Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wypsiu przyjedziesz do BT?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bieniu[/color] taką gałę to powinieneś mu kupić ..... :cool1

hehe,dokładnie :cool1:,sam,bo tyle dobra od Ola co Bieniek zaznał,to my przez 100lat nie wyrobimy :gwizdanie:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Panowe 26 stycznia Olo ma urodziny.

Kazdemy pomogl jak nikt.

Dlatego wypadaloby kupic mu jakis ladny prezent :)

Wymyslilem galke z rs6.Kosztuje 400zl.

Co wy na to??

Olo tu nie zaglada wiec mozna pisac :polew:

Robie liste tych co sie zrzucaja:

1.Bieniek

hmmmm super Bieniek, tylko, że ja nie jestem panem.... :confused4:

mnie dopisz też

ps. Co tam dzisiaj na spocie było?

Pozdrowienia z gór! :)

Opublikowano

na spocie za***iście... bo Alony nie było...

:decayed:

Opublikowano

dopisz mnie Bieniek, za tydzień na spocie dam ci hajs :good:

Opublikowano

Z kasa sie wstrzymajcie,bo niewiadomo ilu nas bedzie.

1.Bieniek

2.Antonio

3.Alona

4.Booster

5.Zukers

Kto jeszcze?

Opublikowano

na bogaczy(Tomeks, mydlo) nie licz :polew:

Opublikowano

dopisz i mnie bedzie mniejsza dzialka :tongue4:

PS: odnosnie tej galki to widzialem ostatnio ze s3 ma idealnie taka sama gale jak rs6, a cena byla jakies 200-300 zl :gwizdanie: chyba ze nowa chcesz

Opublikowano

Fakt znalazlem tez tansze od s3.

Takze okreslac sie szybciej,to sie zamowi poki jest.

Opublikowano

aha sa takie galki tez pikowane - tak aby Olo nie musiał zmieniać kiery

z s3 niewiem czy podejdzie choć piszą niektórzy na alle w tytule że s3 8P0 i rs6 4F0

Opublikowano

aha sa takie galki tez pikowane - tak aby Olo nie musiał zmieniać kiery

z s3 niewiem czy podejdzie choć piszą niektórzy na alle w tytule że s3 8P0 i rs6 4F0

Wlasnie o pikowanej myslalem.

Ktos na forum wrzucal do q7 i a6 taka gale i pasowalo.Mysle,ze do a4 tez podejdzie.

Ziomek najwyzej podgrzeje i sie zmiesci :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja mam przeciez taka z rs6 :decayed:

szukam tej pikowanej od S3 dsg i niemogę znaleźć :kwasny: dwa dni temu była na bank [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 22:41_________________________________________________bo ta co jest dsg s3 z wybierakiem to padaka jakaś i chyba gładka

Opublikowano

Pikowana jest ,ale ma skaze.

Opublikowano

http://allegro.pl/audi-a3-8p0-sportback-dsg-galka-mieszek-biegow-i1990559396.html ta jest gladka

http://allegro.pl/galka-biegow-audi-rs6-s6-a6-s-line-q7-i2029461515.html bierz tą,

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 22:58_________________________________________________to prezent, musi być igiełka, bierz tą od rs6 :good:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 23:01_________________________________________________

na bogaczy(Tomeks, mydlo) nie licz :polew:

:cool1: czają się

brata Olka - Zoltara jeszcze brakuje :decayed:

Opublikowano

o tej za 400zl myslalem :)

Opublikowano

W 8P S3 gałka jest sygnowana "S3". Takiej chyba nie chcecie mu kupić do A4 ? :tongue4:

Opublikowano

mylisz się :naughty: - nie w dsg :kox:

chyba ze ktos czerwonym mazakiem se dopisal :tongue4::polew:

Opublikowano

Takiej chyba nie chcecie mu kupić do A4 ?

to Ty się nie dorzucisz :mysli::shocked:

Opublikowano

to Ty się nie dorzucisz :mysli::shocked:

Nie znam człowieka :tongue4:

mylisz się :naughty: - nie w dsg :kox:

chyba ze ktos czerwonym mazakiem se dopisal :tongue4::polew:

a to z jakiego auta w takim razie ? :naughty:

S3-Stronic-03.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.