Antonina robisz rozrządy i auto wystawiasz ?? Kartofle aż tak nie idą czy aż tak idą ?? :naughty::decayed:

Opublikowano

wolałbym nie robić rozrządu tylko ewentualnie sprzedać auto z częściami

pomysł sprzedaży przyszedł tak jakoś nagle - małe coś chodzi mi po bani :wink4:

Opublikowano

A1 ?? :decayed::kox:

Opublikowano

Alona,albo Twój pies założył sobie konto na forum,albo nie o psie mówiłaś :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=5355

wiem, widziałam takiego użytkownika :D

ale to nie mój pies :P

Opublikowano

Alona wysłałem Ci wyposażenie tego czerwonego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.