Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty to Łukasz zapierdzielasz, ja dopiero do domu dojechałem (no fakt że strasznie okrężną drogą jechałem :wink4:)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ło matko, to ja widzę że mnie dwa spoty ominęły przed tym dzisiejszym :)

(sorki mat i mat że ze Słupskie nie wyszło)

Opublikowano

aha to jednak bylo pod ASO Gajos kolo KFC... :mysli:

Opublikowano

kurde... za pozno zajrzalem na forum... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

aha to jednak bylo pod ASO Gajos kolo KFC... :mysli:

to czerwone GSL to Twoje było jak przyjechała lazurowa ® A4ka i czarna a3jka ?

no było zagadać :)

Opublikowano

hehe no to ja na poczatku bylem, byl topic ze pod groblewskim pojechalem jednak pod gajosa bo wydawalo mi sie ze ktos sie pomylil ale o 20 tylko wy przyjechaliscie do tego ta a3 i myslalem ze jednak moze pod groblewskim jest spot. Zagadac nie bylo jak bo padal deszcz, a wy sie schowaliscie w aucie nikt wiecej nie przyjechal na 20 takze pelen rozczarowania ;( pojechalem. Dobrze ze w Sopocie mieszkam takze blisko mialem, a moze nastepny spot na operze w sopocie? Tam jak podjedzie ktos a4 to nie ma bata ze nie na spot'a, a pod ASO audi to jednak nie koniecznie . :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

pod ASO był raczej spot "techniczny" :) no ale ok, teraz już i ja będę wiedział co i jak, właściwie tez mogłem zagadać (gdzie jest ta emota co wali się młotkiem w łeb ? :D )

Opublikowano

o co chodzi ze spot "techniczny"? :wallbash: (z mlotkiem nie wiem gdzie jest :cwaniak1:)

Opublikowano

witam kolegow z trojmiasta :),jestem tu nowy,w srode jade po a4 B7,mam jedna juz upatrzona i wlasnie po nia jade,2.5 TDI 163ps w manualu z takim wyposazeniem jak chce,zastanawiam sie tylko nad silnikiem,czy nie kupic 2.0 TDI 140ps,co radzicie?

Opublikowano
  • Autor

ja bym raczej patrzył na wyposażenie i stan, oba silniki nie robią szału niestety (V6tka ma przynajmniej jakiś fajny dźwięk :) )

Opublikowano

w gre wchodza tylko TDI,na 3.0 i 2.7 nie stac mnie,czyli tan 2.0 tez nie jest taki dobry?

Opublikowano

czyli tan 2.0 tez nie jest taki dobry?

Ja tam nie narzekam :wink4:

Opublikowano

a ma ktos z kolegow multitronica,jak to sie sprawuje?

Opublikowano

Ja mam manuala. Ale z tego co słyszałem: ''multi to kibel'' tip jest o wiele lepszy

Opublikowano

ale podobno w B7 (2005) juz ja poprawili i jest wszystko ok,szkoda ze nie bylem na ostatnim spocie,moze ktos byl tam multitroniciem,bym pogadal i zobaczyl jak to wyglada.

Opublikowano
  • Autor

nikt nie ma multi u nas, jak chcesz automata to skup się lepiej na tipie...

Opublikowano

autko kupione :decayed:

dzieki za pomoc i nformacje,wybralem manuala(choc bylem bliski kupienia multi) i jestem bardzo zadowolony :th:

Opublikowano

No to witamy kolejną klubową B7 w Gdyni. Obowiązkowo na spocie musisz się wyświetlić :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kiedy się spotykamy ? Mnie od 12.05 nie ma w Trójmieście :cool:

Opublikowano

Chętnie, bo dawno Cię nie widziałem :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.