Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie narazie nie mam vag-a i też nie za bardzo się ogólnie nim bawiłem więc narazie czeski film ;( a nie będę do Ola jeździł z każdą duperelka i mu zawracał głowę :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 19:00_________________________________________________Jest może ktoś z Gdyni z klubowiczów to zawsze miałbym bliżej żeby kogoś pomęczyć czasem z pierdołkami :)[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 19:11_________________________________________________

Jak co mam taśmę pod multi :wink4:

Jaki koszt ogólnie byłby takiej kiery tzn kompletu ale żeby nie była wymęczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał już moduł to zostanie Ci już tylko taśma, kiera i poducha.

taśma to jakieś 80 zł

kierownice widziałem u nas na forum za jakieś 180 zł

a poducha to już zupełnie inna bajka... jak 3 ramienna to koszt minimum 450 zł (allegro). A jeśli będziesz potrzebował poduchy w kolorze innym niż czarny to życzę powodzenia :decayed: Ja potrzebuję szarej. Ale żeby dostać w rozsądnych pieniądzach graniczy z cudem. Już się zastanawiałem nawet nad malowaniem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał już moduł to zostanie Ci już tylko taśma, kiera i poducha.

taśma to jakieś 80 zł

kierownice widziałem u nas na forum za jakieś 180 zł

a poducha to już zupełnie inna bajka... jak 3 ramienna to koszt minimum 450 zł (allegro). A jeśli będziesz potrzebował poduchy w kolorze innym niż czarny to życzę powodzenia :decayed: Ja potrzebuję szarej. Ale żeby dostać w rozsądnych pieniądzach graniczy z cudem. Już się zastanawiałem nawet nad malowaniem :kox:

No rozglądałem się po allegro i tak jak mówisz ceny różne, ale spokojnie ja dopiero bliżej sezonu będę potrzebował więc jeszcze mam czas a jak moją sprzedam (mam s-line w idealnym stanie) to dorzucę i coś zamontuję:)[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 19:31_________________________________________________

Jest może ktoś z Gdyni z klubowiczów
:naughty: :naughty:

To musimy się kiedyś zgadać chociaż na bajerkę, a Ty masz vag-a? I czy ewentualnie będzie pasował do mojego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musimy się kiedyś zgadać chociaż na bajerkę, a Ty masz vag-a? I czy ewentualnie będzie pasował do mojego?

:ok2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

władimir tłumaczyłem Ci wczoraj, że jeżeli chcesz w przyszłości kierę multi z B7 to moduł Q a jeżeli nie to moduł N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

władimir tłumaczyłem Ci wczoraj, że jeżeli chcesz w przyszłości kierę multi z B7 to moduł Q a jeżeli nie to moduł N

No wiem wiem już ogarnąłem temat i Bieniek mi nagrywa graty:) może na następnym spociku mi założy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierę też mam ale szukasz pewnie 3 ramiennej a ja mam 4 skórzano-drewnianą z poduchą i kablem także ja nie poratuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki bardzo za dobre chęci ale drewno nie wchodzi w grę:) [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 23:13_________________________________________________A powiedzcie mi jeszcze taka rzecz, jak mam zestaw głośno-mówiący i tam jest napisane na nim jakie modele siemensów będą kompatybilne to jak kupie taką sztukę i tam podepnę to będzie wszystko śmigać? I z kierownicy multi będę mógł potem np odbierać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo,będziesz mógł,tylko lepiej zapodaj BT i działaj z normalnym,nowszym fonem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem jak zdemontuję to zostaną chyba dziury co? Bo ogólnie to nawet bym to zdjął i potem coś innego założył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:confused4: to narazie sobie odpuszczę, jak będę rns-a montował to wtedy pozmieniam bo i tak pewnie trzeba będzie tunel zmienić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pewnie trzeba będzie tunel zmienić?

niekoniecznie

właśnie,mydlany sam sobie wyrezał.................za pomocą flexa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...