Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pitole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przekładałem kartę sim z tel do tel i skasowałem przypadkowo wszystkie numery - przyślijcie mi swoje kom na PW

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Antonio nie świruj masz już 4871 wiadomości więc wystarczy Ci... :cool1:

Opublikowano

poważnie, ale się wkurwiłem :wallbash:

Opublikowano

poważnie, ale się wkurwiłem :wallbash:

w pamięci telefonu nie masz żadnych kontaktów zapisanych ?

Opublikowano

poważnie, ale się wkurwiłem :wallbash:

w pamięci telefonu nie masz żadnych kontaktów zapisanych ?

niee bo wcześniej z tel skopiowałem na sim

a w tym drugim telefonie miałem 248 kontaktów do skasowania i usunąłem je mając włożoną prywatną kartę :kwasny::wallbash:

Opublikowano

Masz w assistance czesc numerow :)

Opublikowano

szupryk,zapieralales dzisiaj po 22 po obwodnicy?

Taaa. Logowałem z kolegą samochód. Strasznie dziwi mnie ten samochód - na 4 biegu od 40 km/h do 250 km/h :gwizdanie:

Opublikowano

szupryk,zapieralales dzisiaj po 22 po obwodnicy?

Taaa. Logowałem z kolegą samochód. Strasznie dziwi mnie ten samochód - na 4 biegu od 40 km/h do 250 km/h :gwizdanie:

:kox:

to faktycznie może zdziwić :kox:

Opublikowano

Taaa. Logowałem z kolegą samochód. Strasznie dziwi mnie ten samochód - na 4 biegu od 40 km/h do 250 km/h :gwizdanie:

prawie jak mój New Holand :decayed: tylko, że on tak jedzie na 16 biegu z 18 dostępnych :kox:

:polew:

Opublikowano

szupryk,zapieralales dzisiaj po 22 po obwodnicy?

Taaa. Logowałem z kolegą samochód. Strasznie dziwi mnie ten samochód - na 4 biegu od 40 km/h do 250 km/h :gwizdanie:

no to koło mnie musiałes śmgnąć na samym koncu 4-ki :gwizdanie:,jechałem se spokojnie prawym pasem jakies 140-150 i nagle swist :kox:
Opublikowano

A gdzie dokładnie ? Tego wieczora doszedłem do 290 km/h i odpuściłem, bo nie wiem do jakiej prędkości mam zimówki :polew:

Opublikowano

A gdzie dokładnie ? Tego wieczora doszedłem do 290 km/h i odpuściłem, bo nie wiem do jakiej prędkości mam zimówki :polew:

zaraz za osową jadąc w str gdańska,no mogłeś mieć tyle,bo ja wolno nie jechałem,a ty śmignąłeś naprawdę szybko koło mnie :naughty:

Opublikowano

Kawałek za Selgrosem zacząłem hamować właśnie z 290 :embarrassed:

Pozdro :naughty:

Opublikowano

Kawałek za Selgrosem zacząłem hamować właśnie z 290 :embarrassed:

Pozdro :naughty:

w ramach skomentowania Twoich wyczynów logowych na obwodowej, nasuwa mi się jeden wyraz na język "idiota" :decayed:

Opublikowano

Obwodnica prawie pusta, sucha, kilka aut na krzyż, a zlogować auto trzeba. Co poradze, że ma tak długą skrzynie ten samochód ? :tongue4:

Opublikowano

Obwodnica prawie pusta, sucha, kilka aut na krzyż, a zlogować auto trzeba. Co poradze, że ma tak długą skrzynie ten samochód ? :tongue4:

To było to logowanie po zalaniu Pb 95 ? :naughty::polew:
Opublikowano

Chyba Cię jebie w czerep :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chyba Cię jebie w czerep :polew: :polew: :polew:

przecież on chodzi w skórzanych rękawiczkach nawet latem,to czego się spodziewałeś :polew:
Opublikowano

Bogaci żyją inaczej :polew:

Opublikowano

od tyłu :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.