Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odnośnie tych foteli... ciekawe dlaczego gościu nie obszył tylnej kanapy na wzór przednich foteli

Widocznie po dzwonie tylko przednie były zakrwawione. Alona bierz :decayed: Hardkor :>

hahahahhaa, szkoda ze na forum jak na fejsie nie mozna zrobic "like" hahahah :D

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hahahahhaa, szkoda ze na forum jak na fejsie nie mozna zrobic "like" hahahah :D

Mozna, w prawym dolnym rogu posta :polew: :polew:
Opublikowano

Tomeks

a zewnętrzny zawsze był z wewnętrznym

Nie zawsze... Tego angola co miałem na części był zew S-line a wew tylko Sport pakiet... :wink4:

Opublikowano

co ty pitolisz,chyba zawiecha zawsze jest s-line przy zewnętrznym :mysli:,dodatkowo chyba można było zamówić wewnętrzny bez zewnętrznego,a zewnętrzny zawsze był z wewnętrznym,ja przynajmniej nie widziałem jeszcze zewnętrznego bez wewnętrznego :cool1:

to mało w życiu jeszcze widziałeś :gwizdanie:

Opublikowano

to mało w życiu jeszcze widziałeś :gwizdanie

może.............ale ciągle widzę twoje ogórki na zapleczu :cool1:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 15:28_________________________________________________

Tomeks

a zewnętrzny zawsze był z wewnętrznym

Nie zawsze... Tego angola co miałem na części był zew S-line a wew tylko Sport pakiet... :wink4:

a podsufitka jaka była?

Opublikowano
:polew: ciekawe czy kupił akurat do Audicy
Opublikowano

antonio widziałeś że Ross-Tech wydał 2011.11.11 wersję 11.11 ?? :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

Są jeszcze spoty co środy pany? Czy przerwa zimowa? :) Wybieram się, wybieram i się coś wybrać nie mogę żeby zadebiutować :decayed:

Opublikowano

Czy przerwa zimowa? :)

A co to :?: :mysli:
Opublikowano

Przerwa to przerwa, tylko zapytałem..

Opublikowano

U nas sezon grillowy cały rok :wink4:

Opublikowano

Czyli mogę któregoś razu zajechać swoim ogórasem? :tongue4:

Opublikowano

antonio widziałeś że Ross-Tech wydał 2011.11.11 wersję 11.11 ?? :decayed::naughty::kox:

nie widział ja :decayed:

Opublikowano

I co zrobiliście wycieczkę nas południe ??? :naughty::decayed:

Opublikowano

niee dzisiaj oglądał w Gdyni ale w aukcji podane 233KM czyli ASB a wg VIN BNG 211KM i Non-stop w serwisie

może czwartek/piątek wycieczka... bo ta wg VIN ASB i całkiem OK historia

Opublikowano

czarnuchu,a gdzie jedziecie,dokładniej?

Opublikowano

No to wtryski i pompa pojechaly do poznania :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dąbrowa Górnicza[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:30_________________________________________________Alona a ten... może nie jest mega wypasiony ale na zdjęciach całkiem git

http://allegro.pl/audi-a4-b6-2003r-1-9-tdi-131km-i1933944376.html

Opublikowano

to mało w życiu jeszcze widziałeś :gwizdanie

może.............ale ciągle widzę twoje ogórki na zapleczu :cool1:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 15:28[hr

Qrna to chyba się okulista kłania :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.