Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakbym szukał to bym brał ją

ale lusterko ma jasne :thumbdown: ktoś rezał środek

albo już wcześniej też miał dobrego strzała

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/audi-a4-s-line-xenon-navi-dvd-full-opcja-i1891611484.html szrot?? :D[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 10:26_________________________________________________a skrzynia to multi, jo?[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 10:27_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-s-line-xenon-6bie-skory-po-oplatach-i1884100709.html

ten czerwony mi sie podoba, no... oprocz tych lusterek

szukam 1,8t i nic nie ma ;([br]Dopisany: 27 Październik 2011, 10:32_________________________________________________salon polska http://otomoto.pl/audi-a4-C20849416.html ???

Opublikowano

Kup sobie najtansze b7 z allegro do tego z multi.

Dobry wybor bedzie....Tyle,ze Ola Cie wygoni jak przyjedziesz :kox: :kox:

Alona!!! Ja Cie prosze!!Nie pchaj sie w b7,jak nie dysponujesz odpowiednim budzetem...

Opublikowano

RNSE z DVD. lodówka, zderzak s-line, 2005rok i biały kierunek w BiXie, MU-FU, multi i BLB za 41kPLN od starszego Pana :polew:

Opublikowano

Taa, starszy pan co maluje sobie felgi i grill na czarno :>

Opublikowano

Alona nie kupuj ładnego auta, lepiej znajdź faceta z fajnym autem :>

taniej Cię to wyjdzie :tongue4:

Opublikowano

Kup sobie najtansze b7 z allegro do tego z multi.

Dobry wybor bedzie....Tyle,ze Ola Cie wygoni jak przyjedziesz :kox: :kox:

Alona!!! Ja Cie prosze!!Nie pchaj sie w b7,jak nie dysponujesz odpowiednim budzetem...

przeciez wiem, tak sobie to wrzucilam :P

jak prosisz, to już nie bede :P

a co sadzicie o tym czerwonym b6??[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 11:21_________________________________________________a i w ogole sms od OLA:

"PAZDZIOCH - TRUP" ;( ; ( ;(

Opublikowano

;( ;( ;( ;( ...

.... :polew:

żart :wink4:

i co dalej? naprawiacie?

Opublikowano

Mówiłaś że nie chcesz gleby a czerwony ładnie siedzi :> No i te lusterka, wstyd na mieście będzie :> aaa i grill do d*py też :naughty:

Opublikowano

za pół godzinki sprawdzę VIN auta Gilego znajomego

jedna uwaga: nie jest to 2004 tylko 2002 rok

Opublikowano

Mówiłaś że nie chcesz gleby a czerwony ładnie siedzi :> No i te lusterka, wstyd na mieście będzie :> aaa i grill do d*py też :naughty:

No lusterka wstyd na maxa... Ale ogolnie nawet ladne i kolor mi sie podoba :P[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 11:59_________________________________________________Jeny co za dzien, wlasnie jechalam do Ola i micre za wxzesnie nie rozgrzana wrzucilam na gaz i mi zgasla, stoje i czekam az odpali hahaha mam dosc...

Opublikowano

Gilego znajomego auto to rok prod 2001 ; wydany klientowi 15.02.2002

brak jakiejkolwiek historii serwsowej :)

Opublikowano

antonio

ale lusterko ma jasne thumbdown ktoś rezał środek

O tym samym pomyślałem... :decayed:

Opublikowano

Alv ile wchodzi opału do zbiornika w Twoim rumplu ? :decayed:

Opublikowano

Ten czerwony :kox: tylko gril i lustra do zmiany a tak to na prawdę fajny wóz :wink4:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 12:47_________________________________________________

Alv ile wchodzi opału do zbiornika w Twoim rumplu ? :decayed:

Synek nie sądź innych swoją miarą, że ty lejesz do swojej bitej B7 opał zmieszany z biedronkowym olejem to nie myśl że robią tak wszyscy... Ja w gospodarstwie używam ON bo czerwona mi się zwyczajnie nie opłaca.... :decayed: -VAT i zwrot podatku akcyzowego wychodzi taniej jak czerwone gówno którego używasz w PYROLANDII :decayed: A wracając do tematu ~100L :kox::decayed:

Opublikowano

Też nie leje opału :cool1:

pożartować nie można :embarrassed:

Opublikowano

Nie no można looz, przecież się nie napinam :decayed::kox::polew:

Opublikowano

Antonio ostatnio jakis wrazliwy jest.Juz sie Gilemu tlumaczyl.

Mendo pyry Ci gnija, czy nie bzykasz? :gwizdanie:

Opublikowano

Z seksem wsio OK, pyry nie gnijo - ogólnie jest OK :decayed:

Przez pytanie do Alva chciałem się dowiedzieć ile paliwa wejdzie do baku a nie o ten opał :tongue4:

ja się tłumaczyłem Gilemu :mysli:

Opublikowano

No ok,jak nie bylo tak nie ma :cool1: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.