Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Alona

To znajomego autohandel??
:no: ale wóz nie głupi :decayed::wink4:

no, ładny, ale jakoś podejrzanie tani i w nazwisku handlowca widze polskie pochodzenie :D

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jutro chyba spróbuję załatwić wymianę. Chyba skóry ze mnie nie zedrą.

Pewnie 300 plus wymiana zaśpiewają :decayed:
Opublikowano

Alona

To znajomego autohandel??
:no: ale wóz nie głupi :decayed::wink4:

no, ładny, ale jakoś podejrzanie tani i w nazwisku handlowca widze polskie pochodzenie :D

masz racje,podejrzana sprawa :mysli:,na jednym zdjęciu auto ma zapalone halogeny,a przecież jest dzień,dziwne nie,a na innym widać inne auto,to gość chce sprzedać audi,czy te inne,śmierdzi coś ewidentnie,nie kupuj :no:,szukaj dalej,na pewno znajdziesz :good:

a tak w ogóle,to JAPIERDOLE ALONA :facepalm:

Opublikowano

Alona

To znajomego autohandel??
:no: ale wóz nie głupi :decayed::wink4:

no, ładny, ale jakoś podejrzanie tani i w nazwisku handlowca widze polskie pochodzenie :D

masz racje,podejrzana sprawa :mysli:,na jednym zdjęciu auto ma zapalone halogeny,a przecież jest dzień,dziwne nie,a na innym widać inne auto,to gość chce sprzedać audi,czy te inne,śmierdzi coś ewidentnie,nie kupuj :no:,szukaj dalej,na pewno znajdziesz :good:

a tak w ogóle,to JAPIERDOLE ALONA :facepalm:

o co Ci chodzi????? :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

O to,ze wymyslasz.....

Opublikowano

Jutro chyba spróbuję załatwić wymianę. Chyba skóry ze mnie nie zedrą.

Pewnie 300 plus wymiana zaśpiewają :decayed:

Proponują 140 za wymianę i 377 szyba plus wycieraczki za 1 zł. :mysli:

Opublikowano

O to,ze wymyslasz.....

Co się dziwić jest kobietą ... :naughty:

Opublikowano

Podobno :>

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

alona to amerykaniec z europejską klapą :gwizdanie:

a propos amerykańców, co z nimi jest nie tak powiedzcie mi? :D

moj Tata wymyślił, że jak 1,8t to może z USA ściagniemy? haha

90% aut z USA jest po sporych przejściach ale można to bardzo łatwo sprawdzić bo w stanach prowadzą rejestr (CARFAX) z dokumentacją zdjęciową, zapisem stanu licznika i itd. Osobiście od razu skreśliłbym auto z USA ale jak bardzo będziesz chciała mogę Ci szybko zdobyć historię każdego auta z za oceanu.

Opublikowano

a co myślicie o b7 kolegi z forum TOPORA? :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232076.0

Wiesz że jest zielona :?: :decayed: a właściwie zgniła zieleń :polew:
Opublikowano

wiem :D

podoba mi sie!

tylko mam rozkmine nad BRD, czytam co on tam mial robione, do rana skoncze, 56 stron w wątku :D

Opublikowano

kup BRD i jeżdżąc nigdy nie zapomnisz o tym, że w każdej chwili może paść pomka :tongue4:

Opublikowano

kup BRD i jeżdżąc nigdy nie zapomnisz o tym, że w każdej chwili może paść pomka :tongue4:

czy wtryski? :D

Opublikowano

kup BRD i jeżdżąc nigdy nie zapomnisz o tym, że w każdej chwili może paść pomka :tongue4:

czy wtryski? :D

no wtryski

Opublikowano

dwie pompki ma wymienione, z tego co pisze w watku, to za darmo je w Aso mu wymienili na gwarancji :cool1: :cool1: :cool1:

kusi mnie to auto, nie powiem :)

Opublikowano

japierdole,prądu od rana w chacie miema,własmie wrociłem z roboty i dalej nima,co ja mam robić :mysli:

Opublikowano

zapłacić rachunek... ??? :mysli::decayed::kox:

Opublikowano

zapłacić rachunek... ??? :mysli::decayed::kox:

no wiesz co, liczyłam na to, że wypowiesz się w kwestii BRD kolegi TOPORA, a Ty o jakichs rachunkach mi tu :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.