Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Witam chłopaki, co prawda wczoraj dopiero byłem pierwszy raz na spocie ale mam nadzieję że będę częściej wpadał i napewno mi też Olo wiele razy pomoże :naughty: więc dorzucam się do prezenciku. Tylko jedna prośba musiałby któryś podac mi nr konta żebym mógł przela kaske bo jeżeli to ma byc na szybko a ja nie wiem czy będę u Was za tydzień pozdro. Acha i dzięki za takie przywitanie na moim pierwszym spociku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Bieniek

2.Antonio

3.Alona

4.Booster

5.Zukers

6.Wladimir

7.Anonim

8.Alvaro

9.kkam

10.MAciek80

11.Lepski

Co z reszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez dopisz :good:

Mnie oczywiscie tez dopisz;-)

Patrz a wczoraj gadalismy ze chyba ci sie umarlo lub przestales pic :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie też dopisz oczywiście

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 15:23_________________________________________________

to Ty się nie dorzucisz :mysli::shocked:

Nie znam człowieka :tongue4:

mylisz się :naughty: - nie w dsg :kox:

chyba ze ktos czerwonym mazakiem se dopisal :tongue4::polew:

a to z jakiego auta w takim razie ? :naughty:

S3-Stronic-03.jpg

Ale to już jest polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Łepski, złego licho nie bierze :> Na chorobowym byłem kilka dni a teraz urlop mam to wypoczywam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi czy kabel do vcds-a to tylko od firmy Adako czy może można kupić coś tańszego? I czy jak bym kupił tańszy to będzie chodził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vcds tylko z adako

są klony chińskie - z działaniem różnie

do B6 wystarczy kabelek KKL i VAG-COM 3.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vcds tylko z adako

są klony chińskie - z działaniem różnie

do B6 wystarczy kabelek KKL i VAG-COM 3.11

A jak mam coś takiego to będzie chodzilo? http://fotofotki.pl/pliki_img/58llaahd8uqb7zxjk7b.jpg[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 18:26_________________________________________________Mam jeszcze jedną kwestię, chcę założyć tempomat i Olo mi podpowiedział że potrzebuje manetkę, moduł, czujnik pod pedał sprzęgła. Manetka nie problem ale czy moduł może być z literą na końcu Q bo taki widziałem na allegro z tym że nie widziałem nigdzie czujnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzić będzie ale "nie koniecznie" wszędzie wejdziesz... :wink4: W chińczykach to jest uciążliwe że trzeba mieć dobrego firewalla żeby się skubaniec nie zaktualizował a i bez aktualizacji potrafi się wysrać... Chinole miałem 3 - 7,9 i 10. Siódemka chodziła u mnie OK a u kumpla któremu dałem trochę pochodził i się wysrał a na pewno się nie zaktualizował, dziewiątkę kupił ktoś z forum i ~0,5 czy rok było OK a później też się zrypał a dziesiątka to już w ogóle - miałem dwa i oba się zjebały :decayed: W końcu się wkurwiłem, kupiłem z Adako i mam w d*pie pilnowanie żeby broń Boże się nie zaktualizował a wręcz przeciwnie - sprawdzam czy wyszedł nowszy soft :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik Ci nie potrzebny jak masz sprawny :)

Tylko pytanie czy wogóle jest? Czy raczej już jest montowany z reguły, pewnie trzeba sprawdzić vagiem co? A może wiesz czy ktoś w pobliżu handluje takimi częściami czy raczej pozostaje allegro?[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 18:40_________________________________________________

Chodzić będzie ale "nie koniecznie" wszędzie wejdziesz... :wink4: W chińczykach to jest uciążliwe że trzeba mieć dobrego firewalla żeby się skubaniec nie zaktualizował a i bez aktualizacji potrafi się wysrać... Chinole miałem 3 - 7,9 i 10. Siódemka chodziła u mnie OK a u kumpla któremu dałem trochę pochodził i się wysrał a na pewno się nie zaktualizował, dziewiątkę kupił ktoś z forum i ~0,5 czy rok było OK a później też się zrypał a dziesiątka to już w ogóle - miałem dwa i oba się zjebały :decayed: W końcu się wkurwiłem, kupiłem z Adako i mam w pupie pilnowanie żeby broń Boże się nie zaktualizował a wręcz przeciwnie - sprawdzam czy wyszedł nowszy soft :kox::decayed:

No ok dzięki za podpowiedź dzisiaj podjedzie kumpel to sobie sprawdzę czy wogóle odpali, a czy nic nie zepsuję jak podłącze tym kabelkiem vcds-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge zalatwic co potrzebujesz w dobrej cenie :)Od razy w srode sie zamontuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge zalatwic co potrzebujesz w dobrej cenie :)Od razy w srode sie zamontuje.

Poważnie? :cool1: to napisz mi na pw jak cenowo to wyglada i ile zajmie montaż ok? Albo zarzuć gg to poklikamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz montowac multifunkcje z b7 kiedys?

Bo jak nie to mozna tanszt modul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik możesz sprawdzić vagiem, wchodzisz w silnik i w grupie 6 możesz sprawdzić czujnik hamulca, sprzęgła i pedał gazu. Wcicskając odpowiedni pedał wartości powinny się zmieniać. Manetke tompematu kupisz na allegro za okolo 50zł. Masz kierownice multifunkcyjną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...